ÚSTECKÁ POLIKLINIKA je jedno z největších soukromých ambulantních zařízení v Ústeckém kraji. Nyní patří do silné zdravotnické skupiny EUROCLINICUM GROUP a ročně ošetří více než 65.000 pacientů. Více

O nás

Ordinace

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

Masarykova 92

400 01 , Ústí nad Labem , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA je jedno z největších soukromých ambulantních zařízení v Ústeckém kraji. Nyní patří do silné zdravotnické skupiny EUROCLINICUM GROUP a ročně ošetří více než 65.000 pacientů.

Nejbližší zařízení

 • CLINIC+

  Roudnice nad Labem, Alej 17. listopadu 1101

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
25 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  Z
  Lékař: MUDr. Radek Bartoš Jiný

  Jednání pana doktora bylo arogantní, odmítl mi předepsat analgetika a napsal mi RTG na levou nohu, přestože mě bolela pravá... a ani se za svou chybu neomluvil. S takovým jednáním jsem se ještě nesetkala, a kdybych nemusela, k panu doktorovi již víckrát nejdu.


  A
  Lékař: MUDr. Libor Volejník Jiný

  Pan doktor má velmi profesionální a zároveň lidský přístup, vše podrobně vysvětloval a komentoval každý krok, takže z nejobávanějšího vyšetření jsem odcházela, jako kdyby k němu ani nedošlo. Také velký dík skvělé a milé sestřičce.


  D
  Lékař: MUDr. Jana Mikulicová Jiný

  Nejlepší doktorka co znám, pomůže i psychicky, když odcházím z ordinace mám vždy dobrou náladu a ráda se tam vracím. Sestřička také super. Nemám co vytknout.


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdeněk Grosman Jiný

  Pan doktor je skvělý. Žiju v Liberci ale nelituju cestování do jeho ordinace v Ústí nad Labem. Vždy vše dopodrobna vysvětlí, nahlíží na člověka komplexně, snaží se najít optimální řešení problémů. Neskutečně lidský a milý člověk a vůbec se nedivím, že má už několik let stop stav. Opravdu odborník na svém místě :)


  Z
  Lékař: MUDr. Věra Bučková Jiný

  Děkuji paní MUDr. Bučkové a její sestřičky za milý přístup a rychlé vyřešení mého problému před Vánoci 2020, což svědčí o jejich odbornosti.


  M
  Lékař: MUDr. Jana Mikulicová Jiný

  Velmi příjemná,usměvavá lékařka ,která se snaží opravdu pomoci svou obětavostí.Je to opravdová a profesionální lékařka.Přístup, jaký má k pacientovi jsem dosud nezažila a syn ,který se rovněž u ní léčí září spokojeností .Sestřička je rovněž milá a příjemná -prostě vynikající profesionálky.Takové by měly být ve všech ordinacích.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Radek Bartoš Jiný

  Tento lékař je opravdu profík a jeho sestřička je stále jak slunečko, ten kdo chce opravdu léčit a ne vykecávat běžte k nim vřele doporučuji.


  Š
  Lékař: MUDr. Radek Bartoš Jiný

  Pan doktor mi diagnostikoval operaci rotatorove manzety .. super doktor operace na 1 skvely pristup mohu jen doporucit


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Libor Volejník Jiný

  Velmi evidentně zkušený a odborně zdatný lékař, komplexní informace, rychle a profesionálně udělané vyšetření gastra. Trochu strohosti, jinak na výbornou. Skvělá sestra milá a velmi empatická.


  E
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Libor Volejník Jiný

  Když jsem přišla k panu doktorovi do ordinace, hned z kraje byl velmi nepříjemný a arogantní. Když jsem mu vylíčila své potíže, div mě z ordinace nevyhodil, že tam nemám co dělat, přestože jsem k němu byla poslána hned několika jinými lékaři a měla jsem vážné potíže. Během návštěvy měl několik nevhodných až urážlivých poznámek, kterými mi pěkně zhoršil náladu. Léčba sice částečně pomohla, i když úplně mi s problémem pomohli až jinde. Za sebe určitě nedoporučuji, doktor je neskutečně arogantní až zlý a jedná s vámi jako s naprostým hlupákem. Jako lékař asi nebude špatný, ale myslím že s tímto povoláním by se měl i nějak chovat. A to od něj určitě nečekejte. Už nikdy víc se k němu nevrátím.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu