Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

(16 názorů)

Ctíme odbornost, nestrannost a respekt ke klientovi s jeho svobodnou vůlí. Podporujeme aktivní a zodpovědný přístup klienta k jeho zdraví. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Havlíčkova 34a

586 01 , Jihlava , vysočina

Ctíme odbornost, nestrannost a respekt ke klientovi s jeho svobodnou vůlí.
Podporujeme aktivní a zodpovědný přístup klienta k jeho zdraví.

Vyšetření

• Psychoterapie
  • Dětský psycholog
  • Skupinová terapie
  • Komplexní psychiatrické vyšetření
  • Psychiatrické kontrolní vyšetření

Nemoci

• Deprese, pocity viny, nedostatku radosti v životě
  • Potíže úzkostného charakteru, nedostatek sebedůvěry, neschopnost vystupovat na veřejnosti
  • Nevhodné návyky, poruchy příjmu potravy, závislosti
  • Neshody v zaměstnání, konflikty, syndrom vyhoření, malá tolerance zátěže a stresu
  • Partnerské neshody, výchovné obtíže, problémy v rodině, mezigenerační neshody
  • Osobnostní i pracovní růst a rozvoj
  • Psychosomatické obtíže
  • Smutek a truchlení při ztrátě
  • Doprovázení v obtížných životních situacích (závažná onemocnění, traumata, krize)
  • Problematika náhradního mateřství

Typ zařízení

• klinika

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Lékař: Mgr. Kateřina Bartošová Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní doktorka je opravdu výborná. Chodím k ní pravidelně a velice mi pomáhá. Je cítit, že ji na pacientovi skutečně záleží.

Lékař: Mgr. Kateřina Bartošová psychoterapie

Vnímavost, naslouchání, přirozenost, profesionalita. Dostatek prostoru pro nacházení východiska, možnost sebeuvědomění si situaci, sebe sama.

Lékař: Mgr. Marian Bartoš individuální psychoterapie

Rozhodnutí chodit na terapie k panu Marianovi Bartošovi považuji za jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. Marian je vynikající profesionál a skvělý člověk a s jeho laskavou a vlídnou pomocí se mi podařilo změnit spoustu věcí v mém životě tak, abych mohla být spokojenější. Marianovi ze srdce děkuji a vřele ho doporučuji!

Lékař: Mgr. Marian Bartoš individuální psychoterapie

Vynikající komunikace,empatičnost,snaha pomoci vyřešit daný problém. Vřele doporučuji pana psychoterapeuta!

Lékař: MUDr. Kristýna Drozdová Jiný

Úžásná paní doktorka,která se snaží pomoci.Pacienta vyslechne a poradí. Vyzařuje z ní energie a síla.

Lékař: Mgr. Kateřina Bartošová

Paní Bartošová přistupuje k terapii velice profesionálně, člověka nikam netlačí a vede ho k tomu, aby k řešení svých problémů došel především sám, svým tempem a naučil se po akutní fázi zvládat život bez terapie. Děkuji!

Lékař: Mgr. Kateřina Bartošová

Paní je moc hodná, sympatická..Vyslechne a snaží se pomoct. Určitě doporučuji. Má milý přístup, a dokonce vám i nabídne něco k pití.

Lékař: Mgr. Kateřina Bartošová

Paní terapeutka je velice kvalifikovaná. Setkávám se na terapii s lidsky citlivým přístupem a zároveň odbornou profesionalitou. Zažívám zde vysokou úroveň empatie a během terapie zažívám "aha" okamžiky, kdy si přijdu na dost mých zajetých vzorců, které je třeba upravit, změnit, či odstranit. Prozkoumávání mé duše je velmi pozvolné, na nic se netlačí, kromě toho, že těch 50 minut terapie je někdy málo, když se otevře větší/obsáhlejší téma a musíte za každou cenu skončit, utnout terapii a skočit zpět do reality. Paní terapeutku bych Vám doporučila, ale potom bude zaneprazdněná Vámi a na mě zbyde méně termínu na psychoterapii. Ne, ted vážně. Je skvělá . Díky!

Lékař: Mgr. Marian Bartoš

Příjemný pán, moc mi pomohl, nemám co vytknout. Profesionál ve svém oboru, lidský přístup - určitě doporučuji.

Lékař: Mgr. Kateřina Bartošová

Za mě skvělá terapeutka! Pokud mohu použiji citát :V hluboké zimě jsem konečně zjistil, že ve mne leží nepřemožitelné léto .Albert Camus Jsem vděčná , že jsem ji poznala. Už si nemyslím, že musím život nějak vydržet, ale mohu jej žít. Naučila mě jak chránit mé osobní hranice a za to ji velice děkuji.