Doporučení chirurgové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Plzeň

• „Dobrý den som šťastná že som sa dostala do ruk také u doktorovi v roku 2009 má operoval na prsnik som chvála bohu poriadku má zlaté ruky úžasný lékař ktory zachránil Moj život inym ženám patry mu velké dakujeme pan doktor Více

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Naprosto úžasný člověk a profesionál, který mi již 2x zachránil život. Poprvé před 10 lety, podruhé před 2 týdny. Nejenže umí, ale i psychicky podrží. Operoval mi neprůchozí tenké střevo způsobené Cronovou chorobou. Zbavil mě ileostomie, tedy vývodu tenkého střeva z dutiny břišní. Působí na Chirurgickém oddělení FN Plzeň Bory, což je moderně zařízené pracoviště s převážně velmi příjemným personálem. Více

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Skvělý přístup, vyslechne, snaha pomoci, krátká čekací doba, když nemůže pomoci on doporučí jiného specialistu, doktor na svém místě! Více

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Pan doktor Přibáň je člověk na svém místě. Dodá pacientovi naději, jeho jednání je úžasné a zejména dokáže povzbudit před operací, kdy je člověk psychicky na dně. Díky jeho přístupu a schopnostem se mi navrátila hybnost ruky a nohy do původního stavu. Jsem vděčná, že jsem se dostala do péče pana Přibáně. Jana Více

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Pan doktor mi dělal artroskopii kolene a mSlím,dělá svoji práci poctivě.Má velmi milý přístup k pacientům,vše ochotně vysvětlí a navíc je to zkušený a výborný ortoped.Je to prostě profík.... Více

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Je super, vynal mi hreby z kycelniho kloubu a to tonebylo jednoduche.

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Dr. Kizman me operoval na zlucnik. Super přístup, uz 2.den po operaci mi bylo dobre. Tohoto lekare mohu jen doporucit. Takze pukod potrebujete chirurga, jdete k Mulacum. Více

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Pan doktor je velice vstřícný, milý a ochotný vše vysvětlit a především skvělý operatér. Jsem velmi spokojený s jeho péčí. Moc mu děkuji. Petr Karhan Více

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Pan doktor je lékař a odborník na svém místě. Je moc ochotný a vše vysvětlí když je potřeba! Já mu můžu za své zdraví jen a jen poděkovat. :-) Více

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Jsem naprosto spokojena s praci a pristupem p. doktora. Pri vyjmuti sroubu z nohy postupoval velmi peclive a myslel i na esteticke hledisko. Dekuji a vsem doporucuji. Více

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Chtěl bych touto cestou poděkovat panu doktorovi Žídekovi za diagnózu a vyšetření zad a páteře na soukromé klinice v BPT Centru, horečky a bolesti zad ustpoupily po zákroku křupnutí páteře a následné fyzioterapeutické péči u doporučených sportovních i nesportovních terapeutů. MRI není zatím i přes přetrvávajicí bolesti bederní páteře nutné, rašelinové a teplé zábaly pomáhají, chlad a stud škodí a houser se vrací. Těžká práce zvedání břemen mi metodou mrtvého tahu v krutu byla podnikovým lékařem zakázana a jelikož jinou práci neměli pana prooustili do domácího léčení a programování plm robotického počítače pásového robota. Recidivující teploty se nevracejí, kosti a svaly bederní páteře stále bolí. Bolesti střílející do žeber ustupují, svalová přepětí vzhledem ke zkrácenému svalstvu vyžadují pravidelnou návštěvu fyzioterapeutů i v roce 2019. Na další kontrolu pozván po předchozí domluvě. Vše punktuálně přesné. Více

• Chirurg, Plastický chirurg

• Edvarda Beneše 13, Plzeň Mapa