Psycholog Ostrava

• Psycholog, Psychoterapeut

„Milá paní Lenko, jste velmi lidská, empatická, odborník na svém místě. Provedla jste mě nelehkým obdobím mého života, pomohla získat nový pohled na problémy, které jsem řešila. Neradila, ale pozorně naslouchala, nabídla mi objektivnější náhled na popisovanou situaci. Velmi si Váš vážím a jsem šťástná, že jste součástí mého života. Díky terapii získal můj život nový rozměr a hodně mě to obohatilo. Za to vše moc děkuji a přeji spokojené klienty, spoustu lásky a pohody v osobním životě :-). Renáta P. Více

Hutní projekt (boční vchod zprava), 28.října 1495, Frýdek-Místek (Místek), Frýdek-Místek Mapa

Nitka

• Psycholog, Psychoterapeut

„K paní doktorce docházím už delší dobu. Terapie mi pomáhají a i paní doktorka mi vyhovuje. V terapii samozřejmě člověk slyší věci, které si těžko připouští, ale je na něm samotném, jak se s tím popere a vyrovná. Více

Dlouhá tř. 79/1101, Havířov Mapa

Psychologicko-terapeutická ambulance s.r.o.

• Psycholog, Psychoterapeut

„S panem Mgr. Pisakem mám osobně skvělou zkušenost a můžu jej všem vřele doporučit. Vždy mě pozorně vyslechne a dokáže mi přiléhavě poradit. Díky terapiím, které jsem u něj dosud absolvovala, se podstatně zlepšil nejen můj celkový psychický stav, ale v konečném důsledku i osobní a profesní život. Mé problémy nikdy nezlehčoval, ba naopak k nim vždy přistupoval velmi citlivě a snažil se je se mnou efektivně řešit. Bezpochyby jej lze podle mého názoru označit za velkého profesionála, člověka s velmi lidským přístupem a zápalem pro svou práci. Více

Balzacova 1188/6, Havířov Mapa

Dopravní psychologie, psychologické poradenství a psychoterapie, Havířov - Podlesí

Na poříčí 595, Frýdek-Místek Mapa

Dopravní psychologie, psychoterapie, Frýdek - Místek

Pavlovova 3059/40, Ostrava-Zabřeh Mapa

Dopravní psychologie Ostrava

• Hlavní 784, Albrechtice Mapa

Psychologická ordinace Albrechtice - JS Communication s.r.o.

• Psycholog, Psychiatr, Sexuol… og, Psychoterapeut, Kouč Více

U Lesa, Karviná Mapa

• Psycholog, Psychoterapeut

„Dlouho se mi nedařilo zhubnout. Nakonec jsem našla způsob, který mi nejen funguje, ale také vyhovuje a to naprosto perfektně. Za 3 měsíce jsem zhubla 9 kg a to není ani zdaleka vše. Děkuji za vše. Více

U Lesa 868/34a, Karviná Mapa

Jiří Čapovec - duševní zdraví

Konzultace online

od 2 000 kč

Cesta relaxace

• „V těch nejtěžších životních chvílích jsem navštívil více psychologů, ale až paní Tumlířová mi dovedla pomoci. Moc jí za to děkuji. Je to opravdu člověk na svém místě. Při každém sezení jsem se cítil velmi příjemně a vždy jsem odcházel nabitý novou energií a s jasným náhledem na věc. Určitě doporučuji... Více

Tyršova 11, Ostrava Mapa

Psycholog Moravsko-slezského kraje Mrg. et Mgr. Anna Tumlířová

• Psycholog, Psychoterapeut

„K Mgr. Kahánkové jsem docházela něco přes rok potom, co se mi po porodu začalo těžce žít sama se sebou i mou rodinou, měla jsem úzkosti z celkového bytí. Pomohla mi dovést mě do stavu, kdy jsem schopna klidně žít sama se sebou, manželem i našim dítětem. Mgr. Kahánkovou jsem vnímala jako velmi empatickou, nezaujatou, profesionální psycholožku se snahou pomoci. Více

třída T. G. Masaryka 1101, Frýdek-Místek Mapa

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní Kahánková mi pomáhá téměř rok a za tu dobu jsem se v mnoha ohledech neuvěřitelně posunula a psychicky je mi nesrovnatelně lépe. Je to jako když jste ztraceni v hlubokém lese, několikrát se neúspěšně pokusíte najít cestu a potom najdete někoho, kdo vás na tu správnou přivede. Vidíte značku s šipkou a víte, že jdete správně. Je to úleva. Každému můžu jen doporučit se svými problémy něco dělat, stojí to za to. A paní Petru všem doporučuji, protože její klid během terapie a její lidský přístup velmi pomáhá nasměrovat myšlenky správným směrem. Více

Ostrava Mapa

psychoterapie, psychologické poradenství, sportovní psychologie

• Psycholog, Diagnostik, Dětsk… ý psycholog Více

1 názor

„K paní magistře Odstrčilové jsem začala chodit před několika dny a jsem překvapená, jak mi to pomáhá. Nečekala jsem, že mi někdo může pomoci, ale paní magistra je velmi příjemná a používá úžasné terapeutické metody. Moc doporučuji Více

Hlavní 784, Albrechtice Mapa

Psychologická poradna Albrechtice - JS Communication s.r.o.

• „K paní doktorce Skácelové jsem přišla kvůli depresivním a úzkostným stavů po narození dcery a během kojení. K psychiatrovi/psychologovi jsem šla na základě doporučení praktické lékařky a všechny návštěvy byly hrazeny v rámci zdravotního pojištění. Psychoterapie byla velmi účinná a po sezení jsem se cítila lépe a pomalu se měnil můj pohled na mé zážité způsoby rozhodování. Díky terapii jsem nemusela užívat léky a určitě se mi tyto zkušenosti budou hodit i v jiných životních situacích. Ordinace vypadá spíše jako kavárna nebo čajovna s kytkami, obrazy a koberci. V ordinaci není čekárna, byly jsme vždy domluveny na přesný čas. Ocenila jsem, že jsem se za celý rok, kdy jsem na terapii docházela, nepotkala s jiným pacientem. Paní doktorka mi doporučila plno knih, které mohu použít pro připomenutí toho, jak naslouchat svým potřebám. Mockrát Vám děkuji za výbornou práci, kterou odvádíte. Vámi vedenou psychoterapii vřele doporučuji! Více

Heyrovského 7/1725, Ostrava Mapa

Zařízení klinické psychologie

„Paní Malásková nám zachránila manželství. Děkujeme

Starobělská 1133/5, Ostrava Mapa

• Psycholog, Diagnostik, Dětsk… ý psycholog Více

1 názor

„Oceňuji schopnost empatie vůči klientovi. Paní doktorka skutečně naslouchá a snaží se o nadhled. Jsem spokojený. Doporučuji. Více

Hlavní 784, Albrechtice Mapa

Psychologická ordinace Albrechtice - JS Communication s.r.o.

• Psycholog, Psychoterapeut

„Nejlepší psycholog v kraji, kterého mohu pouze doporučit, stejně jako spoustu mých známých, kteří k paní doktorce dochází a jsou naprosto spokojeni.. Její vysoká odbornost, orientace, neustálé se vzdělávání, znalost, stejně tak jako empatický a trpělivý lidský přístup jsou jejími velkými přednostmi . Ochota hledat řešení, cesty, schopnost vzbudit v člověku chu´t objevovat příčinu, kořen potíží, motivovat člověka v nacházení schopnosti věci pojmenovat, což bylo pro mne v počátku nepředstavitelné. Myslel jsem si totiž, že psycholog mi dá jasný návod, řešení a vše udělá za mne. Omyl. Až později jsem pochopil, díky paní doktorce, že účinnost terapie je právě v opaku. Když člověk nechce být k sobě upřímný, ochoten i nepříjemné věci vyslovit, přijmout, pak mu asi žádný psycholog nepomůže. paní doktorka mne provedla trnitou cestou, někdy bolestnou, ale vždy tak, že jsem cítil, že mi věří, podpoří mne a pomůže. A stálo to za to. Můj život se radikálně změnil ve spokojený. Díky paní doktorko. Více

Dolní náměstí 9, Opava Mapa

Mgr. Marie Müllerová-psychologická praxe

• „Cesta do hlubin do vlastní duše... Provází přesně, trefně, sami jste si terapeutem a po každé terapii kroutíte hlavou, kam jste to ve své duši zabloudili a jaký to má vliv na aktuální stav... Máte pocit, že jste konečně na správné cestě, sice na startu, ale jdete dobrým směrem! Pojďte do toho! .-) Více

Martinovská 48/3168, Ostrava Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „Zrovna jsem se vrátila z prvního sezení ,a je to poprvé co jsem odcházela s dobrým pocitem . Myslím že jsem konečně našla paní ,která mi umí pomocí a když se mi chtělo zase plakat ,nějak jemně jsme přešli na jiné téma ,což bylo strašně fajn ,od ostatních ,jiných psychologů jsem odcházela ubrečená ,zničená a vyždímaná...Sice to bylo první sezení ....ale musím poděkovat ☺. Zuzana C. Více

Hlavní třída 1196/27, Ostrava Mapa

Ordinace klinické psychologie PhDr. Jany Veselé

• Psycholog, Psychoterapeut, P… sychiatr Více

1 názor

„Lenka mi velmi pomohla při řešení naší partnerské krize, díky ní se náš rodinný život vrátil opět do harmonie. Skvělý přístup a ohleduplnost. Moc děkuji a určitě ji všem, kdo potřebují pomoc doporučuji. Více

U lesa Karviná ráj, Karviná Mapa

Cesta relaxace

• „Nemám s kým srovnávat ale je nej.Dokáže naslouchat,pochopí problém a opravdu pomoct...docela se mi stýská.

Zámecké nám. 44, Frýdek-Místek Mapa

Ambulance klinické psychologie a psychoterapie