Doporučení gynekologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Pardubice

• „Nejlepší gynekolog! Profesionální, ale hlavně lidský přístup! Pomůže a ochotně se vším poradí. Je velmi velmi pečlivý a nic nezanedbá! Sestřička je také skvělá! Doporučuji!!!!! Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Pan doktor Kopecký je ten nejlepší lékař, jakého jsem kdy potkala. Poslední roky si mě doktoři přehazovali a protože nevěděli, co se mnou, tak se tím nemínili zabývat a poslali mě k psychiatrovi s tím, že je to psychosomatické. Nevěděli nic o tom, jak tělo funguje a jak je to mezi sebou propojené. Z té arogance, ignorace a nevědomostí mi bylo zle. Nějakou dobu jsem se snažila řešit problém alternativně, ale dost vážný stav mě donutil opět zkusit lékaře. A jsem nadšená! Konečně někdo, kdo má ohromný přehled! Vše mi v klidu vysvětlil a dodal mi tolik naděje a energie, že jsem se vrátila domů jako vyměněná a je mi lépe už jen díky této zkušenosti. Navíc zachránil život mé milované švagrové, za což mu budeme do konce života vděčni (u nás ji doktoři málem nechali umřít). Kéž by bylo takových lékařů více. Jsem moc ráda, že jsem se k němu dostala. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Výborná paní doktora i sestřička v ordinaci. Jsem moc ráda, ze chodím právě k nim. Lidský přístup, cítím se tam vždy velmi dobře. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Skvělý pan doktor! Vstřícný, zkušený, milý, má snahu hlavně pomoci. Jeden z nejlepších doktoru s kterým jsem se setkala. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Pan Hanousek - už jen tam vkročit je balzám na nervy:-) V klidu vyslechne a na základě svých letitých zkušeností řekne svůj názor, ač dle popisu třeba zjistí, že to gyn. problém nebude. A...zatím měl vždy pravdu. Narozdíl od mého praktického lékaře. Více

Nábřeží Závodu míru 1962, Pardubice Mapa

GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE

• „Pan doktor je skvělý. Naprosto profi chování a skvělá pece během mých dvou těhotenství. Kdo se chce vykecavat u kaficka, měl by jít jinam ;) Více

Poliklinika Rokycanova

• „Jsem velmi spokojená s Mudr Tomasulovou.Je to profík ve svém oboru. Překvapili mě názory na její osobu ohledně arogance. Paní doktorka má vždy profesionální přístup, zeptá se vždy na potíže či změny.Snazi se max.pomoci při jakémkoliv problému a zhodnotí možnosti léčby.Osobně ji děkuji za život,kdy u mne objevila příznaky závažné choroby, což se nepodařilo předchozímu gynekologovi i po opakovaných návštěvách.Kdyby bylo více takových lékařů, kteří se zajímají o pacienta celistvě... Ohledně sestřičky,je přímá a pravá ruka lékařky.Za mne obě profesionálky na svém místě Více

Poliklinika Rokycanova

• „Paní doktorce a sestřičce moc děkuji za lidský a profesionální přístup.Vždy jsou milé, usměvavé a dodávají pozitivní energii. Že srdce přeji pevné zdraví. Vřele doporučuji. Romana Více

Poliklinika Rokycanova

• „Skvělý a moc mi pomohl! LIDSKÝ! člověk by už nevěřil, že takový člověk existuje, jsem mu obrovsky vděčná a děkuji, že takoví lidi jsou mezi námi. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „K panu doktorovi chodím asi 10let, chodila k němu i má matka, je fakt, že tam jdu jen na prohlídku a případně pro recept na antikoncepci, ale vzhledem k rakovině prsu v rodině mi vždy dá doporučenku na vyšetření sám od sebe a pokud chci nějaké vyšetření tak holt mám pusu tak si řeknu a nikdy mi neřekl že mi ho nenapíše apod. Více

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

• „Super lékař.Přešla jsem k němu od jiného lékaře před 4 roky a nemůžu si vůbec stěžovat.Vždy mi pomohl s jakýmkoliv problémem.Noo a teď už se těšíme na našeho mimíska v bříšku :-) Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

Gynekologická cytologie

• „S paní doktorkou jsem nanejvýš spokojená, je opatrná, vše vysvětlí a mé sestře zachránila život, když měla chronický zánět slepého střeva. taky si s vámi velmi ráda popovídá, což uvolní atmosféru a nemáte pocit, že jste právě u gynekologa. Její sestra už tak milá vždycky nebývá. Konec konců ta ale neléčí a maximálně Vám změří tlak. Další důvod, proč nedávám plné hodnocení, je ten, že s opakovanou kvasinkovou infekcí mi nikdy moc nepomohla, většinou jsem si s pomocí dostupných léků a vlastním tělem pomohla sama. Na druhou stranu, teď jsem k ní přišla kvůli těhotenství (mé první) a její přístup je opravdu velmi kladný. je velmi pečlivá a opatrná a poskytuje mě i malému prvotřídní péči. Každému ale vyhovuje jiný přístup Více

Poliklinika Rokycanova

• „Díky této paní doktorce,jsem zvládla rizikové těhotenství a mám doma zdravého syna.Nemohu si ji vynachválit výborný diagnostik i lékař a citlivý přístup. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Skvělý sympatický doktor. Jako prvorodička jsem měla z porodu strach, ale pan doktor mě dokázal úžasně uklidnit.

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Jsem velmi překvapená negativními názory na pana doktora. Já přijala do FNHK s akutnim problémem a ujal se me právě pan doktor Gregor. Velmi pozorný, klidny, epmaticky... cca hodinu trvalo vyšetření a příjem do nemocnice. Pak mě pan doktor sam odvedl na oddělení, následně i na pokoj a za další hodinu operoval. Byla jsem s jeho péči i přístupem naprosto spokojená Více

• Gynekolog, Anesteziolog

• Kyjevská 44, Pardubice Mapa