Doporučení chirurgové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Liberec

• „Naprosto famózní doktor se kterým řešíme naprosto vše. Jediné co se dá vytknout je velmi dlouhé čekání v čekárně, protože má stále plno. To je ale jen potvrzení toho, že je to dobrý doktor. Více

Pod Špičákem 45, Tanvald Mapa

Ordborný lékař chirurg

• „Pan primář je výjimečný člověk, na sále jsem věděla, že jsem v těch úplně nejlepších rukou a v přístupu k pacientům empatický, vstřícný a neuvěřitelně ochotný. Vrátil mi můj život, i když mě jiní lékaři přesvědčovali, že to není možné. Více

Husova 10, Liberec Mapa

Krajská nemocnice Liberec, a.s.

• „Vynikající chirurg , odborník s velmi profesionálním, milým a lidským přístupem. Sestřička taky super.

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem Mapa

Ordborný lékař chirurg

• „Pan doktor je skvělý i maximálně empatický. Jeho přístup u akutního ambulantního zákroku u mého vážně nemocného tatínka provedl okamžitě, neboť správně vyhodnotil, že další návštěva na objednání by byla zbytečně náročná a stresující. Úžasná a jedinečná zkušenost se zdravotnictvím.Ještě jednou díky moc a přeju nám všem, aby takových lékařů bylo co nejvíc. Více

Jablonec nad Nisou Mapa

• „Perfektní lékař, spravoval prakticky každého z rodiny a vždy naprostá spokojenost. Vřele doporučuji. R. Lehota

Poštovní 8, Jablonec nad Nisou Mapa

• Chirurg, Fyzioterapeut

„Lékař na svém místě,pracuje svědomitě,velkým srdíčkem,tělem i duší.Jeho mobilizace je vždy na jedničku a pomůže radou,pohladí hlasem i úsměvem... :) Více

U Potoka 76, Semily Mapa

Odborný rehabilitační lékař

• „v r. 2012 - operace tlustého střeva - velmi lidský přístup - vše podrobně vysvětlí, je trpělivý a navíc, co je hlavní, odborník na svém místě. Jsem mu moc vděčná, a jsem hrozně ráda, že tu ještě mohu dneska být bez jakýchkoliv obtíží. Více

Husova 10, Liberec Mapa

• Husova 10, Liberec Mapa

• V úvoze 860, Frýdlant Mapa

Nemocnice Frýdlant s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.