Doporučení gynekologové s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Brno

• „Na první pokus se nám bohužel nezadařilo, němela jsem už pak ani energii, ale paní doktorka mi řekla, ať to zkusíme ještě jednou. Děkuju za to rozhodnutí. Něchtěla jsem říkat hop předčasně ale teď už máme dva měsíce naši nádhernou holčičku. Vélké díky Více

Studentská 812/6, Bohunice, Brno Mapa

REPROMEDA

• „Byli jsme velice spokojeni. V repromede jsem poznala, že pozitivní nálada a přístup jsou to nejdůležitější pokud jde o zdraví. Více

Studentská 812/6, Bohunice, Brno Mapa

REPROMEDA

• „Skvělá paní doktorka, vždy mi pomohla jak nejlépe mohla a zajímala se o mě jako o pacienta. Mohu jen doporučit. Momentálně docházíme v těhotenství a všechny vyšetření proběhly velice příjemne, všechno mi vysvětlila a vybrala bych si ji s dalším těhotenstvím znovu. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Gynekologie Rubín

• „Jsem velice spokojená, krásné čisté prostředí, a pan dochtor i sestřičky hodny. Doporučuji super jednání a vše pan dochtor vysvětlí dopodrobna... Více

Lidická 63a, Brno Mapa

Gynmeda Brno

• „K paní doktorce Baňochové chodím už 20 let. Má nejen vysoce profesionální přístup, ale je velmi příjemná, empatická a vždy mi velmi dobře poradila. Je velmi citlivá při vyšetřování a mám pouze pozitivní zkušenosti. Jsem velmi ráda, že jsem měla to štěstí, najít si tak skvělou gynekoložku. Přeji paní doktorce pevné zdraví, aby ještě dlouho, dlouho ordinovala. Více

Jiráskova 9, Brno Mapa

Gynfit s.r.o.

• „K paní doktorce Mičínové jsem přešla ve 3. trimestru těhotenství poté, co se návštěvy u mé první brněnské gynekoložky vystupňovaly v urážení a vyhrožování smrtí dítěte. Psychicky vydržím hodně a říkala jsem si, že tyto poradny zvladnu dochodit. Bála jsem se změnit gynekoložku, aby to nebylo ještě horší. Ale nakonec jsem šťastná, že jsem tak udělala. Paní doktorka Mičinová je úžasná! Naslouchá mi, vše dopodrobna vysvětlí, uklidní mě, respektuje moje přání, v klidu odpovídá na moje dotazy. Návštěvy gynekologie nejsou pro mě teď stresujícím momentem. Naopak se moc těším na další přátelský, otevřený, vřelý a velmi profesionální přístup. Paní doktorku opravdu doporučuji, pokud si přejete zažít klidné a respektované těhotenství. Více

Masarykovo náměstí 149/10, Letovice Mapa

MUDr.Marta Mičínová