ÚSTECKÁ POLIKLINIKA je jedno z největších soukromých ambulantních zařízení v Ústeckém kraji. Nyní patří do silné zdravotnické skupiny EUROCLINICUM GROUP a ročně ošetří více než 65.000 pacientů. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

Masarykova 92

400 01 , Ústí nad Labem , ústecký

Nejbližší zařízení

• CLINIC+

Roudnice nad Labem, Alej 17. listopadu 1101

Lékař: MUDr. Jana Mikulicová Jiný

Paní , Doktorka je nejlepší rehmatolog kterého znám podstatě mě postavila opět na nohy pomohla mi zpátky do života její přístup je velmi lidský, strašně hodná profesionální, a důkladná, má můj obdiv za její přístup k lidem ,děkuji ,sestřička je strašně milá a příjemná pokaždé se zasměje jen co otevřete dveře , ve zkratce paní doktorka i sestřička úplně super děkuji že v dnešní době jsou ještě takový zdravotníci

Lékař: MUDr. Antonín Pírek Jiný

Dr.Pírek je jeden z mála, který je v současné době k pacientovi ochotný, příjemný, bez problémů vše vysvětlí a hlavně je lidský. Pacient má pocit, že se baví se svým dobrým známým. Poznala jsem ho jak na ortopedii, tak na protetice, ohledně rehabilitace. Pane doktore, moc Vám děkuji, jste skvělý. Mělo by Vás takových být víc. Bohatá H. Děčín

Lékař: MUDr. Radek Bartoš Jiný

Jednání pana doktora bylo arogantní, odmítl mi předepsat analgetika a napsal mi RTG na levou nohu, přestože mě bolela pravá... a ani se za svou chybu neomluvil. S takovým jednáním jsem se ještě nesetkala, a kdybych nemusela, k panu doktorovi již víckrát nejdu.

Lékař: MUDr. Libor Volejník Jiný

Pan doktor má velmi profesionální a zároveň lidský přístup, vše podrobně vysvětloval a komentoval každý krok, takže z nejobávanějšího vyšetření jsem odcházela, jako kdyby k němu ani nedošlo. Také velký dík skvělé a milé sestřičce.

Lékař: MUDr. Jana Mikulicová Jiný

Nejlepší doktorka co znám, pomůže i psychicky, když odcházím z ordinace mám vždy dobrou náladu a ráda se tam vracím. Sestřička také super. Nemám co vytknout.

Lékař: MUDr. Zdeněk Grosman Jiný

Pan doktor je skvělý. Žiju v Liberci ale nelituju cestování do jeho ordinace v Ústí nad Labem. Vždy vše dopodrobna vysvětlí, nahlíží na člověka komplexně, snaží se najít optimální řešení problémů. Neskutečně lidský a milý člověk a vůbec se nedivím, že má už několik let stop stav. Opravdu odborník na svém místě :)

Lékař: MUDr. Věra Bučková Jiný

Děkuji paní MUDr. Bučkové a její sestřičky za milý přístup a rychlé vyřešení mého problému před Vánoci 2020, což svědčí o jejich odbornosti.

Lékař: MUDr. Jana Mikulicová Jiný

Velmi příjemná,usměvavá lékařka ,která se snaží opravdu pomoci svou obětavostí.Je to opravdová a profesionální lékařka.Přístup, jaký má k pacientovi jsem dosud nezažila a syn ,který se rovněž u ní léčí září spokojeností .Sestřička je rovněž milá a příjemná -prostě vynikající profesionálky.Takové by měly být ve všech ordinacích.

Lékař: MUDr. Radek Bartoš Jiný

Tento lékař je opravdu profík a jeho sestřička je stále jak slunečko, ten kdo chce opravdu léčit a ne vykecávat běžte k nim vřele doporučuji.

Š
    Lékař: MUDr. Radek Bartoš Jiný

Pan doktor mi diagnostikoval operaci rotatorove manzety .. super doktor operace na 1 skvely pristup mohu jen doporucit