Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

(91 názorů)

Ctíme odbornost, nestrannost a respekt ke klientovi s jeho svobodnou vůlí. Podporujeme aktivní a zodpovědný přístup klienta k jeho zdraví. Více

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Havlíčkova 34a

586 01 , Jihlava , vysočina

Ctíme odbornost, nestrannost a respekt ke klientovi s jeho svobodnou vůlí.
Podporujeme aktivní a zodpovědný přístup klienta k jeho zdraví.

Vyšetření

• Psychoterapie
  • Dětský psycholog
  • Skupinová terapie
  • Komplexní psychiatrické vyšetření
  • Psychiatrické kontrolní vyšetření

Nemoci

• Deprese, pocity viny, nedostatku radosti v životě
  • Potíže úzkostného charakteru, nedostatek sebedůvěry, neschopnost vystupovat na veřejnosti
  • Nevhodné návyky, poruchy příjmu potravy, závislosti
  • Neshody v zaměstnání, konflikty, syndrom vyhoření, malá tolerance zátěže a stresu
  • Partnerské neshody, výchovné obtíže, problémy v rodině, mezigenerační neshody
  • Osobnostní i pracovní růst a rozvoj
  • Psychosomatické obtíže
  • Smutek a truchlení při ztrátě
  • Doprovázení v obtížných životních situacích (závažná onemocnění, traumata, krize)
  • Problematika náhradního mateřství

Typ zařízení

• klinika

• Marian Bartoš

Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

• K
      Umístění: Psychoterapeutické centrum ŘipskáSlužby: Individuální psychoterapie 45min

Pan Bartoš je profesionál s velmi empatickým a přátelským přístupem. Jsem mu moc vděčná za to, jak moc mi pomohl. Poprvé mi pomohl rychle se zorientovat v pro mě nejasné situaci, kdy jsem nevěděla jak dále postupovat a neviděla východisko. Byl mi velikou oporou v celém procesu a podporoval mě na každém kroku této cesty. Po čtyřech letech jsem se znovu na pana Bartoše obrátila ohledně úzkostí a osobního rozvoje. Moc mu děkuji za jeho úžasný přístup a energii, kterou jeho terapie vždy provází. Po každém sezení jsem cítila zlepšení v oblastech, na kterých jsme společně pracovali a moc mu děkuji za to jak mi vždy pomohl a byl mi v minulých letech velkou oporou. Moc pana Bartoše doporučuji a děkuji mu za jeho pomoc!

• A
      Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský důmSlužby: individuální psychoterapie 45 min

Příjemný pán, moc mi pomohl, nemám co vytknout. Profesionál ve svém oboru, lidský přístup - určitě doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (73) na lékaře

• Kateřina Bartošová

Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

• A
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský důmSlužby: individuální psychoterapie 50 minut

Paní terapeutka je velice kvalifikovaná. Setkávám se na terapii s lidsky citlivým přístupem a zároveň odbornou profesionalitou. Zažívám zde vysokou úroveň empatie a během terapie zažívám "aha" okamžiky, kdy si přijdu na dost mých zajetých vzorců, které je třeba upravit, změnit, či odstranit. Prozkoumávání mé duše je velmi pozvolné, na nic se netlačí, kromě toho, že těch 50 minut terapie je někdy málo, když se otevře větší/obsáhlejší téma a musíte za každou cenu skončit, utnout terapii a skočit zpět do reality. Paní terapeutku bych Vám doporučila, ale potom bude zaneprazdněná Vámi a na mě zbyde méně termínu na psychoterapii. Ne, ted vážně. Je skvělá . Díky!

• R
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Za mě skvělá terapeutka! Pokud mohu použiji citát :V hluboké zimě jsem konečně zjistil, že ve mne leží nepřemožitelné léto .Albert Camus Jsem vděčná , že jsem ji poznala. Už si nemyslím, že musím život nějak vydržet, ale mohu jej žít. Naučila mě jak chránit mé osobní hranice a za to ji velice děkuji.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře