Chirurg Plzeň

• „Pan doktor je velice zkušený odborník s ochotou pomoci a s opravdovým zájmem o pacienta. Téměř rok jsem navštěvovala různé lékaře s otokem a bolestí dolní končetiny, vždy mi doporučili ledovat, léky na bolest, chůze s odlehčenim, rehabilitace, ortopedické vložky.....až pan doktor Martan mě odeslal na cílené vyšetření, za což jsem mu nesmirně vdečná, kde mi zjistili rozsáhlý zhoubný nádor v plosce nohy. Jsem šokovaná neochotou ostatních lékařů zjistit pravou příčinu problému. Více

Žlutická 9, Plzeň Mapa

Chirurgická ordinace, Žlutická 9/REMUS/, Plzeň 323 00

• Chirurg, Ostatní, Dermatolog

„Jedním slovem královna ve svém oboru. Smekám a všem paní doktorku a její salón rozhodně doporučuji

Houškova 26, Plzeň Mapa

Genesys Medical - klinika estetické medicíny a korektivní a speciální dermatologie

• Chirurg, Proktolog

„Pan doktor je velmi empatický, vše mi ohledně mého zdravotního problému vysvětlil. Dochvilný, příjemný. Věřím, že jsem dostala kontakt na opravdového odborníka, který mi pomůže s mými nepříjemnými zdravotními problémy s konečníkem. Rozhodně více takových trpělivých odborných lékařů a sestřiček. Děkuji. Více

Čechova 44, Plzeň Mapa

Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o.

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

Čechova 44/2641, Plzeň Mapa

Chirurgická ambulance Bory s.r.o.

• „Nejlepší lékař ve svém oboru nedám na něho dopustit lékaři z Ostravy Prahy a celkově Plzně mého tatiho léčili na prekyseleny žaludek a pan doktor jen na tátu sáhl a prohlásil zlucnikove kameny a sakra velký cca celej můj život ho léčili na kyseliny a když mi bylo 18 mám pocit tak jsme ho vzali k Říhovy a bylo já tam chodím od nějakých 13let a lepšího nenajdu bojím se toho dne kdy zavře praxi pac nevím kam jinam jít copa semnou ale s dětmi lepšího či aspoň srovnatelneho doktora nenajdeme Více

Tachovská 80, Plzeň Mapa

M DESIGN STUDIO s.r.o., chir./RaDg

• „Pan docent Klečka je vynikající jako odborník, ale také jako člověk. Moc mu děkuji za péči a vstřícnost.

Slovanská 27, Plzeň Mapa

Chirurgie - Research Site s.r.o.

• „Mám panickou hrůzu z doktorů...jen s výjimkou MUDr. Neprašové. Díky paní doktorce i sestřičce proběhl potřebný chirurgický zákrok neuvěřitelně v pohodě. Obě ženy se zaslouží to nejlepší hodnocení, protože jsou opravdu profesionálky na svém místě. Jejich přístup k pacientovi, ať už malému, nebo dospělému je úžasný a nesmírně lidský. Udělala jsem dobře, že jsem dala na doporučení mého kožního lékaře a na zákrok jela právě na Poliliniku na Doubravku, kde tyto mají právě dvě milé zdravotnice svou čistou, příjemnou a útulnou ordinaci, rychlý systém odbavení a kopu empatie. Ještě jednou DĚKUJI. S úctou k Vám, pacientka Martina Více

Masarykova 62, Plzeň Mapa

• „Opravdový profesionál na svém místě!! Řízl jsem se motorovou pilou do prstu. Bídně si to ošetřil sám a začalo to hnisat. Měl jsem oči jak baterky - strach z kohokoli / čehokoli. Podle doporučení jsem vyhledal paní doktorku Zunovou. Ta ze mě strach vycítila a dokázala mne tak neskutečně uvolnit, že jsem se úplně přestal bát. Nakonec prst během chvíle ošetřila a na příští návštěvu jsem se za ní těšil!! Profesionál co do zákroku, to i do přístupu! Více

Denisovo nábřeží 4, Plzeň Mapa

POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

• „Skvělý přístup a radost pohledět :) pan doktor byl příjemný a pomohl mi od akutní bolesti bederní páteře.

Terezie Brzkové 15, Plzeň Mapa

CHIRURGIA - CENTER s.r.o.

• Chirurg, Dermatolog, Diabeto… log, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Denisovo nábřeží 4, Plzeň Mapa

POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

• „Je super ! Je nejen víc než kvalifikovan a navíc má vystupování nejen po odborné, ale i společenské stránce!!! Ivan Dobiáš Více

Francouzská tř. 4, Plzeň Mapa

Chirurgická ordinace

alej Svobody 80, Plzeň Mapa

FN Plzeň

Slovanská 244/27, Plzeň Mapa

• Chirurg, Zubař

„Opakovaná zkušenost. Zažila jsem ho na ambulanci,před operací, na oddělení a pak i při pooperačních kontrolách a musím říct , že svým přístupem a provedením zákroků předčil snad i reference, které jsem na něj předem dostala. Ještě nikdy jsem nezažila, že by se doktor takhle věnoval, vše vysvětlil dokud to člověk nepochopil :-) , nabídnul několik možností léčby , u všech vysvětlil pro a proti. Je rozhodně nejlepší doktor, jakého jsem potkala. Více

alej Svobody 80, Plzeň Mapa

FN Plzeň

• Chirurg, Proktolog, Ortoped

„Velke podekovani patri panu Mudr Tomasi Hrabakovi za velikou pomoc. Prisla jsem za nim s boesti krcni aa bederni bolesti. Moce me p.doktor pomohl , vse vysvetlil, trpelive. Tez dekuji sestricce za mily pristup a osetreni. Preji obema hodne dalsich uspechu. Více

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• „Navštívila jsem chirurgickou ambulanci v Plasích a byla jsem spokojená s profesionálním přístupem. Všude paní doktorku chválím a i včetně sestřiček. Více

Skrétova 47, Plzeň Mapa

Prsní poradna

• „Jsem velmi spokojená, precizní práce a výborný přístup. Osobně se zubaře děsně bojím , ale u téhle doktorky na ten strach nemám moc času. Výborný přístup k dětem, s takovým se mé děti nebudou zubaře nikdy bát. Doporučuji. Více

Masarykova 62, Plzeň Mapa

Zubní ordinece MUDr. Hadravské

• „Pan doktor Liška mě operoval 8 listopadu 2017 měla jsem 2 břišní kýly a břišní svaly v dezolátním stavu. Dík panu doktorovi jsem v pořádku , výbornej docent. Jsem maximálně spokojená :-) Více

Alej Svobody 80, Plzeň Mapa

Chirurgická klinika, FN Plzeň

• „Celkem příjemná lékařka, ale člověk se musí dost ptát. Paní doktorka zřejmě začíná, nevypadá, že by měla příliš zkušeností, ale někde se učit musí, to chápu. Díkybohu je opatrná. Více

Plzeňská 90, Plasy Mapa

Chirurgická ambulance