Doporučení psychologové s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Brno

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní psycholožka je velmi vnímavá, citlivá, dobře naslouchá a dává možnost se projevit. Tím umožňuje, abych si cestu ke zlepšení našel sám, nebyla nikým nebo ničím vynucená, a tedy byla trvalejší. Během zhruba ročního docházení na pravidelná setkání jsem cítil úlevu, která trvala průběžně, a zlepšil se tak můj stav. Setkání mi velmi pomáhala dělat dílčí pokroky v tom, jak se svou občasnou depresivností pracuji. Více

Zábrdovická 3, Brno Mapa

Vojenská Nemocnice Brno

1 názor

„Pan Mgr. Ondřej Ptáček na mne již při prvním setkání velmi silně zapůsobil. Je to nesmírně empatický a vlídný profesionál, u kterého musím v první řadě ocenit jeho nesmírně lidský přístup ke klientovi. Vyzdvihla bych také schopnost velmi citlivě reagovat na vaše aktuální pocity a momentální náladu, díky které přesně ví, kdy nastalou situaci odlehčit, kdy se zasmát a kdy naopak mlčet či jen říci pár vlídných slov. Nemohu opomenut také značnou dávku optimismu a pozitivní nálady, kterou vnáší do jednotlivých setkání. Pana Mgr. Ondřeje Ptáčka mohu vřele doporučit. Díky jeho pomoci se do mého života vrátilo světlo i ve dnech velmi pošmourných, za což mu patří můj velký dík. Více

Sukova 4, Brno Mapa

Klinická psychologie a psychoterapie s.r.o.

1 názor

„Paní doktorka je velice milá a chápavá. Moc ráda k ní chodím na terapii a myslím, že to je na dobré cestě. Trpím dlouhodobě depresemi, jsem ve složité rodinné situaci, a paní doktorka mi velmi pomáhá přinést do problému objektivní názor a jiný úhel pohledu, který mi následně pomáhá vyřešit mé problémy. Byla jsem dříve již u více psychoterapeutů, u jedné paní doktorky jsem byla velmi spokojená, ale bohužel přestala ordinovat, a dále dva psychoterapeuti, ale zkrátka jsme si asi nepadli "do noty" a nedočkala jsem se nějakého názoru nebo odpovědi, a bylo často takové to trapné ticho. To u paní doktorky není, vždy mi ke všemu něco řekne, a poskytne nestranný názor, který pomůže. Ještě stále nás čeká mnoho témat k řešení, ale věřím, že s paní doktorkou to všechno půjde. :) Více

Hybešova 289/43, Brno Mapa

Remedis, s.r.o.

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• Psycholog, Psychoterapeut

Ambulance klinické psychologie REMEDIS: Medical Center MTE, Hybešova 43, Brno Mapa

Mgr. Rafał Marciniak, Ph.D.