Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Jihlava

• „Připojuji se k chvále paní doktorky, je moc milá a příjemná. Líbí se mi, že ani po letech, co k ní chodím, neztratila svoji lidskost a soucit. Dále se mi líbí, že se snaží nic nezanedbat. Takhle bych si představovala praktického lékaře. Více

Znojemská 41, Jihlava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„K paní doktorce chodím již více než 25 let a jsem s ní spokojen. Vždycky poradí a má skvělý přístup k pacientům. I když je člověku mizerně po návštěvě u ní se vždy uleví. Více

Praktický lékař pro dospělé, homeopat

• „Péče, kterou nám poskytla paní doktorka i její zdravotní sestřička byla vždy skvělá. Při každé návštěvě opravdu pečlivě zkoumala zdravotní stav a vhodně zvážila, která vyšetření je třeba provést. Při léčbě pak operativně předepisovala vhodné léky. I ze strany hospicové péče, jsme na ni slyšeli jen samou chválu. Mít takového praktického lékaře je k nezaplacení. Více

Batelov, Družstevní 449/10, Jihlava Mapa

MUDr. Lenka Jindřichová

• „Paní doktorka je velice usměvavá a ochotná. Má stále dobrou náladu a myslím, že je to praktický lékař na dobré úrovni. Akorát sestřičku je vidět práce už moc nebaví, takže je často protivná a nesympatická. Více

Za Prachárnou 1a, Jihlava Mapa

Praktický lékař pro dospělé, homeopat

• „Nejsem člověk, který chodí k lékaři dvakrát za měsíc, spíš jednou za několik let. Ale paní doktorka mi velmi vyhovuje svým lidským přístupem a empatií. Nikdy jsem od ní neodcházel nespokojen nebo rozladěn, vždy se snaží pomoci. Navíc byl jsem objednán na určitý čas a přestože jsem přišel asi o 5 min.dříve, hned po registraci mě přijmula do ordinace. To už se mi dlouho u žádného doktora nestalo. Za mě ***** Více

Varhánkova 227, Polná Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Velmi hodná, ochotná a příjemná paní doktorka se skvělým přístupem. Sestřička taky supr. Doporučuji!!

Jihlava Mapa

• „Moje poděkování patří panu doktorovi Havlíčkovi, za obětavé léčení těžkého covidu. S úctou Jaromír Tuma

Palackého 429, Třešť Mapa

Soukromý praktický lékař

• Praktický lékař

„Naprosto wostrej týpek čili erudovaná sofistikovaná kapacita, co si občas dá v práci cigáro, což na něj nevrhá vůbec špatný světlo, protože svýmu řemeslu fakt rozumí a vykonává ho příkladně svědomitě. Více

č.d. 247, Dolní Cerekev Mapa

Praktický lékař

• Praktický lékař

„Pan doktor Havelka je jeden z nejlepších lékařů se kterými jsem se setkal.Přístup k pacientovi je velmi dobrý jak od pana doktora tak i od sestry.Všem bych takový přístup od lékaře přál. Více

č.d. 20, Kostelec Mapa

Praktický lékař

• Praktický lékař

„Osobně paní doktorku vřele doporučuji. Ochotná, šikovná, příjemná. Stejně tak i sestřička je moc příjemná a šikovná. Za mě plný počet Více

Bezručova 641, Třešť Mapa

Soukromý praktický lékař

• „K paní doktorce chodím pravidelně, je velmi milá, vstřícná a trpělivá.Měl jsem nevhodně předepsané léky od jiného lékaře a paní doktorka mi velmi pomohla s nalezením a vyzkoušením jiné medikace, která mi velmi vyhovuje. Více

Praktická lékařka

• „Jsem s prací paní doktorky, jejím personálem i prostředím velice spokojen. Vřele doporučuji všem, kteří nechtějí dlouho setrvávat v přeplněných čekárnách. Její přístup k pacientovi je lidský a profesionální. Více

Ordinace praktické lékařky

• „není špatná chce to s ní mluvit narovinu

č.d. 200, Větrný Jeníkov Mapa

Opatov Mapa