Psycholog Ústí nad Labem

• „Přestože celý život dělám "vrbu" svým přátelům, rodině, nastala situace, se kterou jsem si nevěděla rady. Vyhledala jsem tedy odbornou pomoc - paní doktorku Košťálovou. Úlevu jsem cítila hned po první návštěvě. Nespornou výhodou paní doktorky jsou široké odborné i životní zkušenosti, díky kterým posoudí klientovu situaci a nastaví správné "zrcadlo", abych se sama zorientovala a společně jsme našly východisko z daného problému. Děkuji paní doktorce za její lidský přístup, za to, že jsem v její přítomnosti beze studu mohla vyplakat svoji bolest a za to, že mi nic nevnucovala. Vše šlo přirozeně, příjemně a všem hledajícím a potřebným mohu vřele doporučit. Marie Více

Masarykova 160, Ústí nad Labem Mapa

MUDr. Věra Košťálová - mentální hygiena (duševní zdraví, výživový poradce)

• Psycholog, Psychoterapeut

„Trvalo mi, než jsem se na terapii dokázala otevřít a mluvit o svých traumatech. Do ničeho mě netlačil a všechna prozření přišla přirozeně. Již po pár měsících chození na terapii jsem se cítila mnohem šťastnější. Více

Beethovenova 34, Ústí nad Labem Mapa

Soukromá psychologicko-psychoterapeutická praxe

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• Psycholog, Psychoterapeut

„Více jak 10 let se léčím ambulantně na psychiatrii, poslední 4 roky pravidelně docházím k panu doktorovi na terapii. Výsledek naší společné práce psychiatr, terapeut, pacient, je mé já po deseti letech již půl roku bez léků, na psychiatrii prakticky nemusím docházet. Poprvé po patnácti letech dokážu plakat. Cítím, pracuji, studuji, vztahy mám takové jaké jsem snad nikdy nezažil. Život se mi zlepšil způsobem, že nevím jak to do smrti splatím (i když možná ano). Remise je možná vždy, ale naděje umírá poslední a vyhlídky jsou dobré. Ze srdce děkuji a rozhodně doporučuji. Více

Prokopa Diviše 9, Ústí nad Labem Mapa

PhDr. Jan Benda

• „Paní doktorka Dušánková mi velmi pomohla v nelehkých psychických chvílích. Nikdo jiný mi nevěnoval takové péče a porozumění jako právě ona. Měla se mnou hodně trpělivosti, bedlivě naslouchala a snažila se mi i s tou nejmenší starostí vždy pomoci. Na závěr opravdu můžu říct, že jsem za paní doktorku vděčná a děkuji ji nejen za pomoc, ale také za to, jakým je člověkem a co vše pro pacienty dělá. Více

Ústí nad Labem Mapa

Hypnóza

od 300 kč

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

1 názor

„Paní psycholžce velké poděkování. Perfektní relaxace v příjemném, intimním a krásném prostředí. Už se těším na příští návštěvu. Více

Drážďanská 836/5, Ústí nad Labem Mapa

Á-jem - psychologické centrum duševního rozvoje a sebepoznání

Psychologické poradenství

600 Kč

• „Paní Ivana Vaverková je myslím velice empatický člověk, který se vždy snaží vcítit do mého myšlení a na tomto základě mi pak dát radu ze svých teoretických znalostí, či praktických zkušeností. Důležité je snažit se vytvořit si s ní pozitivní vztah založený na vzájemné důvěře, o což ona se též snaží a je to dle mého názoru i její cíl. Nebojte se jí položit jakoukoli otázku - ona vám podle svého nejlepšího vědomí a svědomí odpoví. Chodit k psychologovi je podle mě také ovšem běh na dlouhou trať, takže neočekávejte, že po dvou sezeních budete mít váš problém vyřešený. Závěrem - paní Ivana Vaverková mi velice pozitivně ovlivnila život k lepšímu. Robert Berzkowitsch, Ústí nad Labem Více

Alešova 38, Ústí nad Labem Mapa

Psychologická ambulance

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• Psycholog, Alergolog, Chirur… g, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Paní doktorka mi pomohla postavit se na nohy. Její přístup a práci oceňuji a také děkuji. Navštěvoval jsem ji asi rok, vše se lepšilo a dařilo. Neměl jsem žádné zhoršující se stavy, od té doby co jsem k ní chodil. Více

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Paní doktorka PhDr. Wölfelová je skvělá, ochotná a velmi vstřícná. Kdykoliv jsem zavolal a to třeba pozdě večer, tak se mi paní doktorka věnovala a byla velmi ochotná. Asi dvakrát jsem se přeobjednával z mé strany a vždy mi vyšla vstříc a nikdy se nezlobila. Nyní jsem na zítřek objednán a už teď vím, že se na tu návštěvu těším. Opravdu palec nahoru. Více

Masarykova 64/105, Ústí nad Labem Mapa

Ordinace klinického psychologa

• Psycholog, Dětský psycholog

„Spokojenost,umí pracovat s dětmi.DOPORUČUJI.Jana

U Nových lázní 1, Teplice Mapa

Nové lázně

• „Skvělá psycholožka chodím k ní už mnoho let.Doporučuji ji přátelům a znám jí dobře,Učila mě i různé relaxační techniky. Více

Kmochova cesta 3, Teplice Mapa

Psychoterapeutická poradna TERAPEUTOVNA

Konzultace online

700 Kč

Českobratrská 931/26, Teplice Mapa

Dr. David Karel

Coaching

od 1 200 kč

• „Velmi dobrá lékařka sem s její prací spokojen

Mezní 4, Ústí nad Labem Mapa

Soukromá psychologická praxe