Doporučení gynekologové s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Pardubice

• Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

MENOP s.r.o. - gynekologická ambulance

• „Pan doktor je skvělý. Naprosto profi chování a skvělá pece během mých dvou těhotenství. Kdo se chce vykecavat u kaficka, měl by jít jinam ;) Více

Poliklinika Rokycanova

• „Jsem velmi spokojená s Mudr Tomasulovou.Je to profík ve svém oboru. Překvapili mě názory na její osobu ohledně arogance. Paní doktorka má vždy profesionální přístup, zeptá se vždy na potíže či změny.Snazi se max.pomoci při jakémkoliv problému a zhodnotí možnosti léčby.Osobně ji děkuji za život,kdy u mne objevila příznaky závažné choroby, což se nepodařilo předchozímu gynekologovi i po opakovaných návštěvách.Kdyby bylo více takových lékařů, kteří se zajímají o pacienta celistvě... Ohledně sestřičky,je přímá a pravá ruka lékařky.Za mne obě profesionálky na svém místě Více

Poliklinika Rokycanova

• „Paní doktorce a sestřičce moc děkuji za lidský a profesionální přístup.Vždy jsou milé, usměvavé a dodávají pozitivní energii. Že srdce přeji pevné zdraví. Vřele doporučuji. Romana Více

Poliklinika Rokycanova

• „S paní doktorkou jsem nanejvýš spokojená, je opatrná, vše vysvětlí a mé sestře zachránila život, když měla chronický zánět slepého střeva. taky si s vámi velmi ráda popovídá, což uvolní atmosféru a nemáte pocit, že jste právě u gynekologa. Její sestra už tak milá vždycky nebývá. Konec konců ta ale neléčí a maximálně Vám změří tlak. Další důvod, proč nedávám plné hodnocení, je ten, že s opakovanou kvasinkovou infekcí mi nikdy moc nepomohla, většinou jsem si s pomocí dostupných léků a vlastním tělem pomohla sama. Na druhou stranu, teď jsem k ní přišla kvůli těhotenství (mé první) a její přístup je opravdu velmi kladný. je velmi pečlivá a opatrná a poskytuje mě i malému prvotřídní péči. Každému ale vyhovuje jiný přístup Více