ÚSTECKÁ POLIKLINIKA je jedno z největších soukromých ambulantních zařízení v Ústeckém kraji. Nyní patří do silné zdravotnické skupiny EUROCLINICUM GROUP a ročně ošetří více než 65.000 pacientů. Více

O nás

Ordinace

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

Masarykova 92

400 01 , Ústí nad Labem , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA je jedno z největších soukromých ambulantních zařízení v Ústeckém kraji. Nyní patří do silné zdravotnické skupiny EUROCLINICUM GROUP a ročně ošetří více než 65.000 pacientů.

Nejbližší zařízení

 • CLINIC+

  Roudnice nad Labem, Alej 17. listopadu 1101

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
23 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • D
  Lékař: MUDr. Jana Mikulicová Jiný

  Nejlepší doktorka co znám, pomůže i psychicky, když odcházím z ordinace mám vždy dobrou náladu a ráda se tam vracím. Sestřička také super. Nemám co vytknout.

 • K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdeněk Grosman Jiný

  Pan doktor je skvělý. Žiju v Liberci ale nelituju cestování do jeho ordinace v Ústí nad Labem. Vždy vše dopodrobna vysvětlí, nahlíží na člověka komplexně, snaží se najít optimální řešení problémů. Neskutečně lidský a milý člověk a vůbec se nedivím, že má už několik let stop stav. Opravdu odborník na svém místě :)

 • Z
  Lékař: MUDr. Věra Bučková Jiný

  Děkuji paní MUDr. Bučkové a její sestřičky za milý přístup a rychlé vyřešení mého problému před Vánoci 2020, což svědčí o jejich odbornosti.

 • M
  Lékař: MUDr. Jana Mikulicová Jiný

  Velmi příjemná,usměvavá lékařka ,která se snaží opravdu pomoci svou obětavostí.Je to opravdová a profesionální lékařka.Přístup, jaký má k pacientovi jsem dosud nezažila a syn ,který se rovněž u ní léčí září spokojeností .Sestřička je rovněž milá a příjemná -prostě vynikající profesionálky.Takové by měly být ve všech ordinacích.

 • L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Radek Bartoš Jiný

  Tento lékař je opravdu profík a jeho sestřička je stále jak slunečko, ten kdo chce opravdu léčit a ne vykecávat běžte k nim vřele doporučuji.

 • Š
  Lékař: MUDr. Radek Bartoš Jiný

  Pan doktor mi diagnostikoval operaci rotatorove manzety .. super doktor operace na 1 skvely pristup mohu jen doporucit

 • M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Libor Volejník Jiný

  Velmi evidentně zkušený a odborně zdatný lékař, komplexní informace, rychle a profesionálně udělané vyšetření gastra. Trochu strohosti, jinak na výbornou. Skvělá sestra milá a velmi empatická.

 • E
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Libor Volejník Jiný

  Když jsem přišla k panu doktorovi do ordinace, hned z kraje byl velmi nepříjemný a arogantní. Když jsem mu vylíčila své potíže, div mě z ordinace nevyhodil, že tam nemám co dělat, přestože jsem k němu byla poslána hned několika jinými lékaři a měla jsem vážné potíže. Během návštěvy měl několik nevhodných až urážlivých poznámek, kterými mi pěkně zhoršil náladu. Léčba sice částečně pomohla, i když úplně mi s problémem pomohli až jinde. Za sebe určitě nedoporučuji, doktor je neskutečně arogantní až zlý a jedná s vámi jako s naprostým hlupákem. Jako lékař asi nebude špatný, ale myslím že s tímto povoláním by se měl i nějak chovat. A to od něj určitě nečekejte. Už nikdy víc se k němu nevrátím.

 • P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Olga Vejvodová Jiný

  Již nejsem spokojen s paní doktorkou. Dříve byla ochotnější a poslední dobou a to je můj názor - špatně komunikovala. Při návštěvě její ordinace, při určitých potíží. Vám řekne - ano pošlu Vás na vyšetření a zároveň při delší komunikaci, již zapomene Vám vystavit žádanku na vyšetření a Vy o dejte s tím, že třeba žádanku poslala elektronickou poštou a dostavíte se na to vyšetření a žádanka nikde. Viz: e recepty také moc neumí posílat. Má raději zažitý starý postup a hodně věci píče na retro stroji. Ale na dále si jí Vážím i když teď si tak trochu protiřečím, ale vím, že v této době toho mají lékaři, včetně paní doktorky Vejvodové moc.

 • L
  Ověřeny pacient
  Lékař: Jitka Blechová Ultrazvuk prsu

  Paní doktorku jsem navštivila s akutní bolestí pravého prsu po úrazu. Uklouzla celou váhou na pravý bok a pravé prso, které mě stále nepřestalo bolet. V roce 2001 jsem prodělala augmentaci, měla jsem samozřejmě obavy, zda nebyl porušen implantát. Do této doby, jsem byla bez komplikací a lékaře, vyhledávám opravdu jen v nutných případech.
  Přesto, že jsem byla objednaná na jiný termin, rozhodla jsem se dostavit ihned a poprosit na recepci, zda by nebylo možné mě vzít ihned. Paní mi vyšla vstříci, zaplatila jsem 600Kč poplatek za vyšetření. Po kratkém čekání, jsem byla vyzvána do ordinace.  
  Ordinovala Mudr. Jitka Blechová. Co následovalo, jsem nějak doteď nepochopila. V ordinaci jsem strávila ne více jak dvě minuty a to podotýkám, že i s převlečením. Naprosto nevhodné, neprofesionální jednání. Velmi neurvalé pokyny k poloze, vůbec se mě nezaptala, proč jsem přišla. Po velmi krátké kontrole bez jakéhokoliv vysvětlení ultrazvukem, s tím že vše v pořádku. Když jsem se snažila jí řici, že mám opravdu bolesti po úrazu, ani mě nepustila ke slovu a několikrát zopakovala, že jsem v pořadku,  jen aby rychle ukončila mojí navštěvu.Je velmi ponižující, s někým svlečená do půli těla takhle komunikovat. Zeptala jsem se, zda se takhle chová ke každému a odešla opravdu šokovaná.  


    Dle hodnocení opravdu nejsem jediná pacietka s implantáty, ke které takto přistupuje !! Za placené služby, si opravdu představuji jiný přístup lékaře než to, že odcházím s pláčem.

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu