Doporučení psychologové s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Ostrava

• Psycholog, Psychoterapeut

„K paní doktorce docházím už delší dobu. Terapie mi pomáhají a i paní doktorka mi vyhovuje. V terapii samozřejmě člověk slyší věci, které si těžko připouští, ale je na něm samotném, jak se s tím popere a vyrovná. Více

Dlouhá tř. 79/1101, Havířov Mapa

Psychologicko-terapeutická ambulance s.r.o.

• „V těch nejtěžších životních chvílích jsem navštívil více psychologů, ale až paní Tumlířová mi dovedla pomoci. Moc jí za to děkuji. Je to opravdu člověk na svém místě. Při každém sezení jsem se cítil velmi příjemně a vždy jsem odcházel nabitý novou energií a s jasným náhledem na věc. Určitě doporučuji... Více

Tyršova 11, Ostrava Mapa

Psycholog Moravsko-slezského kraje Mrg. et Mgr. Anna Tumlířová

• „Paní doktorce velmi děkuji za pomoc, dobré rady a opravdový zájem o mé záležitosti, které jinde vypadají jako "blbosti". S pozdravem Vaše "ScreamoDarkTripHopGRRL" :-D Více

Místní 9, Havířov Mapa

Zařízení klinické psychologie

• Psycholog, Psychoterapeut

„K panu magistrovi jsem na sezení chodila dva roky každý týden a chodila bych i nadále, kdyby nezměnil své působiště. Je to člověk empatický, upřímný a zkrátka na svém místě. Mám zkušenosti se spoustou různých terapeutů, ale až díky němu se mi povedlo objevit problém, který jsem opravdu potřebovala řešit. Během terapie se to začalo částečně i dařit a na úplném zlepšení pracuji s jeho nástupkyní. Jsem mu velmi vděčná za to, co pro mě udělal. Díky terapii jsem pochopila, kde dělám chyby, jak je lze napravit a jak pracovat na vztazích, které mám s rodinou a lidmi kolem sebe. Věřím, že díky p. Bolkovi a práci, kterou jsme společně odvedli, mám někdy v budoucnu šanci na plnohodnotný vztah a kvalitní život. Ještě jednou děkuji. A vřele mohu doporučit. Více

Hlavní třída 1196/27, Ostrava Mapa

Tyršova 31, Ostrava Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „Moc luxusní psycholožka, je moc hodná,pomůže,poradí a dá si jí věřit :) Určitě doporučuju myslim že z Ostravy je nejlepší psycholožka.Big Like (Y) Více

Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava - Bělský les, Ostrava Mapa

1 názor

„Kvalitni odborník, milá.

Smetanovo náměstí 979/2, Ostrava 2, Ostrava Mapa

Ambulance klinické psychologie a psychoterapie

• Psycholog

Dubová 3322/4, Ostrava Mapa