Doporučení gynekologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Most

• „Výborný lékař, který má zájem o své pacientky, vyslechne, poradí, navrhne léčbu, kterou vždy perfektně vysvětlí. Pan doktor je milý a hlavně vzdělaný, jde vidět, že ho práce baví. Nikdy jsem se nesetkala s lepším gynekologem. Má mou důvěru, doporučuji Více

Bílinská 1509/6, Teplice Mapa

PRONATAL Medical Group

• „K p.doktorovi chodím už 5 let jsem s ním moc spokojená vždycky dobře poradí vysvětlí je nejlepší doktor v mostě chodím k němu strašně ráda a vždycky odcházím s dobrou náladou všem holkám doporučuji Více

Topolová 1234, Most Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Chtěla by jsem pochválit práci a poděkovat Mudr. Lukášovi Svobodovi, který mě laparoskopicky operoval. Je to moc šikovný a milý doktor. Zákrok provedl naprosto skvěle. S lidským přístupem. Cítila jsem, že pacient je u něj na prvním místě. Což je v Chomutovském okrese již málo viditelné. Více

J .Skupy 2304, Most Mapa

GynVitae sro.

• „S paní doktorkou jsem VELICE SPOKOJENÁ. Je opravdu pečlivá, ochotná řešit jakýkoli problém. Mohu ji opravdu jen doporučit. Více

Školní 1122, Chomutov Mapa

Ordinace gynekologa

• Gynekolog, Sexuolog, Onkolog

„U pana MUDr. Heborta jsem v péči již od svých 20 let a jsem naprosto spokojená. Vždy se snažil vyřešit můj problém a v žádném případě nikdy nic nepodceňoval, spíše naopak. Pana doktora mohu jen a jen doporučit. Více

Topolová 1374, Most Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa,

• „Super doktor, skvělí přístup a vždy pomohl. Sestřičky vstřícné a moc milé. Neměnila bych už. Příjemné prostředí.

Janáčkova, Litvínov Mapa

Zdeňka Fibicha 2866, Most Mapa

Zdravotní středisko

Albrechtická 1075, Most Mapa

Zdravotní středisko - Sports Life Fitness

Fibichova 2866, Most Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Dle mého názoru nejlepší paní doktorka v okolí, vše vysvětlí, zajímá se a sestřička je také moc milá. Při objednání jsem nikdy nečekala déle než 10 minut (a to věřím, že byla výjimečná situace). Jinak jdu vždy přesně včas, občas možná i dříve. V ordinaci je to moc pěkné, moderní a příjemné přítmí. Vyšetření nebolí, vždy vám je popsáno co se bude dít. Oceňuji i že dostanu pochvalu, že se sama objednávám na preventivky a nemusí mi to připomínat. :-)) Více

Nemocniční 264, Duchcov Mapa

VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

• „Ja s Paní doktorkou nikdy problém neměla. Vždy mi pomohla a v ledasčem vyhověla. Nikdy nic nezanedbala. je to upřímná pani která ví kam patří . mam jí ráda je to jak výborná gindařka tak výborná psycholožka .. A né s každou pacoškou to má jednoduché Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• „Tento lékař je supr umí pomoci a naslouchat nejsem jediná ke které se chová slušně je to lékař na správném místě no a samozřejmě se nedá zavděčit všem Více

Okružní 117, Meziboří Mapa

• Gynekolog