Psycholog

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Psycholog, Psychoterapeut

„U pana Doktora jsem byla na třech konzultacích a budu pokračovat i nadále. Pan Doktor je opravdový odborník, který mi pomáhá s velkým problémem, který mám. Vždy mi pečlivě naslouchá a neopomine nic, z toho co mu sdělím. Vše dokáže propojit, vysvětlit a doporučí vhodnou metodu, jak v té situaci postupovat. Je realista a to se mi moc líbí. Protože mi pomohl si uvědomit, že na to, co řeším neexistuje zázračné řešení, ale lze na sobě pracovat po krocích a po čase se srovnat a hlavně dokázat NORMÁLNĚ fungovat a žít, bez zažívání emocí, které mě momentálně dusí. Moc panu Doktorovi děkuji za jeho „lidský“ přístup, otevřenost, upřímnost, jinakost (používané metody a rady), profesionalitu a hlavně neutichající pozitivní atmosféru, která z něj vždy vyzařuje i když podstupuji terapie online. Vřele doporučuji. Více

Durychova 101/66, Praha Mapa

Office Park Nové Dvory

Online psychoterapie

• Psycholog, Psychoterapeut

„Příjemné prostředí v blízkosti Hlávkova dvora a útulná ordinace pana Roušala je kombinace, která sama o sobě dokáže navodit dobrou náladu a hezký pocit, ještě než se rozpovídáte. A pak se rozpovídáte a on Vám naslouchá a na konci odcházíte s vědomím, že vaše rozhodnutí změnit stávající stav věcí, bylo správné a má smysl. Díky za to! :) Více

Jungmannova 736/ 14, Praha Mapa

Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

od 1 200 kč

• „Paní magistra je velmi empatická, pozorně naslouchá a pacientovi se věnuje. Velmi mi pomáhá a chodím k ní rádá.

Vlhká 25, Brno Mapa

Anna Fiľová - psychologická podpora a poradenství

Psychologická konzultace ONLINE

• Psycholog, Psychoterapeut

„K Dr. Tylovi se vždy těším a z každého sezení si odnesu něco hodnotného. Již za několik málo návštěv se mi podařilo udělat značný pokrok, což se nedá říct o mém předchozím terapeutovi, kde jsme se točili do kolečka měsíce. Pokud potřebujete zapracovat na růstu své osobnosti nebo přijít na to, co vás vlastně trápí a v životě brzdí (nemusí to být na první pohled zřejmé), u pana doktora budete na správném místě. Více

Nikoly Tesly 6, Praha Mapa

Klinická psychologie a psychoanalýza

Osobní konzultace

1 000 Kč

• „100% doporučuji. Paní doktorka má skvělou schopnost analyzovat a doporučit konkrétní řešení situace nebo problému. Vždycky se k ni těším. Více

Šlejnická 1, Praha Mapa

Dejvice

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Paní magistra je velmi empatická, stačila jedna návštěva, aby mi pomohla vyřešit můj problém. Všem její návštěvu doporučuji. Více

V Jámě 8, Praha Mapa

Předboř č.e. 18, Strančice Mapa

• Psycholog, Dětský psycholog

„Vše v naprostém pořádku. Snaha pomocí maximální, dochvilnost, uvolnenost a příjemná atmosféra. Nemůžu než doporučit.

Starobrněnská 3, Brno Mapa

Mgr. Kateřina Zhorná

od 1 100 kč

1 100 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní doktorka je velmi přívětivá a empatická, vřele doporučuji. Aktivní spolupráce na daném problému s předchozí vizualizací výsledku. Po půlročním setkávání mám opravdu pocit, že jsem se někam posunula. Více

Velké Popovice, Masarykova 38, Říčany Mapa

Psycholog - psychoterapie, poradenství, koučování

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pan Marček je zejména velice příjemný človek k rozhovoru. Tolik k subjektivním věcem. Již po pár měsících jsem poznal značný rozdíl v mých názorech a během této krátké doby se mi díky panu doktorovi povedlo zjistit v čem je problém a provést změny jenž mě trápili i víc jak deset let. Chce to určitě čas, ale stojí to za to! Děkuji Více

Sukova 49/4, Brno Mapa

Psychoterapie-Marcek.cz

Individuální sezení

• Psycholog, Psychoterapeut

„K panu Galbavymu chodime se sedmiletym synem a nemuzeme si ho vynachvalit. Clovek na spravnem miste…

Tolstého 4, Praha Mapa

PSYCHOTERA

U Křižovatky 608, Kolín Mapa

Psychoterapie a poradenství Kolín

900 Kč

• „Terapii s Lucií jsem vyhledala kvůli neurčitým pocitům úzkosti, o kterých jsem toho sama moc nevěděla. Postupem času jsme společně odkrývaly jejich příčiny, hledaly jádro pudla a systematicky je začaly řešit. Nyní už dokážu přijít na zdroje nespokojenosti sama, což považuji za jeden z našich největších úspěchů. Naše spolupráce trvala okolo 10 měsíců, a za tu dobu bylo takovýchto úspěchů mnoho – jsem spokojenější sama se sebou, sebevědomější a asertivnější, dokážu se lépe slovně vyjádřit, mám méně zbytečného strachu, se strachem teď také umím pracovat mnoho a mnoho dalších skvělých věcí… Terapie probíhala kvůli pandemii z velké části telefonicky, to však nemělo na její efektivitu žádný dopad, není proto nutné ani v dnešní době nijak váhat nad vyhledáním pomoci. Velmi jsem také ocenila její doporučení knih, které mi padly jak ulité, a taky skvělou knihu, kterou sama napsala. Rozhodnutí objednat se právě k Lucii bylo jedno z nejmoudřejších, které jsem kdy udělala a velmi ji za poskytnutou pomoc a péči děkuji :) Více

Na Poříčí 12, Praha Mapa

Psycholog a kouč | Praha 1

• Psycholog, Psychoterapeut

„Katarína je skvělá terapeutka a k tomu moc fajn člověk :) Na sezeních dokázala vytvořit velmi bezpečné prostředí, kde jsem mohla sdílet naprosto cokoliv bez jakýchkoliv obav, pomohla mi zorientovat se ve vlastních myšlenkách a emocích a lépe s nimi pracovat, také sama sebe lépe poznat. Pomohla mi zároveň projít náročnější životní období a bylo skvělé mít ji jako oporu. Moc děkuji za vše, věřím, že z našich sezení budu čerpat celý život a že příznivě ovlivnily celou mou budoucnost. Dávám minimálně 100 hvězdiček z 5 :)) Více

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Milá, vstřícná, fajn povídání. Její přístup je příjemný, mohu doporučit pro dospělé i děti. Syn s ní navázal bez problému komunikaci, nebál se mluvit o osobních věcech. Moc nám pomohla. Více

Předboř č.e. 18, Strančice Mapa

1 500 Kč

• „K paní Peškové chodím už více než rok. Jen díky ní jsem bez výrazného zhoršení stavu prošla velmi těžkou životní situací. Po sezení vždy cítím výraznou úlevu a odcházím s pocitem, že jsem zase o krok dál k tomu, abych žila klidnější život. Je to opravdová odbornice a návštěvu rozhodně doporučuji. Více

Blanická 25, třetí patro, Praha Mapa

Psychologie lidsky

Psychologická konzultace ONLINE

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Equita a pan Dr.Kysilka předčili naše očekávání! Do Equity jsme šli po předchozí špatné zkušenosti jinde a jsme nadšeni, jakým způsobem terapie dceři pomáhají! Pan Dr.umí velmi citlivě prohlédnout do problému a velmi interaktivně, v našem případě zejména hrou, s dcerou pomáhá “řešit”, zmírňovat a vyrovnat se s jejím traumatizujicim zážitkem, kterým byla dopravní nehoda. Dcera chodí moc ráda, pana doktora si oblíbila a i ve 4 letech si vybudovala takovou důvěru,že sama už je schopna uvědomit si, co dalšího ji trápí a co by ráda svěřila a těší se o čem si příště bude “s Jirkou” povídat, či co chce “hrát”…. Moc dekuji zejména panu doktorovi za jeho citlivý přístup a také celému týmu Equity za skvělou komunikaci, flexibilitu a vstřícnost. Těšíme se na další sezení, PŽ Více

V Jámě 8, Praha Mapa