Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA je jedno z největších soukromých ambulantních zařízení v Ústeckém kraji. Nyní patří do silné zdravotnické skupiny EUROCLINICUM GROUP a ročně ošetří více než 65.000 pacientů.

Adresa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.
Masarykova 92, Ústí nad Labem 400 01
ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (43)

Obecné skóre

  R
  MUDr. Radek Bartoš Jiný

  Jak mě může ortoped bez Ultrazvuku příp. MR a nahlédnutí do ambulantní zprávy ( jiný ortoped jiná prohlídka punkce 20ml) poslat rovnou na artroskopii! Totálně empatický pán od kterého jsem se vůbec nic nedozvěděl. NEDOPORUČUJI!!!

  K
  Ověřený profil
  Jitka Blechová Jiný

  Nejhorší přístup paní doktorky!! Našla jsem si v prsu bulku, kdy mě paní doktorka přesvědčovala, že si snad vymýšlím a jen ji zdržuji. Návštěva trvala ani ne 2 minuty. Nestihla jsem se pořádně ani obléct a už me vyhazovala ven! Nikdy jsem nikoho takového v tomto oboru nezažila. Cítila jsem se fakt strašně po této návštěvě. Nedoporučuji!!

  P
  MUDr. Radek Bartoš Jiný

  Arogant který léčí od stolu . Ani se nezvedne a už ví diagnozu . Jeste sem tohle nezazil a doufam ze nikdy nezaziju

  M
  MUDr. Radek Bartoš Jiný

  Pan doktor je známý tím, že dělá diagnózu od stolu a u mě tomu nebylo jinak. Dva jiní lékaři zaznamenali "velmi rozsáhlou" bouli za kolenem, pan Bartoš mi řekl, že "tam nic nemáte". Poslal mě na rtg. Při druhé návštěvě už se na koleno ani nepodíval, dal mi placenou injekci do kolene a řekl, že je to chrupavka (?!) a případně budeme operovat. Co, to nevím. Šla jsem k jinému lékaři a na ultrazvuku bylo okamžitě zjištěno, že se jedná buď o ganglion, nebo cystu a problém se již řeší. Pan doktor Bartoš by vše hned operoval, a vy ani nevíte proč, ani on to neví..

  Z
  Jitka Blechová Jiný

  Byla jsem dnes na kontrolnim sonu prsou.Pred 16 lety jsem prodelala operaci karcinomu prsu.16 let jsem jezdila do Prahy na kontroly,kde jsem zažila profesionalni přístup lékařů i sester.To co jsem zažila dnes u Mudr.Blechove mne přesvědčilo,že budu jezdit opět do Prahy.A celé vyšetření trvalo asi 2 minuty.Celkově něco strašného.

  A
  MUDr. Radek Bartoš Jiný

  Pan doktor se na mě ani nepodíval a stanovil dg bez jakéhokoliv vyšetření. Poslal mě na rtg, něhož výsledky ho nezajímali, pouze napsal žádanku na rhb. Po konzultaci s jiným Dr. je prý i diagnóza špatná.

  J
  MUDr. Petra Pavelková Jiný

  Paní doktorka je moc hodná. Vždy vše vysvětlí a doporučí i léčbu. Chodím k paní doktorce i s manželem. A jsme velice spokojený. Je pečlivá , starostlivá a 'záleží jí na všech pacientech.

  V
  MUDr. Radek Bartoš Jiný

  Pan doktor mi skvěle odoperoval ganglion v pravé ruce. Prý jsem mu dala na operačním stole zabrat. Takže pane doktore, "DĚKUJI".

  A
  MUDr. Michal Labuť Jiný

  za mě velmi dobrý doktor i člověk vč. sestřičky i když to se mnou neměl vždy jednoduché-díky jeho dobrému srdci mohu fungovat - chodím k němu rád za mě mohu jenom doporučit

  I
  MUDr. Roman Záhora Jiný

  Dr Zahora je lékař k ničemu .... smutné je že někdo jako on je lékař. Jeho vyšetření díky jeho přístupu stálo za nic už dopředu vás informuje že v podstatě nemáte velkou naději . Setkal jsem se s hromadou pokladních kteří vykonávají těžší práci za méně peněz a lépe a s příjemným a profesionálním vystupováním ze kterých by si mohl vzít příklad . 15 let staré poznatky, arogance a sebestřednost do lékařství nepatří i když to někomu může přijít jako standard.. Měli by se snížit náklady na zdravotnictví a přijmout lidi s větší empatii a s rozumem kteří mají snahu léčit. Vybavenost ordinace není špatná ale při Sonu by mohl být opatrnější a nechovat se tak neurvale . Za mě jeden z posledních lékařů kterého bych chtěl někdy navštívit.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu