Doporučení gynekologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Jihlava

• „K panu doktorovi jsem přešla před dvěma lety s přáním pořídit si miminko a na doporučení kamarádky. Povedlo se, tato změna se vyplatila! Chodila jsem k paní doktorce na dům zdraví a myslela jsem si, že mám dobrou péči. Omyl! Pan doktor má krásnou velkou a moderně vybavenou ordinaci a čekárnu. Sestra je milá a vstřícná. Čekací doba je minimální a v příjemném(i pro partnery) prostředí. Pacientky se v předordinaci-u sestry nehromadí. Vyšetření probíhá v soukromí bez narušování sestry, vstupuje jen v nutném případě nebo na vyžádání. Pan doktor vyšetřuje pečlivě a jemně. Vše vysvětlí a rád odpoví. Když je vhodná příležitost přidá taktní vtípek na odlehčení. Kdykoli mám dotaz, trpělivě mne vyslechne a srozumitelně a ochotně odpoví. Mám pocit, že v ničem nezaostává a řídí se i moderními trendy nastolenými v Jihlavské porodnici. Nyní (v době dovolených) jsem byla u jiného gynekologa a zažila návrat do dob 90.let – hrůza. Pokud hledáte opravdu dobrého gynekologa i s přidanou hodnotou (sestra, ordinace) je pan MUDr. Majer ten pravý. Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

Strojírenská 9, Jihlava Mapa

č.d. 200, Větrný Jeníkov Mapa

Odborný lékař pro gynekologii a porod.

• „Pan doktor je strašně milý,sympatický a velice šikovný.Lepšího porodníka jsem si nemohla přát.Děkuji

Vrchlického 59, Jihlava Mapa

Gynekologicko-porodnické oddělení, Nemocnice Jihlava, p.o.

• „S panem doktorem jsem neměla nikdy žádný problém. Jsem u něj téměř 10 let a prozatím si nemohu stěžovat na nic. Vyšetření udělá vždy kompletní, bolestivé mi určitě nepříjde, snad možná nepříjemné, to je ale snad každé vyšetření u každého doktora, co jsem zatím prožila. Není sice upovídaný, což ovšem já u gynekologa beru spíš jako přednost. Moc dobře si nedokážu představit, že by mi při vyšetřování vykládal vtipy. Naopak před samotným vyšetřením si s ním lze v klidu povykládat. Více

Březinova 62A, Jihlava Mapa

Gynekologická ordinace

• „Nejsem pacientka pana doktora, ale setkala jsem se s ním již několikrát (těhotenský screening, pohotovost). Skvělý doktor! Vše vysvětlí, přistupuje individuálně. Je velmi milý a ochotný. Díky. Více

Soukopova 16, Třebíč Mapa

Centrum péče o ženu, s.r.o.

• „K panu doktorovi Bistákovi jsem poprvé přišla z důvodu preventivní prohlídky. Pan doktor má profesionální přístup v oblasti své odbornosti a také lidský přístup k pacientům a s pacienty jedná jako se sobě rovnými. Při komunikaci s ním panuje velice příjemná atmosféra, je přístupný diskusi, vše ochotně a seozumitelně vysvětlí. Semtam i zavtipkuje. Jsem s tímto lékařem velice spokojena :-) Lenka Více

Soukopova 16, Třebíč Mapa

Centrum péče o ženu, s.r.o.

• „K paní doktorce jsem chodila asi 5 let, přešla jsem od jiného lékaře hned po porodu. Jeho péče nebyla dobrá. Paní doktorka mě v pohodě převzala do péče. Nemůžu říct, že by se ke mně chovala špatně nebo od ní vyšetření bolelo. Když byl problém, vyslechla mě a snažila se pomoct. Sama za sebe s ní žádnou špatnou zkušenost nemám. Má dobře vybavenou ordinaci a sestřičky (zažila jsem tam 2, byly hodné) Chodím již jinam, ale ne z důvodu, že bych nebyla u p. doktorky spokojená. Více

Telečská 34, Jihlava Mapa

Gynekologická ambulance, dětská gyn.

• Gynekolog

Březinova 62A, Jihlava Mapa