Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

VITA, s.r.o. - Městská nemocnice
Nemocniční 264, Duchcov 41901
VITA, s.r.o. - Městská nemocnice logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (12)

Obecné skóre

  K
  MUDr. František Machač Jiný

  Skvělý přístup i přesto,že jsem dva roky operaci žlučníku odkládala, bála jsem se úplně zbytečně.

  Z
  Ověřený profil
  MUDr. Miroslav Sixta Jiný

  Způsob jednání s pacientem na 0.
  Arogance pro pana doktora je normální.
  Bez jediného slova mi ukončil neschopenku a vyhodil z ordinace s tím že simuluji.
  S výronem kotníku snad ani simulovat nejde.
  No pana doktora jeho práce očividně nebaví.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  J
  Ověřený profil
  Eliška Arnoldová Jiný

  Velmi příjemná paní doktorka.
  Provedla důkladné ultrazvuk.vyšetrení, vše ochotně vysvětlila.
  Děkuji mnohokrát!

  M
  MUDr. Abdul Khaluf Jiný

  Po marném půlročním čekání, od listopadu 2020 do současnosti, jsem marně čekal na výzvu z Masarykovi nemocnice v Ústí nad Labem k dostavení se na operaci tříselné kýly. Měl jsem velké bolesti. Známá mi doporučila chirurga MUDr. Abdula Khaloufa. A věci dostaly rychlý spád. Během necelého měsíce jsem podstoupil předoperační vyšetření a dne 29.6.2021 v Duchcovské nem. operaci. Operoval mne právě zmíněný MUDr. Khalouf. Operace, byť pouze s lokálním umrtvením a to vzhledem k mému zdravotnímu stavu, byla provedena bezbolestně, s přehledem prostě na vysoce profesionální úrovni. Můj dík také patří ostatnímu personálu, byli skvělí. Pane doktore, děkuji Vám.

  B
  MUDr. Jiří Zuna Jiný

  p. doktor mě vždy dal svojí léčbou do ,,provozuschopného" stavu a díky němu jsem se nestala na zbytek života ležákem ochrnutá od krku dolů,když ostatní doktoři tvrdili že simuluji. Vždy pomůže nebo doporučí specialistu.

  J
  Ověřený profil
  MUDr. Adrian Javorek Bolest oka

  V květnu mě bolelo oko měla jsem otok ,tak jsem navštívila Dr.Javorka- to že jsem měla pocit, že otravují , může být můj subjektivní pocit.Tak oko jsem měla v pořádku,napsal mi kapky ,ale on tam nic nevidí .Protože jsem měla problém dál ,objednala jsem se jinam a ejhle dnes jsem po operaci oka a řeším zelený zákal.Nikdy více pána doktora nenavštívím a dobré recenze ode mne nedostane.Pokud ho práce nebaví ať to nedělá !!! Jana Doleželová

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  A
  Ověřený profil
  MUDr. Mohammed Ghaleb

  Skvělý lékař, citlivý a vynikající přístup , dobře mi vysvětloval co mi je a co bude v plánu, jsem velice spokojený, tez super sestra .

  Ověřený profil
  MUDr. Abdul Khaluf černající prsty na noze

  Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat p. Mudr. Abdul Khaluf, který zachránil mojí mamince život, jelikož se maminka dlouhodobě léčila s cukrovkou, začaly jí černat prsty u nohou, naše první návštěva směřovala do Teplické nemocnice na chirurgii,kde ji bylo provedeno vyšetření žil a zjistilo se, že žíly jsou úplně ucpané a nedá se s tím nic dělat, takže jsme chodili na převazy, černajících prstů, jelikož se stav zhoršoval, tak nám bylo řečeno, až maminka dostane teploty, přivezte jí a podstoupí amputaci pstů.
  Byla jsem z toho v šoku, takže jsem začala hledat jiného lékaře, který by mne ujistil, že se s tím opravdu nedá nic dělat, našla jsem v lékařském domě v Teplicích p.Mudr. Abdul Khalufa, takže jsem se tam s maminkou vydala.Návštěva u p. doktora byla plná očekávání, p. doktor mi řekl, že se nemusím bát, že mamince pomúže, druhý den jsem jí odvážela do Duchcova do nemocnice, kde následovalo plno vyšetření v Praze, bylo zjištěno, že žíly jsou na tom doopravdy špatně, ale přece jenom se s tím dá něco dělat.
  Dneska je to půl roku a maminka má nohy uzdravene je stále v péči p. doktora, dochází k nám sestra od domácí péče a stará se o maminku.
  P. doktorovi, bych chtěla tímto hrozně moc poděkovat za jeho přístup ke starým lidem a péči, kterou odvádí na 100%
  S pozdravem Lenka Menclová

  A
  Ověřený profil
  MUDr. Abdul Khaluf Hnisající noha

  Pan doktor Khaluf Abdul je ten nejlepší doktor ze všech které znám. Je laskavý, příjemný, lidový, velmi dobře se chová k pacientům. Má úžasný přístup k pacientovi a hlavně umí velmi dobře léčit. Mé sestře hodně pomohl a já mu jsem vděčná. Co jiného dodat než to že je to úžasný lékař jak v Duchcovské nemocnici tak i v jeho soukromé ordinaci v Teplicích. Samozřejmě i sestřičky které pro něj pracují jsou hodné. Pana doktora si vážím.

  Ověřený profil
  MUDr. Abdul Khaluf operace kýly

  Pan doktor Abdul Khalouf má lidský přístup a dělá výbornou práci. Je to příjemný laskavý člověk a zároveň umí. Sestřička v ordinaci Lékařského domu je také příjemná, profesionální a ochotná . Také nemocnici v Duchcově mohu jen a jen doporučit

  Došlo k chybě, zkuste to znovu