Psycholog Prostějov

• „S paní doktorkou se scházím již rok. Je to neskutečný člověk, který mi moc pomohl a pomáhá! Je velmi empatická, pozitivní, ochotná pomoci a nasměrovat. Ačkoli ještě nejsem na konci cesty, tak díky ní jsem po tom roce udělala obrovský pokrok. Prvního sezení jsem se trochu bála, nejsem příliš otevřený člověk. Ale již po prvních pěti minutách jsem věděla, že chci v terapii pokračovat. Snad nikdy jsem se nedokázala někomu tak otevřít. Cítila jsem se velmi příjemně a bezpečně. A vždy se těším na další sezení :) Paní doktorce moc děkuji a ostatním mohu jen vřele doporučit. Více

Wellnerova 3b, Olomouc Mapa

Olomouc

Individuální konzultace/terapie

1 000 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„U paní magistry jsem byla možná před 2-3 lety a za tu dobu jsem prostřídala terapeuty i v ČR i v zahraničí a Vy jste byla prostě nejlepší ze všech. Extrémně mě naše úvodní konzultace namotivovala k posunu. Ano, pamatuji si, že jsem nevěděla co se životem a ke konci jste řekla, uvidíme, třeba i ten New York bude a já z něj nyní píšu tuto recenzi. Jen po prvním setkání jsem cítila, že to půjde a že je vše v pořádku a mohla jsem normálně spát! 5/5* doporučuji Více

Sokolská 11, Olomouc Mapa

Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ

Individuální psychoterapie

1 000 Kč

• Psycholog, Adiktolog

„Pan Hrubý je dle mého názoru nejlepší psycholog v ČR. Nejde jen o jeho upřímnou snahu pomoci a porozumět, ale celkově o jeho vyjímečnou, inteligentní a nadčasovou osobnost, kterou se naštěstí nesnaží nijak skrývat. Rozhovory s ním mne velmi naplňují a postupně uzdravují. Více takových. Více

Opletalova 1, Olomouc Mapa

Terapeutické pracoviště 777916266

Párová konzultace

Hrazeno pojišťovnou

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pani doktorka je empatická, vždy ochotná, profesionální, má bohatou praxi a osobní pristup. Pomohla mi a naší rodině v mnoha směrech. Velice si jí vážím. Určitě se na paní doktorku obraťte. Mohu jen doporučit. Více

Sladovní 1286, Kojetín Mapa

PhDr. Jiřina Lukáčová

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní Štefflová mi moc pomohla a každé sezení bylo pro mě opravdovým přínosem. Je moc milá, vstřícná, chápavá a opravdu umí povzbudit. Více

Hálkova 26, Mapa

Psychologie Plzeň – Mgr. Petra Štefflová

• „Mladá paní psycholožka velice empatická a ochotná, snaží se pomoci. Cenově dostupná, pokud je to možné vychází vstříc i časově. Vhodné pokud se potřebujete podělit o své potíže. Umí také meditace. Více

Litovelská 1, Olomouc Mapa

Psychologická praxe

Cena nebyla přidána

1 názor

„Jsem vděčný, že mě neodmítla a pomohla mi. Nikdy bych si nemyslel, že budu potřebovat pomoc psychologa a ten můj počáteční stud mě rychle přešel. Ač jsem velmi opatrný člověk, neměl jsem sebemenší potíž se jí svěřit. Opravdový zájem a efektivita. Více

Jungmannova 12, Olomouc Mapa

Mgr. Dagmar Hutařová - psycholog

500 Kč

• „Skvělá paní psycholožka, docházíme k ní s malým synem a její přístup je perfektní. Příjemná, laskavá a chápající.

Úzká 6, Olomouc Mapa

• Psycholog, Diagnostik, Genet… ik, Gynekolog, Kardiolog Více

Horní lán 1200/13, Olomouc Mapa

FETMED - Centrum fetální medicíny, genetiky a gynekologie

• „Hodně dobrá psychoterapeutka. Současně profesionální i neskuteečně lidská. Nedělá z komára velblouda, ale rozhodně nezlehčuje. Ví co udělat, v pravou chvíli. Rozhodně doporučuji Více

Horní Lán 1310/10A, Olomouc Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „Všimla jsem si této ankety a i já přidám jen velkou chválu. Ona mě ustálila a naučila svým přístupem, abych začal myslet a chovat se jinak a moje návštěvy u ní byly vždy proto k něčemu. Dokázala totiž mě plně otevřít a já uvolnit a v její přítomnosti jsem se cítil tudíž skvěle. Dokážu řešit věci dnes s věci s nadhledem a být příkladem, že z každé špatné situaci lze vyjít se ctí. Škoda, že takových žen psychologů je málo. Více

Kapucínská 162/7, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Několik let jsem zápasila s depresí. Nyní se zdá, že je deprese pryč. A to díky paní Mgr.Zbudilové. Terapie mi pomohla mnohem víc než medikamenty. Ona ví, co dělá a dělá to moc dobře. Jsem velkým dlužníkem. Více

Uzká 6, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „profesionál, umění klást ty správné otázky v pravou chvíli, empatie, lidskost...

Dolní náměstí 16, Olomouc Mapa

• Psycholog, Psychoterapeut

„Děkuji děkuji děkuji :-) za úžasný koučink při hledání příčiny potíží, rozpoznávání a zpracovávání emocí .. vaše "buďte na sebe hodná" mám stále na paměti :-) Marta J. Více

Wellnerova 3C, Olomouc Mapa

Psychologická poradna

• „Mé skušunosy sní,vyprovokovad,a sledovad,a potom oplácí téz mě porovokací,např: A umí ty zakladní vecy jakoje vaření,já odpovídám jo já vařim ja vařim vařímvařím. Byla na mě hodná,ale já moc zlí ,proč,lybylosejí proroctví mého otce, ivogorden@seznam.cz deprese uz nemám,Ale hypochndr sem. Více

Peřinova 102/15, Olomouc Mapa

Zařízení klinické psychologie

• Tovární 42A, Olomouc Mapa

• Psycholog, Psychoterapeut, O… statní Více

„Dobrý den, také mám velmi dobrou zkušenost. Jít na takovou návštěvu pro mě bylo nepředstavitelné. Jsme přeci dost silní, abychom se se svými problémy srovnali sami. A máme vůbec nějaké problémy ? Můžou se nám stát přeci horší věci.. Nicméně, šla jsem na doporučení a zvědavost společně s úzkostí mě tlačila vpřed, abych vstoupila.. A hle..otevřela jsem se, naslouchala....Bolelo to a musím na sobě neustále pracovat. HNED po první návštěvě jsem dokázala shodit hromadu břemen a usmívat se. OPRAVDU VELMI DOPORUČUJI. Kdyby to šlo, ráda navštěvuji pravidelně. Dokonce i partner, mi ho chce hned po jedné schůzce přebrat =o) Více

Na Vozovce 26, Olomouc Mapa

Poradna pro rodinu Olomouc

Cena nebyla přidána

• I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa

FN Olomouc - Oddělení klinické psychologie

Heyrovského 6, Olomouc Mapa

• Psycholog, Dětský psycholog

„chodil jsem k ní 8 let a nemůžu si ji vynachválit. Je možné že někomu nevyhovuje, ale to jen proto že je velmi otevřená a říká věci narovinu. Soustředí se na celé povídání, dokáže bleskově a dobře poradit v nejtěžších situacích, a navíc se s ní člověk bezvadně zasměje. Doporučuji každopádně! Více

Hlaváčkovo náměstí 1, Prostějov Mapa

Psychologická ambulance s.r.o. Mgr. Ingrid Nezdobová