Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

(11 názorů)

Ctíme odbornost, nestrannost a respekt ke klientovi s jeho svobodnou vůlí. Podporujeme aktivní a zodpovědný přístup klienta k jeho zdraví. Více

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Havlíčkova 34a

586 01 , Jihlava , vysočina

Ctíme odbornost, nestrannost a respekt ke klientovi s jeho svobodnou vůlí.
Podporujeme aktivní a zodpovědný přístup klienta k jeho zdraví.

Vyšetření

• Psychoterapie
  • Dětský psycholog
  • Skupinová terapie
  • Komplexní psychiatrické vyšetření
  • Psychiatrické kontrolní vyšetření

Nemoci

• Deprese, pocity viny, nedostatku radosti v životě
  • Potíže úzkostného charakteru, nedostatek sebedůvěry, neschopnost vystupovat na veřejnosti
  • Nevhodné návyky, poruchy příjmu potravy, závislosti
  • Neshody v zaměstnání, konflikty, syndrom vyhoření, malá tolerance zátěže a stresu
  • Partnerské neshody, výchovné obtíže, problémy v rodině, mezigenerační neshody
  • Osobnostní i pracovní růst a rozvoj
  • Psychosomatické obtíže
  • Smutek a truchlení při ztrátě
  • Doprovázení v obtížných životních situacích (závažná onemocnění, traumata, krize)
  • Problematika náhradního mateřství

Typ zařízení

• klinika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Kateřina Bartošová

Paní Bartošová přistupuje k terapii velice profesionálně, člověka nikam netlačí a vede ho k tomu, aby k řešení svých problémů došel především sám, svým tempem a naučil se po akutní fázi zvládat život bez terapie. Děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Kateřina Bartošová

Paní je moc hodná, sympatická..Vyslechne a snaží se pomoct. Určitě doporučuji. Má milý přístup, a dokonce vám i nabídne něco k pití.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Kateřina Bartošová

Paní terapeutka je velice kvalifikovaná. Setkávám se na terapii s lidsky citlivým přístupem a zároveň odbornou profesionalitou. Zažívám zde vysokou úroveň empatie a během terapie zažívám "aha" okamžiky, kdy si přijdu na dost mých zajetých vzorců, které je třeba upravit, změnit, či odstranit. Prozkoumávání mé duše je velmi pozvolné, na nic se netlačí, kromě toho, že těch 50 minut terapie je někdy málo, když se otevře větší/obsáhlejší téma a musíte za každou cenu skončit, utnout terapii a skočit zpět do reality. Paní terapeutku bych Vám doporučila, ale potom bude zaneprazdněná Vámi a na mě zbyde méně termínu na psychoterapii. Ne, ted vážně. Je skvělá . Díky!

Lékař: Mgr. Marian Bartoš

Příjemný pán, moc mi pomohl, nemám co vytknout. Profesionál ve svém oboru, lidský přístup - určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Kateřina Bartošová

Za mě skvělá terapeutka! Pokud mohu použiji citát :V hluboké zimě jsem konečně zjistil, že ve mne leží nepřemožitelné léto .Albert Camus Jsem vděčná , že jsem ji poznala. Už si nemyslím, že musím život nějak vydržet, ale mohu jej žít. Naučila mě jak chránit mé osobní hranice a za to ji velice děkuji.

Lékař: Mgr. Kateřina Bartošová

Paní magistra byla velice příjemná a milá. Navštívila jsem ji pouze jednou, takže nemůžu hodnotit dlouhodobé účinky. Byla to pro mě jakási “pohotovost” - potřebovala jsem pomoct v danou chvíli.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Marian Bartoš

Velmi dobrý přístup.
    Příjemné jednání a porozumění. Na podobném sezení jsem byl poprvé a přiměřený výsledek byl dobrý.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Marian Bartoš individuální psychoterapie 45 min

Ráda bych po roce a půl pravidelných terapií vyjádřila velké poděkování Marianovi za každou minutu společného povídání, za jeho vnímání, vciťování se, za to že tam je pro mě vždy naplno.
    S jeho pomocí jsem se devatenáct měsíců nedotkla alkoholu - byl mi velkou oporou první těžké týdny, měsíce a naučil mě vnímat nebezpečí závislosti. Jeho pochvaly "hezky, "skvělě" a povzbuzení mě držely každý den.
    Pomáhá mi orientovat se v dalších těžkostech, ve vztahu, abych se znovu nacházela a nasměrovávala svůj další život...a vím že se na něho mohu i nadále obracet, dokud budu potřebovat.
    Je to opravdový psycholog - přítel, se kterým se cítíte velmi dobře.
    Za sebe ho vřele doporučuji - patří mu samé HVĚZDIČKY ! Marie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Kateřina Bartošová

Paní doktorka byla na mě velmi příjemná. Šla jsem tam s obavami a strachem.Odcházela jsem s příjemným pocitem a klidnější. Určitě Paní doktorku ráda ještě navštívím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Kateřina Bartošová individuální psychoterapie 50 minut

Velmi příjemná paní magistra. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do další činnosti a více a více spokojených klientů