ÚSTECKÁ POLIKLINIKA je jedno z největších soukromých ambulantních zařízení v Ústeckém kraji. Nyní patří do silné zdravotnické skupiny EUROCLINICUM GROUP a ročně ošetří více než 65.000 pacientů. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

Masarykova 92

400 01 , Ústí nad Labem , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA je jedno z největších soukromých ambulantních zařízení v Ústeckém kraji. Nyní patří do silné zdravotnické skupiny EUROCLINICUM GROUP a ročně ošetří více než 65.000 pacientů.

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  S
  Lékař: MUDr. Libor Volejník Jiný

  Pan doktor působí profesionálně a naprosto skvělá je sestřička. Z příštího vyšetření nemám vůbec žádné obavy s ohledem na toto vyšetření.


  V
  Lékař: MUDr. Michal Labuť Jiný

  Dle mých návštěv za dobu dvou let, rozhodně nejhorší lékař, již jsem musel změnit
  Lékaře, neochota, nulová empatie, myslím že ani nemá zájem o člověka a o jeho léčbu.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Libor Volejník Jiný

  Neskutečně arogantní osoba, vše svede na psychiku, aniž by vás vyšetřil. Dostanete zprávu s nálezem, např. bčicho měkké..což nechápu, kde na to přišel, když se mě ani nedotkl. Bylo by fajn, kdyby uvolnil místo jinému lékaři


  K
  Lékař: MUDr. Jana Mikulicová Jiný

  Paní , Doktorka je nejlepší rehmatolog kterého znám podstatě mě postavila opět na nohy pomohla mi zpátky do života její přístup je velmi lidský, strašně hodná profesionální, a důkladná, má můj obdiv za její přístup k lidem ,děkuji ,sestřička je strašně milá a příjemná pokaždé se zasměje jen co otevřete dveře , ve zkratce paní doktorka i sestřička úplně super děkuji že v dnešní době jsou ještě takový zdravotníci


  H
  Lékař: MUDr. Antonín Pírek Jiný

  Dr.Pírek je jeden z mála, který je v současné době k pacientovi ochotný, příjemný, bez problémů vše vysvětlí a hlavně je lidský. Pacient má pocit, že se baví se svým dobrým známým. Poznala jsem ho jak na ortopedii, tak na protetice, ohledně rehabilitace. Pane doktore, moc Vám děkuji, jste skvělý. Mělo by Vás takových být víc. Bohatá H. Děčín


  Z
  Lékař: MUDr. Radek Bartoš Jiný

  Jednání pana doktora bylo arogantní, odmítl mi předepsat analgetika a napsal mi RTG na levou nohu, přestože mě bolela pravá... a ani se za svou chybu neomluvil. S takovým jednáním jsem se ještě nesetkala, a kdybych nemusela, k panu doktorovi již víckrát nejdu.


  A
  Lékař: MUDr. Libor Volejník Jiný

  Pan doktor má velmi profesionální a zároveň lidský přístup, vše podrobně vysvětloval a komentoval každý krok, takže z nejobávanějšího vyšetření jsem odcházela, jako kdyby k němu ani nedošlo. Také velký dík skvělé a milé sestřičce.


  D
  Lékař: MUDr. Jana Mikulicová Jiný

  Nejlepší doktorka co znám, pomůže i psychicky, když odcházím z ordinace mám vždy dobrou náladu a ráda se tam vracím. Sestřička také super. Nemám co vytknout.


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdeněk Grosman Jiný

  Pan doktor je skvělý. Žiju v Liberci ale nelituju cestování do jeho ordinace v Ústí nad Labem. Vždy vše dopodrobna vysvětlí, nahlíží na člověka komplexně, snaží se najít optimální řešení problémů. Neskutečně lidský a milý člověk a vůbec se nedivím, že má už několik let stop stav. Opravdu odborník na svém místě :)


  Z
  Lékař: MUDr. Věra Bučková Jiný

  Děkuji paní MUDr. Bučkové a její sestřičky za milý přístup a rychlé vyřešení mého problému před Vánoci 2020, což svědčí o jejich odbornosti.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu