ÚSTECKÁ POLIKLINIKA je jedno z největších soukromých ambulantních zařízení v Ústeckém kraji. Nyní patří do silné zdravotnické skupiny EUROCLINICUM GROUP a ročně ošetří více než 65.000 pacientů. Více

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

Masarykova 92

400 01 , Ústí nad Labem , ústecký

• Karel Sláma

Praktický Lékař, MUDr.

• Nemohu dát jinak než nejlepší. Jeden z mála doktorů, který opravdu ví co dělá a ví jak pomoci a co předepsat. Jeho práce kterou odvádí né jen v ordinaci, ale i na sálech je na jedničku!!! Škoda, že takových není více. Doktore skvělá práce, jen tak dál.

• Helena Šedivá

Revmatolog, MUDr.

• PANÍ doktorka je opravdu nad luxus. Paní sestřička by však nemusela být tak nepříjemná.

• Pokud budu hodnotit práci paní doktorky, tak musím řici jen samé nej.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Eduard Renner

Oční Lékař,

• K tomuto lékaři jsem docházela se svojí vadou a byla jsem vždy spokojená. Jak nemilou zkušeností potom byla návštěva s mými 2,5 letými dvojčaty. Nehorázný přístup sestry k dětem je jedna věc, druhou je fakt, že ani jeden to s dětmi, které mají z bílých plášťů strach, neumí a to ani trochu. Výsledek - vyšetření jsme museli absolvovat nadvakrát, děti ječely jen co na ně sestra promluvila (já tedy málem také), lékař byl bezradný a nakonec musíme k jinému očnímu, protože děti vesele šilhají dál... S bojácnými dětmi nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Jaroslava Reslová

Dermatolog, MUDr.

• K

Jeto již několik let co jsem tuto paní doktorku navšívila.To byl teda zážitek, nepříjemná až na půdu. Zjistila mi alergii, ale ani mi neřekla jak ji léčit, jaký mám možnosti atd. Hlavně jí zajímalo abych podepsala nějaký papíry a můj zaměstnavatel mi zaplatil za nemoc z povolání. Źádný papíry jsem jí nepodepsala, normálně jsem se slušně ze zaměstavatelem dohodla že s alergickou látkou pracovat nebudu a je to.
      Vykašlala jsem se na tuto paní doktorku a problém jsem řešila s mojí praktickou dr.

• P

!!

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Máří Magdalena Štorchová

Kardiolog, MUDr.

• M

Jsem velice spokojená s péčí paní doktorky.Paní doktorka je milá a příjemná a pacientovi se plně věnuje.

• Otta Hamrlík

Internista, Praktický Lékař,

• B

Jestli tu někdo může napsat takovou pitominu, že byl v KSČ, tak je hňup a mimo mísu. Lékaře hodnotím podle odbornosti a ne kde byl či nebyl! Já MUDr. Hamrlíka pouze chválím.

• J

Znám ho více jak třicet let. Ještě jako sportovního lékaře a léta je mým lékařem. Věřím mu a vážím si ho.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Jan Štefl

Endokrinolog, MUDr.

• B

Velmi ochotný a pečlivý lékař.Dokáže vše pečlivě vysvětlitJsem s ním velice spokojena.

• K

Skvělý přístup, milé jednání, dokonale popsaní nemoci + léčba. SPOKOJENOST, kdyby tak bylo více takovývh lékařů.

• Blanka Máchová

Diabetolog, MUDr.

• Jsem spokojen jak s osobním jednánim tak i komunikace po telefonu a prostřednictvím elektronické pošty.Někdy trochu delší prodleva v čekárně..

• Měla jsem možnost jednat s paní doktorkou pouze po telefonu a osobně bych jí vidět ani nechtěla.Na tuto profesi se nehodí.Nemá vlídný ani lidský přístup.

• Renata Dlasková

Praktický Lékař,

• J

Milá, ochotná, pečlivá a starostlivá, vždy ochotně poradí, zařídí návštěvu specialisty, milá a příjemná setřička - to vše po 30-leté zkušenosti s ní

• V

Paní doktorka Dlasková je nejlepší lékařka,jakou znám.Chodím k ní už mnoho let a nedám na ní dopustit.Vyslechne,vysvětlí,pomůže a vždy s úsměvem(což není v dnešní době vždy obvyklé).A její sestra Květa též.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Jana Mikulicová

Revmatolog, MUDr.

• M

Také se připojuji ke kladnému hodnocení. Spolupráce s paní doktorkou je naprosto vynikající. Při přechodu od dětského revmatologa jsem neměla nic než smůlu na hledání doktora v mém okolí. Nepříjemné sestřičky a komunikace s doktory o nic lepší. Proto jsem riskla dojíždění do sousedního města a nemohla jsem udělat líp. Nemusela jsem čekat několik měsíců než se uvolní místo, sestřička byla velmi ochotná, příjemná a doktorka mi přímo vyrazila dech. Pečlivá, usměvavá, komunikativní. Procházela vše, co by mohlo souviset s mými problémy. Přočetla si staré zprávy a opravdu se snažila (a stále snaží) mi pomoci a přijít s nejlepsim možným řešením. Jsem naprosto spokojená. Mnohokrát děkuji.

• J

Pani doktorka Mikulicová je výborná revmatoložka,obětavá,spolehlivá,milá.Za žádnou jinou bychom jí s manželem nevyměnili.Chodíme k ní už několik let a vždy nám pomůže.Lepší lékařku jsme zatím nepoznali a že nejsme nejmladší.Děkujeme moc paní Mikulicová.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře