Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

(88 názorů)

Ctíme odbornost, nestrannost a respekt ke klientovi s jeho svobodnou vůlí. Podporujeme aktivní a zodpovědný přístup klienta k jeho zdraví. Více

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Havlíčkova 34a

586 01, Jihlava, vysočina

Ctíme odbornost, nestrannost a respekt ke klientovi s jeho svobodnou vůlí.
Podporujeme aktivní a zodpovědný přístup klienta k jeho zdraví.

Vyšetření

• Psychoterapie
  • Dětský psycholog
  • Skupinová terapie
  • Komplexní psychiatrické vyšetření
  • Psychiatrické kontrolní vyšetření

Nemoci

• Deprese, pocity viny, nedostatku radosti v životě
  • Potíže úzkostného charakteru, nedostatek sebedůvěry, neschopnost vystupovat na veřejnosti
  • Nevhodné návyky, poruchy příjmu potravy, závislosti
  • Neshody v zaměstnání, konflikty, syndrom vyhoření, malá tolerance zátěže a stresu
  • Partnerské neshody, výchovné obtíže, problémy v rodině, mezigenerační neshody
  • Osobnostní i pracovní růst a rozvoj
  • Psychosomatické obtíže
  • Smutek a truchlení při ztrátě
  • Doprovázení v obtížných životních situacích (závažná onemocnění, traumata, krize)
  • Problematika náhradního mateřství

Typ zařízení

• klinika

• Kateřina Bartošová

Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

• R
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Za mě skvělá terapeutka! Pokud mohu použiji citát :V hluboké zimě jsem konečně zjistil, že ve mne leží nepřemožitelné léto .Albert Camus Jsem vděčná , že jsem ji poznala. Už si nemyslím, že musím život nějak vydržet, ale mohu jej žít. Naučila mě jak chránit mé osobní hranice a za to ji velice děkuji.

• N
      Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Paní magistra byla velice příjemná a milá. Navštívila jsem ji pouze jednou, takže nemůžu hodnotit dlouhodobé účinky. Byla to pro mě jakási “pohotovost” - potřebovala jsem pomoct v danou chvíli.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Marian Bartoš

Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

• A
      Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský důmSlužby: individuální psychoterapie 45 min

Příjemný pán, moc mi pomohl, nemám co vytknout. Profesionál ve svém oboru, lidský přístup - určitě doporučuji.

• V
      Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

K Marianovi jsem docházel 5 let jednou měsíčně. Jeho přístup mi velmi vyhovoval. Zejména to, jak dokáže řídit průběh sezení tím, že občas položí dobře mířenou otázku.

Mám pocit, že jsem se za dobu našeho setkávání v řadě věcí dost významně posunul. Zároveň ale zvažuji, že bych Mariana opět začal navštěvovat, i když momentálně nemám žádnou konkrétní "zakázku". Měl jsem pocit, že pravidelné konzultace s ním mi dávaly v životě důležitý opěrný bod.

Podívejte se na všechny názory (72) na lékaře