Zobrazit lékaře

Typ zařízení

• nemocnice

• Jiří Mikš

Urolog, MUDr.

• Je zvláštní, že kladná hodnocení jsou psána stále na jednom nebo druhém počítači. Jednou je to MUDr. Štěrba, jednou "ona". Že by to psal stále stejný autor?? A proč?? Nechávám na Vás pacientech.....

• Z urologie v TP mě propustil právě pan primář, i přesto že mě přivezli jako akutní případ již druhý den. Domů jsem odcházela s horečkama 38 a více, s jasným zánětem, který mi prokázal jiný lékař, již druhý den po propuštění z nemocnice a bez jakýchkoliv léků. Dnes jsem si po týdnu měla vyzvednou propouštěcí zprávu na ambulanci a bylo mi řečeno, že není ani po týdnu po propuštění sepsána. Tak kde jsou kvality celkového tohoto oddělení? Nikdy více

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Jiří Zuna

Ortoped, MUDr.

• V

Děsný lékař, poslal mne na 20 rehabilitací s kolenem, které se nechtělo rozhýbat. Rehabilitační sestra mi doporučila jiného lékaře tak jsem to udělala a ten mi sáhl na koleno a zjistil, že mám prasklý meniskus, šla jsem na operaci po 10 měsících běhám.

• E

Velmi neosobní,léčí jen obstřiky a léky proti bolesti.Sestřička ?...no to je hrůza!!!Zaplatíte poplatek,aniž by vás vyšetřil...to se platí asi za návštěvu!
      Jestli můžete,rychle si najděte jiného lékaře!!!

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Eva Šplechtnová

Neurolog, MUDr.

• P

Docházely mi léky a byl jsem domluven na 14 dnech dopředu říct si o další a namísto toho jsem přez měsíc bez léků což mě může stát život, kvůli společné dovolené pí.mudr. a sesrty a když čekám konečně na recept po dovolené jak je domluveno tak tu nikdo není na a přitom by měla vždy být přítomná alespoň sestra. To je šokující a jít jinam se nedá. Je to děz.

• Byl jsem dvakrát přeobjednán, prý kvůli nemoci paní doktorky, a když už jsem konečně dorazil na vyšetření, tak na dveřích od ordinace vysela cedulka "nemoc". Zavolal jsem poprvé a telefon dlouho vyzváněl, ale nikdo telefon nezvedl, zavolal jsem za 5 minut znovu a telefon už byl vyvěšen. Nikdo mi nedal dopředu vědět, zbytečně volno v práci! Název ordinace je napsán fixkou na papíře spolu s fake ordinačními hodinami. Celé se to jeví jako hoooodně podezřelá záležitost. A jak to tady čtu níže, není to nic vyjimečného. Silně nedoporučuji

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Miroslav Sixta

Chirurg, MUDr.

• P

Velmi arogantní osoba.Působí na mě dojmem jako bych ho obtěžovala.V práci jsem si vyvrkla nohu a hned mi natekla levá strana nártu,ale do lékařské zprávy napsal ,,bez oteku a hematomu" A to nemluvim o tom,jak mi z tou nohou lomcoval a absolutně ho nezajímalo,že to bolí.

• Dnes jsem navštívila chirurgii v Litvínově a poznala tam již výše jmenovaného p.doktora,shoduji se z názorem lidí,že je to velice agorantní člověk,který neumí jednat z lidmi.Dle mého názoru by neměl vykonávat profesy lékaře.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Petr Hubáček

Gynekolog, MUDr.

• M
      Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologaSlužby: Prevetivni prohlidky a

Pan doktor, příjemný,pečlivý a velmi skvělý lekar. VŽDY mi vyšel vstříc a našli jsme vzdy reseni nejakeho problemu vysvetlil poradil doporucuji ☺

• Vstřícný, milý a velmi erudovaný lékař. Dodržuje hygienu, dbá na to, aby ženy chodily řádně na preventivní kontroly.

Podívejte se na všechny názory (53) na lékaře

• Eliška Arnoldová

Diagnostik,

• Umístění: VITA, s.r.o. - Městská nemocniceSlužby: vyšetření

Skvělá a pečlivá paní doktorka Eliška Arnoldová s lidským přístupem. S takhle důkladným a pečlivým přístupem jsem se u ultrazvukového vyšetření ještě nesetkala, moc děkuji

• abdul khaluf

Chirurg, MUDr.

• Umístění: VITA, s.r.o. - Městská nemocniceSlužby: černající prsty na noze

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat p. Mudr. Abdul Khaluf, který zachránil mojí mamince život, jelikož se maminka dlouhodobě léčila s cukrovkou, začaly jí černat prsty u nohou, naše první návštěva směřovala do Teplické nemocnice na chirurgii,kde ji bylo provedeno vyšetření žil a zjistilo se, že žíly jsou úplně ucpané a nedá se s tím nic dělat, takže jsme chodili na převazy, černajících prstů, jelikož se stav zhoršoval, tak nám bylo řečeno, až maminka dostane teploty, přivezte jí a podstoupí amputaci pstů.
      Byla jsem z toho v šoku, takže jsem začala hledat jiného lékaře, který by mne ujistil, že se s tím opravdu nedá nic dělat, našla jsem v lékařském domě v Teplicích p.Mudr. Abdul Khalufa, takže jsem se tam s maminkou vydala.Návštěva u p. doktora byla plná očekávání, p. doktor mi řekl, že se nemusím bát, že mamince pomúže, druhý den jsem jí odvážela do Duchcova do nemocnice, kde následovalo plno vyšetření v Praze, bylo zjištěno, že žíly jsou na tom doopravdy špatně, ale přece jenom se s tím dá něco dělat.
      Dneska je to půl roku a maminka má nohy uzdravene je stále v péči p. doktora, dochází k nám sestra od domácí péče a stará se o maminku.
      P. doktorovi, bych chtěla tímto hrozně moc poděkovat za jeho přístup ke starým lidem a péči, kterou odvádí na 100%
      S pozdravem Lenka Menclová

• A
      Umístění: VITA, s.r.o. - Městská nemocniceSlužby: Hnisající noha

Pan doktor Khaluf Abdul je ten nejlepší doktor ze všech které znám. Je laskavý, příjemný, lidový, velmi dobře se chová k pacientům. Má úžasný přístup k pacientovi a hlavně umí velmi dobře léčit. Mé sestře hodně pomohl a já mu jsem vděčná. Co jiného dodat než to že je to úžasný lékař jak v Duchcovské nemocnici tak i v jeho soukromé ordinaci v Teplicích. Samozřejmě i sestřičky které pro něj pracují jsou hodné. Pana doktora si vážím.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Mohammed Ghaleb

Gastroenterolog, MUDr.

• M

I highly recommend dr. mohammed ghaleb. he is an emotionally intelligent person who makes the right diagnosis. and iam really greatful for him.

• A
      Umístění: VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

Skvělý lékař, citlivý a vynikající přístup , dobře mi vysvětloval co mi je a co bude v plánu, jsem velice spokojený, tez super sestra .

• Mustafa Asaad

Kardiolog, MUDr.

• R
      Umístění: Lékařský důmSlužby: ECHO

výborný pocit z návštěvy ordinace,výborný lékař,s pacientem si dá tu práci,vše vám dokonale vysvětlí,určitě pokud hledáte odborníka v kardiologii,tak doporučuji pana doktora Assada

• Umístění: VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

Moje maminka byla k tomuto lékaři objednána na dvanáctou hodinu 13. 11. 2017. I přes její zdravotní obtíže byla přijata do ordinace po více jak třech hodinách. Přestože lékaři popsala závažné srdeční obtíže, lékař neprovedl vůbec žádné vyšetření a poslal ji domů. Její obtíže však neustoupily, proto po dvou dnech navštívila svého obvodního lékaře. Ten jí změřil tlak a provedl vyšetření EKG. Z jeho ordinace byla maminka z rozhodnutí lékaře odvezena záchrankou do nemocnice v Duchcově, kde byla hospitalizována 5 dní. Lékaře Assada rozhodně nedoporučuji. Mnohem profesionálněji se k pacientovi zachová obvodní lékař než tento "specialista".

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Adrian Javorek

Oční Lékař, MUDr.

• J
      Umístění: VITA, s.r.o. - Městská nemocniceSlužby: Bolest oka

V květnu mě bolelo oko měla jsem otok ,tak jsem navštívila Dr.Javorka- to že jsem měla pocit, že otravují , může být můj subjektivní pocit.Tak oko jsem měla v pořádku,napsal mi kapky ,ale on tam nic nevidí .Protože jsem měla problém dál ,objednala jsem se jinam a ejhle dnes jsem po operaci oka a řeším zelený zákal.Nikdy více pána doktora nenavštívím a dobré recenze ode mne nedostane.Pokud ho práce nebaví ať to nedělá !!! Jana Doleželová