Psycholog Plzeň

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Velmi empatická, svědomitá lékařka, danému oboru rozumí, srozumitelně vysvětlí problém, navrhne možnosti řešení.

Francouzská 4, Plzeň Mapa

Psychologické poradenství, Plzeň 326 21

Psychoterapie

od 1 000 kč

Konzultace online

500 Kč

• „Příjemna a milá paní, vyslechne, vysvětlí a poradí. Byl jsem poprvé a spokojen, ještě mě čekají další sezení, ale již teď se těšim. Více

Houškova 6, Plzeň Mapa

• Psycholog, Psychoterapeut

„Empatický přístup terapeuta s cílem najít příčiny problémů mi velmi pomohl. Přestože jsme se viděli poprvé jsem se nebála být otevřená. Více

Sady Pětatřicátníků 26, Plzeň Mapa

Martin Heřman Frys - Plzeň

• Psycholog, Psychoterapeut

„Po vyzkoušení mnoha specialistů jsem se na doporučení známé dostala k paní magistře Fialové. A nemohla jsem mít větší štěstí! Paní Fialová je člověk na svém místě. Je profesionální, empatická a velmi trpělivá. Rok jsme spolu řešily mé problémy a díky ní vše znovu zvládám. Určitě doporučuji! Více

Veleslavínova 26, Plzeň Mapa

• Psycholog, Psychoterapeut

„Zatím proběhla pouze první návštěva, ale paní Voláková byla moc příjemná a cítila jsem se u ní sama sebou. Měla jsem z návštěvy psychologa obavy, teď se těším na další sezení. Více

Pražská 15, Plzeň Mapa

Psychologická poradna

• Psycholog, Psychoterapeut

„Musím se přiznat, že se mi do terapie moc nechtělo. Bála jsem se mluvit o svých pocitech a bolestech s cizím člověkem. Ale paní Szabó si získala mou důvěru. Měla jsem pocit, že mě laskavě ale pevně provází džunglí mých vnitřních zmatků a ran. To čím si mě získala byla nejen její profesionalita, ale především její skvělý smysl pro humor. Takže určitě moc doporučuji. Více

Vltavínová 8, Plzeň Mapa

Psychoterapeutická poradna

• Psycholog, Psychoterapeut

„Díky profesionalitě a osobní podpoře paní Mgr. Vařenkové jsem se dokázala smířit se skutečností , pochopila jsem souvislosti a našla v sobě sílu se postavit, bojovat a žít svůj úžasný život plný radosti a štěstí z mého syna. Čeká nás ještě dlouhá cesta, ale teď už vím, kam se obrátit v případě „horších dnů“ a vím, že i díky tomu jsem teď silnější a chytřejší. Moc Vám tímto děkuji ! Za vše! Více

Palackého 101/9, Plzeň Mapa

Vyšetření pro řidiče

1 názor

„Pan doktor mi velice pomohl s mými strachy a nutkavými myšlenkami. Byl to asi pátý odborník, kterého jsem vyhledal a první, který přesně věděl o co jde. Mohu jen doporučit! Více

Karlovarská 99, Plzeň Mapa

Ordinace klinické psychologie

• Psycholog, Psychoterapeut

„Vyzkoušela jsem více terapeutůa to jak soukromých ,tak hrazených ze zdravotního pojištění.Vše ,až do návštěvy Diany bylo plýtvání časem a financí.Diana se plně věnuje svým klientům.Naprosto otevřeně a nestranně vnese vhled do řešené situace.Při workshopech jsem zjistila,že nejsem jediná ,kdo řeší mnoho životních situací.Diana dokáže při těchto akcích naprosto bravurně zvládat roli psychoterapeuta i mediátora současně.Dianu doporučuji všem,kteří nechtějí jen chlácholit,ale skutečně svou situaci řešit. Více

Husova 722/13, Plzeň Mapa

Privátní psychologická a terapeutická praxe

• Psycholog, Psychoterapeut

„S paní Kotalovou jsem měla intenzivní terapii v průběhu skoro 2 let. Po každém sezení jsem odcházela s nadhledem na svůj problém, osvobozená a klidná. Paní Kotalová má profesionální a zároveň velmi osobní přístup, pomáhá najít kořen problému, díky ní jsem se naučila analyzovat své pocity, odbourávat nepodstatné věci a zcela jsem se zbavila panickych záchvatů. I teď občas jednorázově využívám možnost Skype sezení. Více

Černická 887/9, Plzeň Mapa

Psychoterapie Plzeň -nyní mateřská dovolená

od 500 kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Mgr. Jan Betlach mi pomohl zbavit se psychických potíží. Mé problémy dokázal zasadit do širších souvislostí mého života. Měl jsem pocit, že mne vnímá jako člověka, ne jen skrze můj problém. Oceňuji možnost objednat se na přesnou hodinu bez dalšího čekání, lidský a zároveň profesionální přístup. Více

Plzenecká 73, Plzeň Mapa

Psycholog

• Psycholog, Dětský psycholog

„Přišla celá naše rodina kvůli synovi (ADHD). Slečna (nebo paní?) se opravdu zajímá, je sympatická a syn si jí docela zamiloval - hlavně tam má nějaký písek, na kterém ho to strašně baví. Po 3 sezení zatím posun jen minimální, ale je fakt, že ty největší záchvaty už nejsou (nebo si to jen nalhávám). No, uvidíme jak dál, ale zatím spokojenost....Alespoň tam syn chodí rád a to je co říct. Více

Doudlevecká 26, Plzeň Mapa

www.psychoterapie-detem.cz

Cena nebyla přidána

• Psycholog, Psychoterapeut, D… iagnostik Více

„Paní doktorku mohu jen doporučit. Je to člověk na svém místě. Ke klientům přistupuje s ochotou. Kladně hodnotím i to,že je dostupná i ve dnech pracovního klidu. Více

Pod Všemi Svatými 24, Plzeň, Plzeň Mapa

Psychologická a etopedická ambulance

• „S paní psycholožkou jsem byl nadmíru spokojen. Velice vstřícná, ochotná a naslouchající. Pracující jinak, než jsem od psychologa očekával. Velice mi její odborná péče pomohla. Více

Palackého 12, Plzeň Mapa

Psychoterapeutické centrum pro děti a dospělé

Cena nebyla přidána

1 názor

„Za Mgr. Kryslovou jsem začal docházet na jaře roku 2015. Po třech letech trápení se s OCD jsem už byl velice zoufalý a nečekal jsem že by se situace ještě dala zlepšit či dokonce zvrátit. Od ledna 2014 jsem měl medikaci Anafranil 100mg a Questax 100mg. Byl jsem už dvakrát hospitalizován na psychiatrické klinice v nemocnici. Mé projevy poruchy byly velice odlišné od "klasických" symptomům OCD (obsese+kompulze), takže jsem byl přesvědčen, že jsem na dně. Pak jsem ale vyhledal paní Kryslovou, která přinesla do problému nadhled, logické vysvětlení a naději. Pracuje na skvělých technických podkladech, pro každou otázku má přesvědčivou odpověď a její komunikační schopnosti jsou nadstandartní. Od této doby se začal můj stav zlepšovat a nyní jsou projevy poruchy silně potlačeny a nijak mne neomezují. Již rok k ní docházím na 14ti denní konzultace a bravurně dokáže pomoci i co se týče problémů se sebevědomím, prací i rodinou. Cena její péče je podhodnocená, ve skutečnosti dokáže pomoci daleko více, než kam sahá cena peněz. Robert, Plzeň Více

Kyjevská 36, Plzeň Mapa

Kognitivně behaviorální terapie

• Psycholog, Dětský psycholog

„Moc děkuji za pomoc. Paní doktorka je velmi milá, ochotná, empatická a v mém případě i dochvilná.

Bezručova 9/153, Plzeň Mapa

PhDr. Iva Šteklová

od 800 kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Mockrat dekuji pani doktorce Wittnerove,za jeji lidsky pristup k cloveku,za prijemne povidani i rady,za snahu rozebrat se mnou moje problemy a poradit a pomoci.Pri jejim, jiste stresujicim povolani, je starostliva a ma opravdu zajem o pacienta. Jeste jednou moc dekuji ,preji pevne zdravi a jsem rada,ze jsem ji poznala.Eva K. Více

U Velkého rybníka 115, Plzeň Mapa

Ordinace klinické a dopravní psychologie

• „již jsem absolvoval ve svém životě spoustu podobných vyšetření, dokonce některé testy znám z dob studií a musím přiznat, že atmosféra při "vyšetření" byla velice příjemná, na všechno je dost času, což považuji za velmi důležité, pan magistr je vstřícný a ochotný, z návštěvy jsem měl dobrý a příjemný pocit, mohu všem vřele jen doporučit !!! Více

Jablonského 2667/34, Plzeň Mapa

Pracoviště klinické psychologie

• „Byla jsem mile překvapena lidským a zároveň profesionálním přístupem paní psycholožky. Doporučuji kudy chodím

Sedláčkova 210/14, Plzeň Mapa

• „Konečně jsem našla psycholožku, která mi vyhovuje. Paní doktorka se snaží dojít řešení a pomocí, nemluvný zbytečně. Nemaže "med kolem huby" Více

Masarykova tř. 62, Plzeň Mapa

Ordinace klinické psychologie