ÚSTECKÁ POLIKLINIKA je jedno z největších soukromých ambulantních zařízení v Ústeckém kraji. Nyní patří do silné zdravotnické skupiny EUROCLINICUM GROUP a ročně ošetří více než 65.000 pacientů. Více

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

Masarykova 92

400 01 , Ústí nad Labem , ústecký

Nejbližší zařízení

• CLINIC+

Roudnice nad Labem, Alej 17. listopadu 1101

• Z
    Lékař: MUDr. Věra Bučková Jiný

Děkuji paní MUDr. Bučkové a její sestřičky za milý přístup a rychlé vyřešení mého problému před Vánoci 2020, což svědčí o jejich odbornosti.

• M
    Lékař: MUDr. Jana Mikulicová Jiný

Velmi příjemná,usměvavá lékařka ,která se snaží opravdu pomoci svou obětavostí.Je to opravdová a profesionální lékařka.Přístup, jaký má k pacientovi jsem dosud nezažila a syn ,který se rovněž u ní léčí září spokojeností .Sestřička je rovněž milá a příjemná -prostě vynikající profesionálky.Takové by měly být ve všech ordinacích.

• L
    Lékař: MUDr. Radek Bartoš Jiný

Tento lékař je opravdu profík a jeho sestřička je stále jak slunečko, ten kdo chce opravdu léčit a ne vykecávat běžte k nim vřele doporučuji.

• Š
    Lékař: MUDr. Radek Bartoš Jiný

Pan doktor mi diagnostikoval operaci rotatorove manzety .. super doktor operace na 1 skvely pristup mohu jen doporucit

• M
    Lékař: MUDr. Libor Volejník Jiný

Velmi evidentně zkušený a odborně zdatný lékař, komplexní informace, rychle a profesionálně udělané vyšetření gastra. Trochu strohosti, jinak na výbornou. Skvělá sestra milá a velmi empatická.

• E
    Lékař: MUDr. Libor Volejník Jiný

Když jsem přišla k panu doktorovi do ordinace, hned z kraje byl velmi nepříjemný a arogantní. Když jsem mu vylíčila své potíže, div mě z ordinace nevyhodil, že tam nemám co dělat, přestože jsem k němu byla poslána hned několika jinými lékaři a měla jsem vážné potíže. Během návštěvy měl několik nevhodných až urážlivých poznámek, kterými mi pěkně zhoršil náladu. Léčba sice částečně pomohla, i když úplně mi s problémem pomohli až jinde. Za sebe určitě nedoporučuji, doktor je neskutečně arogantní až zlý a jedná s vámi jako s naprostým hlupákem. Jako lékař asi nebude špatný, ale myslím že s tímto povoláním by se měl i nějak chovat. A to od něj určitě nečekejte. Už nikdy víc se k němu nevrátím.

• P
    Lékař: MUDr. Olga Vejvodová Jiný

Již nejsem spokojen s paní doktorkou. Dříve byla ochotnější a poslední dobou a to je můj názor - špatně komunikovala. Při návštěvě její ordinace, při určitých potíží. Vám řekne - ano pošlu Vás na vyšetření a zároveň při delší komunikaci, již zapomene Vám vystavit žádanku na vyšetření a Vy o dejte s tím, že třeba žádanku poslala elektronickou poštou a dostavíte se na to vyšetření a žádanka nikde. Viz: e recepty také moc neumí posílat. Má raději zažitý starý postup a hodně věci píče na retro stroji. Ale na dále si jí Vážím i když teď si tak trochu protiřečím, ale vím, že v této době toho mají lékaři, včetně paní doktorky Vejvodové moc.

• L
    Lékař: Jitka Blechová Ultrazvuk prsu

Paní doktorku jsem navštivila s akutní bolestí pravého prsu po úrazu. Uklouzla celou váhou na pravý bok a pravé prso, které mě stále nepřestalo bolet. V roce 2001 jsem prodělala augmentaci, měla jsem samozřejmě obavy, zda nebyl porušen implantát. Do této doby, jsem byla bez komplikací a lékaře, vyhledávám opravdu jen v nutných případech.
    Přesto, že jsem byla objednaná na jiný termin, rozhodla jsem se dostavit ihned a poprosit na recepci, zda by nebylo možné mě vzít ihned. Paní mi vyšla vstříci, zaplatila jsem 600Kč poplatek za vyšetření. Po kratkém čekání, jsem byla vyzvána do ordinace.
    Ordinovala Mudr. Jitka Blechová. Co následovalo, jsem nějak doteď nepochopila. V ordinaci jsem strávila ne více jak dvě minuty a to podotýkám, že i s převlečením. Naprosto nevhodné, neprofesionální jednání. Velmi neurvalé pokyny k poloze, vůbec se mě nezaptala, proč jsem přišla. Po velmi krátké kontrole bez jakéhokoliv vysvětlení ultrazvukem, s tím že vše v pořádku. Když jsem se snažila jí řici, že mám opravdu bolesti po úrazu, ani mě nepustila ke slovu a několikrát zopakovala, že jsem v pořadku,  jen aby rychle ukončila mojí navštěvu.Je velmi ponižující, s někým svlečená do půli těla takhle komunikovat. Zeptala jsem se, zda se takhle chová ke každému a odešla opravdu šokovaná.

Dle hodnocení opravdu nejsem jediná pacietka s implantáty, ke které takto přistupuje !! Za placené služby, si opravdu představuji jiný přístup lékaře než to, že odcházím s pláčem.

• Ověřeny pacient
    Lékař: Jiří Jurča konzultace pred operaci;nasledna operace paty.

Pan doktor,skvele vystupovani,jednani s pacientem,pred operaci vse vysvetlil,po operaci se take zajimal. Kontroly probihaly v ustecke poliklinice kazdych 14dni (po dobu 2mesicu,posledni kontrola pred ukoncenim PN byla za mesic. Vse v poradku. Operace patni kosti. (srouby v pate). Pana doktora mohu jen doporucit. Janistinova.

• R
    Lékař: MUDr. Zdeněk Grosman kolonoskopie

Je mi 65 let a pana doktora znám jako pacient už asi 12 let. Je to nejfantastičtější lékař, kterého jsem za svůj život poznal. Jeho přístup k pacientovi je vynikající, výjimečný. Pane doktore, díky !!

• Došlo k chybě, zkuste to znovu