Psycholog Jihlava

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní Bartošová přistupuje k terapii velice profesionálně, člověka nikam netlačí a vede ho k tomu, aby k řešení svých problémů došel především sám, svým tempem a naučil se po akutní fázi zvládat život bez terapie. Děkuji! Více

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Individuální psychoterapie (50 minut)

800 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pan Bartoš je profesionál s velmi empatickým a přátelským přístupem. Jsem mu moc vděčná za to, jak moc mi pomohl. Poprvé mi pomohl rychle se zorientovat v pro mě nejasné situaci, kdy jsem nevěděla jak dále postupovat a neviděla východisko. Byl mi velikou oporou v celém procesu a podporoval mě na každém kroku této cesty. Po čtyřech letech jsem se znovu na pana Bartoše obrátila ohledně úzkostí a osobního rozvoje. Moc mu děkuji za jeho úžasný přístup a energii, kterou jeho terapie vždy provází. Po každém sezení jsem cítila zlepšení v oblastech, na kterých jsme společně pracovali a moc mu děkuji za to jak mi vždy pomohl a byl mi v minulých letech velkou oporou. Moc pana Bartoše doporučuji a děkuji mu za jeho pomoc! Více

Individuální psychoterapie

1 000 Kč

• Havlíčkova 34a, Jihlava Mapa

• Psycholog, Psychiatr

1 názor

„Úžásná paní doktorka,která se snaží pomoci.Pacienta vyslechne a poradí. Vyzařuje z ní energie a síla.

Psychologické poradenství

600 Kč

Psychiatrie Vysočina

• „Klidná, milá, chápající. Bylo také moc dobře, jak přijme na smluvený čas. A že není nikdy problém s parkováním. Jitka K. Více

Helenínská 97, Jihlava Mapa

psychologická ambulance

• „Paní doktorka působí velmi sympaticky, vyslechla si mě, hodně se mě i ptala. Pomohla mi uvědomit si, jak jsem vlastně k fobii přišla a z čeho přesně mám strach. Bohužel mi ovšem nepomohla vyřešit fobii úplně, ale vzhledem k tomu, že jsem k ní přišla s fobií z odběrů krve, tak chápu, že té mě ona vlastně moc zbavit nemůže (z pohledu expoziční terapie), protože krev mi brát nemůže. Ale pokud bych někdy měla nějaký jiný psychický problém, určitě se bych se na ní obrátila, protože je to velmi milá, příjemná psycholožka. Určitě doporučuji všem. Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

Dům zdraví

• „Super Doktorka mám sní dobré zkušenosti jezdím k ní pravidelně je hrozně fajn milá umí se chovat k pacientům pokaždé když přijedu k ní se usmívá podpoří vás v tom když děláte dobrou věc má zájem i o můj okruh příbuzných jak se mají a co dělají takže za mě doporučuji. Více

Vrchlického 2497/57, Jihlava Mapa

• Psycholog