Psycholog Přerov

• „Moje první návštěva a už se těším na další. Paní doktorka dokázala vytvořit příjemný a bezpečný prostor. Věřím, že mi dokáže pomoci. Více

Wellnerova 3b, Olomouc Mapa

Olomouc

Individuální konzultace/terapie

900 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Mohu jen a jen doporučit! Velmi příjemný přístup. Celé sezení bylo velkým přínosem a rozhodně nebylo poslední. Moc děkuji za dnešní terapii! Více

Sokolská 11, Olomouc Mapa

Ordinace - Mgr. Naďa SKYVOVÁ

Individuální psychoterapie

1 000 Kč

• Psycholog, Adiktolog

„Pan Hrubý je dle mého názoru nejlepší psycholog v ČR. Nejde jen o jeho upřímnou snahu pomoci a porozumět, ale celkově o jeho vyjímečnou, inteligentní a nadčasovou osobnost, kterou se naštěstí nesnaží nijak skrývat. Rozhovory s ním mne velmi naplňují a postupně uzdravují. Více takových. Více

Opletalova 1, Olomouc Mapa

od 500 kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pani doktorka je empatická, vždy ochotná, profesionální, má bohatou praxi a osobní pristup. Pomohla mi a naší rodině v mnoha směrech. Velice si jí vážím. Určitě se na paní doktorku obraťte. Mohu jen doporučit. Více

Sladovní 1286, Kojetín Mapa

PhDr. Jiřina Lukáčová

• „K paní Skulilové jsem šla s velkou skepsí, jelikož můj blok, který mě v životě omezoval nedokázal nikdo předtím vyřešit. Díky paní Skulilové a její komunikaci s podvědomím jsem po pár týdnech zjistila, že již žádný blok nemám.....za to jí moc děkuji a vřele doporučuji dalším, kteří v životě narazí na problém. Více

Losertova 69, Lipník nad Bečvou Mapa

Soukromá poradna pro alternativní terapii Mgr. Lada Skulilová

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní Štefflová mi moc pomohla a každé sezení bylo pro mě opravdovým přínosem. Je moc milá, vstřícná, chápavá a opravdu umí povzbudit. Více

Hálkova 26, Mapa

Psychologie Plzeň – Mgr. Petra Štefflová

1 názor

„Jsem vděčný, že mě neodmítla a pomohla mi. Nikdy bych si nemyslel, že budu potřebovat pomoc psychologa a ten můj počáteční stud mě rychle přešel. Ač jsem velmi opatrný člověk, neměl jsem sebemenší potíž se jí svěřit. Opravdový zájem a efektivita. Více

Jungmannova 12, Olomouc Mapa

Mgr. Dagmar Hutařová - psycholog

500 Kč

• „Konzultace s paní psycholožkou jsou vždy obohacující, díky metodám které používá a díky ochotě pomoci, dochvilnosti, klidné povaze a hlavně kvůli empatii paní psycholožky jsem dokázal najít řešení ke svým problémům. Určitě doporučuji služby paní psycholožky všem lidem, kteří potřebují pomoci. Více

Litovelská 1, Olomouc Mapa

Psychologická praxe

Cena nebyla přidána

• „Když Vám dal život políček, pomůže Humpolíček. Tahle veršovačka mě napadla, když jsem se rozhodla sem, vložit recenzi. Přeji všem, kteří ji čtou, aby učinili stejně šťastnou volbu člověka, za nímž si půjdou pro pomoc, jako se podařilo mně. Terapie je totiž umění a někteří je umí dobře, jiní lépe a a ještě jiní jsou prostě špička. Mým životním štěstím bylo, že jsem v nouzi potkala právě pana doktora. Děkuji mu tímto za život, co zase stojí za to žít. J.Č. Více

Lipnická 1135, Bystřice pod Hostýnem Mapa

PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D.

1 názor

„Oceňuji profesionální a přitom laskavý přístup paní magistry Kolaříkové. Velká spokojenost, během několika sezení jsme odstranili moje problémy a naučil jsem se, jak si pomáhat sám. Více

Mostní 4, Přerov Mapa

Mgr. Petra Kolaříková - Poradna pro život

Cena nebyla přidána

• „Skvělá paní psycholožka, docházíme k ní s malým synem a její přístup je perfektní. Příjemná, laskavá a chápající.

Úzká 6, Olomouc Mapa

• Psycholog, Diagnostik, Genet… ik, Gynekolog, Kardiolog Více

Horní lán 1200/13, Olomouc Mapa

FETMED - Centrum fetální medicíny, genetiky a gynekologie

• „Hodně dobrá psychoterapeutka. Současně profesionální i neskuteečně lidská. Nedělá z komára velblouda, ale rozhodně nezlehčuje. Ví co udělat, v pravou chvíli. Rozhodně doporučuji Více

Horní Lán 1310/10A, Olomouc Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „Všimla jsem si této ankety a i já přidám jen velkou chválu. Ona mě ustálila a naučila svým přístupem, abych začal myslet a chovat se jinak a moje návštěvy u ní byly vždy proto k něčemu. Dokázala totiž mě plně otevřít a já uvolnit a v její přítomnosti jsem se cítil tudíž skvěle. Dokážu řešit věci dnes s věci s nadhledem a být příkladem, že z každé špatné situaci lze vyjít se ctí. Škoda, že takových žen psychologů je málo. Více

Kapucínská 162/7, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Několik let jsem zápasila s depresí. Nyní se zdá, že je deprese pryč. A to díky paní Mgr.Zbudilové. Terapie mi pomohla mnohem víc než medikamenty. Ona ví, co dělá a dělá to moc dobře. Jsem velkým dlužníkem. Více

Uzká 6, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „profesionál, umění klást ty správné otázky v pravou chvíli, empatie, lidskost...

Dolní náměstí 16, Olomouc Mapa

• Psycholog, Psychoterapeut

„Děkuji děkuji děkuji :-) za úžasný koučink při hledání příčiny potíží, rozpoznávání a zpracovávání emocí .. vaše "buďte na sebe hodná" mám stále na paměti :-) Marta J. Více

Wellnerova 3C, Olomouc Mapa

Psychologická poradna

• „Mé skušunosy sní,vyprovokovad,a sledovad,a potom oplácí téz mě porovokací,např: A umí ty zakladní vecy jakoje vaření,já odpovídám jo já vařim ja vařim vařímvařím. Byla na mě hodná,ale já moc zlí ,proč,lybylosejí proroctví mého otce, ivogorden@seznam.cz deprese uz nemám,Ale hypochndr sem. Více

Peřinova 102/15, Olomouc Mapa

Zařízení klinické psychologie

• Tovární 42A, Olomouc Mapa

• Psycholog, Psychoterapeut, O… statní Více

„Dobrý den, také mám velmi dobrou zkušenost. Jít na takovou návštěvu pro mě bylo nepředstavitelné. Jsme přeci dost silní, abychom se se svými problémy srovnali sami. A máme vůbec nějaké problémy ? Můžou se nám stát přeci horší věci.. Nicméně, šla jsem na doporučení a zvědavost společně s úzkostí mě tlačila vpřed, abych vstoupila.. A hle..otevřela jsem se, naslouchala....Bolelo to a musím na sobě neustále pracovat. HNED po první návštěvě jsem dokázala shodit hromadu břemen a usmívat se. OPRAVDU VELMI DOPORUČUJI. Kdyby to šlo, ráda navštěvuji pravidelně. Dokonce i partner, mi ho chce hned po jedné schůzce přebrat =o) Více

Na Vozovce 26, Olomouc Mapa

Poradna pro rodinu Olomouc