Doporučení gynekologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Plzeň

• Gynekolog

Třída 1. máje 1300, Dobřany Mapa

GP-san s.r.o.

• „Paní profesorka je skvělá osoba na správném místě. Pomohla nám vyřešit problém. Nedám na ní dopustit a vřele doporučuji!!! Více

Genetika Plzeň, s.r.o.

• „Nejlepší doktor, nejlepší péče, nejlepší profesionální přístup..prostě nej nej... Děkujeme za porod, našeho Kevina, byl jste úžasný Více

Genetika Plzeň, s.r.o.

• „Naprosto profesionální a přesto lidský přístup. Díky paní doktorce máme teď zdravou holčičku. Kdybych dala na svoji gynekoložku, tak si ani nechci představovat, jak to mohlo dopadnout. Paní doktorka Landsmanová odhalila doslova za pět minut dvanáct preeklampsii, na kterou měla delší dobu podezření. Jen proto, že je důsledná a opravdu zodpovědná odbornice, tak vše dobře dopadlo. Vše mi vždycky trpělivě a lidsky vysvětlila, pokud bych měla prožít těhotenství znovu, pak jedině pod jejím odborným dohledem. Více

Alej Svobody 80, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Paní doktorku Langmajerovou mohu jen doporučit! Z gynekologa jsem vždy měla hrozný strach, ale nyní se k paní doktorce dokonce těším. Její profesionální a zároveň moc milý přístup k pacientům se uz jen tak nevidi. Je moc hodná, vždy ochotně poradí, vždy je příjemně naladěna. To samé sestřička. Obě jsou úžasné! Více

náměstí Míru 3, Plzeň Mapa

MEDICENTRUM BIOMED s.r.o.

• Gynekolog, Diagnostik

1 názor

„Paní doktorka má nesmírně citlivý a lidský přístup, vše mi podrobně a srozumitelně vysvětlila, doporučila další postup a kontakt na odborné pracoviště. Jsem jí velmi vděčná. Více

Genetika Plzeň, s.r.o.

• „Pan doktor mi kontroloval pupečník a placentu, vše dopodrobna vysvětlil a hlavně uklidnil. Skvělý přístup.

• Parková 1254/11a, Plzeň Mapa