Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Psychologie, Psychiatrie

(77 názorů)

Ctíme odbornost, nestrannost a respekt ke klientovi s jeho svobodnou vůlí. Podporujeme aktivní a zodpovědný přístup klienta k jeho zdraví. Více

Lékaři a specialisté na této klinice

Kateřina Bartošová

psycholog,psychoterapeut
    Vynikající psycholožka. Za krátkou dobu jsem pod vedením paní doktorky udělala velké pokroky. Mohu všem vřele doporučit.

Marian Bartoš

psycholog,psychoterapeut

Ctíme odbornost, nestrannost a respekt ke klientovi s jeho svobodnou vůlí.
Podporujeme aktivní a zodpovědný přístup klienta k jeho zdraví.

Vyšetření

• Psychoterapie
  • Dětský psycholog
  • Skupinová terapie
  • Komplexní psychiatrické vyšetření
  • Psychiatrické kontrolní vyšetření

Nemoci

• Deprese, pocity viny, nedostatku radosti v životě
  • Potíže úzkostného charakteru, nedostatek sebedůvěry, neschopnost vystupovat na veřejnosti
  • Nevhodné návyky, poruchy příjmu potravy, závislosti
  • Neshody v zaměstnání, konflikty, syndrom vyhoření, malá tolerance zátěže a stresu
  • Partnerské neshody, výchovné obtíže, problémy v rodině, mezigenerační neshody
  • Osobnostní i pracovní růst a rozvoj
  • Psychosomatické obtíže
  • Smutek a truchlení při ztrátě
  • Doprovázení v obtížných životních situacích (závažná onemocnění, traumata, krize)
  • Problematika náhradního mateřství

Typ zařízení

• klinika

• Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Havlíčkova 34a

586 01, Jihlava, vysočina

Kontaktní údaje +420 77...

• Kateřina Bartošová

Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velice milá, nenutí mluvit o věcech, o kterých člověk mluvit nechce.Zároveň umí navést až k jádru problému.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Marian Bartoš

Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

• Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Marian Bartoš je nesmírně empatický a milý člověk, se kterým opravdu není problém sdílet problémy, které vás trápí. Pomohl mi. Za sebe ho po roční terapii můžu vřele doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský důmSlužby: individuální psychoterapie 45 min

Pan Mgr, Marian Bartoš je velmi příjemný člověk, hned po prvních jeho slovech ze mě spadlo napětí a ostych mluvit o svých problémech...už po prvním sezení se cítím pevněji na zemi ve svém problému - závislosti, který byl konečně pojmenován. Je to jako pohlazení po duši, že je tu někdo kdo může a umí pomoci - je to pro mě cesta a jsem ráda, že jsem překonala strach a návštěvu nezrušila :-) Marie

Podívejte se na všechny názory (66) na lékaře