Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

Nemocniční 264

41901 , Duchcov , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • nemocnice

Názory o lékařích ze zařízení

3.5

Obecné skóre
8 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • B
  Lékař: MUDr. Jiří Zuna Jiný

  p. doktor mě vždy dal svojí léčbou do ,,provozuschopného" stavu a díky němu jsem se nestala na zbytek života ležákem ochrnutá od krku dolů,když ostatní doktoři tvrdili že simuluji. Vždy pomůže nebo doporučí specialistu.

 • J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Adrian Javorek Bolest oka

  V květnu mě bolelo oko měla jsem otok ,tak jsem navštívila Dr.Javorka- to že jsem měla pocit, že otravují , může být můj subjektivní pocit.Tak oko jsem měla v pořádku,napsal mi kapky ,ale on tam nic nevidí .Protože jsem měla problém dál ,objednala jsem se jinam a ejhle dnes jsem po operaci oka a řeším zelený zákal.Nikdy více pána doktora nenavštívím a dobré recenze ode mne nedostane.Pokud ho práce nebaví ať to nedělá !!! Jana Doleželová

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Mohammed Ghaleb

  Skvělý lékař, citlivý a vynikající přístup , dobře mi vysvětloval co mi je a co bude v plánu, jsem velice spokojený, tez super sestra .

 • Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. abdul khaluf černající prsty na noze

  Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat p. Mudr. Abdul Khaluf, který zachránil mojí mamince život, jelikož se maminka dlouhodobě léčila s cukrovkou, začaly jí černat prsty u nohou, naše první návštěva směřovala do Teplické nemocnice na chirurgii,kde ji bylo provedeno vyšetření žil a zjistilo se, že žíly jsou úplně ucpané a nedá se s tím nic dělat, takže jsme chodili na převazy, černajících prstů, jelikož se stav zhoršoval, tak nám bylo řečeno, až maminka dostane teploty, přivezte jí a podstoupí amputaci pstů.
  Byla jsem z toho v šoku, takže jsem začala hledat jiného lékaře, který by mne ujistil, že se s tím opravdu nedá nic dělat, našla jsem v lékařském domě v Teplicích p.Mudr. Abdul Khalufa, takže jsem se tam s maminkou vydala.Návštěva u p. doktora byla plná očekávání, p. doktor mi řekl, že se nemusím bát, že mamince pomúže, druhý den jsem jí odvážela do Duchcova do nemocnice, kde následovalo plno vyšetření v Praze, bylo zjištěno, že žíly jsou na tom doopravdy špatně, ale přece jenom se s tím dá něco dělat.
  Dneska je to půl roku a maminka má nohy uzdravene je stále v péči p. doktora, dochází k nám sestra od domácí péče a stará se o maminku.
  P. doktorovi, bych chtěla tímto hrozně moc poděkovat za jeho přístup ke starým lidem a péči, kterou odvádí na 100%
  S pozdravem Lenka Menclová

 • A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. abdul khaluf Hnisající noha

  Pan doktor Khaluf Abdul je ten nejlepší doktor ze všech které znám. Je laskavý, příjemný, lidový, velmi dobře se chová k pacientům. Má úžasný přístup k pacientovi a hlavně umí velmi dobře léčit. Mé sestře hodně pomohl a já mu jsem vděčná. Co jiného dodat než to že je to úžasný lékař jak v Duchcovské nemocnici tak i v jeho soukromé ordinaci v Teplicích. Samozřejmě i sestřičky které pro něj pracují jsou hodné. Pana doktora si vážím.

 • Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. abdul khaluf operace kýly

  Pan doktor Abdul Khalouf má lidský přístup a dělá výbornou práci. Je to příjemný laskavý člověk a zároveň umí. Sestřička v ordinaci Lékařského domu je také příjemná, profesionální a ochotná . Také nemocnici v Duchcově mohu jen a jen doporučit

 • Ověřeny pacient
  Lékař: Eliška Arnoldová vyšetření

  Skvělá a pečlivá paní doktorka Eliška Arnoldová s lidským přístupem. S takhle důkladným a pečlivým přístupem jsem se u ultrazvukového vyšetření ještě nesetkala, moc děkuji

 • Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Mustafa Asaad

  Moje maminka byla k tomuto lékaři objednána na dvanáctou hodinu 13. 11. 2017. I přes její zdravotní obtíže byla přijata do ordinace po více jak třech hodinách. Přestože lékaři popsala závažné srdeční obtíže, lékař neprovedl vůbec žádné vyšetření a poslal ji domů. Její obtíže však neustoupily, proto po dvou dnech navštívila svého obvodního lékaře. Ten jí změřil tlak a provedl vyšetření EKG. Z jeho ordinace byla maminka z rozhodnutí lékaře odvezena záchrankou do nemocnice v Duchcově, kde byla hospitalizována 5 dní. Lékaře Assada rozhodně nedoporučuji. Mnohem profesionálněji se k pacientovi zachová obvodní lékař než tento "specialista".

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu