Doporučení pediatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Jihlava

• „Pan doktor Pukovec je borec, vždy jde u něj v ordinaci cítit pohodová atmosféra a děti se ho nebojí a sestřička je milá. Doporučuji Více

Bartošovice 11, Nový Jičín Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Očkování

2 000 Kč

• „K paní doktorce jsem chodila celé dětství. Je to úžasná doktorka, která už má léta praxe. Milá a hodná tak stejně sestřička. DOPORUČUJI! Více

Jihlava Mapa

• „K paní doktorce chodim velmi krátce s mým 3měsíčním synem Vojtiskem a i přes tak krátkou chvíli si dovolim ji označit jako velmi dobrou dětskou lékařku. Zde v Trebenicich bydlim cca pul roku slyšela jsem ledasco. Ale přesvědčila jsem se, že to co určití lidé tvrdili se nezakladalo na pravdě. Paní doktorka je vždycky velmi mila, se vším poradi a jak jsem tu četla vzdy řekne volejte kdykoliv! Což v dnešní době se jen tam nevidí. Navic když jsem se synem přišla z porodnice přišla hned druhý den k nám domů se vším mi poradila, hlavně psychicky podpořila kvůli kojení. Neodsuzovala me že dáváme příkrm. Její lidský přístup je až obdivuhodný. Nemenila bych!!!!! Více

Křivá 1(Husova ul, Jihlava Mapa

PRODENTICA

• „Ordinaci paní doktorky Cvrčkové navštěvujeme se synem od jeho cca 3 měsíců (nyní 1,5 r.) a na pracovišti jsme byli mnohokrát, ať už z důvodu prevence, či s akutními obtížemi. Paní doktorka se mi jeví jako kompetentní, inteligentní, zkušená, ochotná, snaží se nic nezanedbat, v rámci diagnostiky ji zajímají souvislosti. Doporučení při onemocnění uděluje s ohledem na individuální potřeby a možnosti rodiče i dítěte, nabídne více variant. Sestřička je velice příjemná, výkonná, zkušená, kompetentní, schopná poradit, např. i telefonicky, není-li přítomen lékař. Oběma děkuji za jejich nasazení a péči o syna a pracoviště jednoznačně doporučuji. Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojena,chodila jsem k ni jiz jako ditě a moje dcera tam chodí také.Vzdy ráda a ochotně poradí.Dcerka ji i paní sestřičku zbožnuje.Můžu jen doporučit :-)))) Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jak si ctu tyto casto protichudna hodnoceni, myslim, ze jde o shodu jmen, ale dve ruzne doktorky. Detske lekarka Mudr. Marta Meznikova nepracuje na pohotovosti napriklad. Tato nase je naprosto excelentni, pecliva, hodnejsi uz snad byt ani nemuze. Ve srovnani s nasimi predchozimi se neda srovnat. Nikdy nepochybuji o jejich postupech a zcela vedome davam maximalni hodnoceni. Více

Březinova 62a, Jihlava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou Nováková máme ty nejlepší zkušenosti. O děti se stará jako málokdo, jak mi říkají mí známi. Neváhá přijet k akutnímu případu i mimo ordinaci a nikdy nás v péči nezklamala. Děkujeme moc Mirka P. Více

Varhánkova 227, Polná Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „kvalitní lékař, výborně to umí s dětmi, doporučuji

č.d. 229, Velká Losenice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Za sebe mohu pana doktora doporučit. K dětem se chová moc hezky, je příjemný, dá se s ním o všem mluvit, poslouchá vás a poradí. Je to velmi dobrý lékař. Více

č.d. 110, Nížkov Mapa

• „velmi vstřícná. ochotná

č.d. 134, Dušejov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Naprosto bezvadná p.doktorka. Jsem velmi spokojená já i mé děti.. Přeji mnoho spokojených pacientů..

č.d. 20, Kostelec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Někdo na ní nadává, ale to je asi u každého lékaře. Já si zatím nemohu stěžovat. Více

č.d. 247, Dolní Cerekev Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce Novotné jsem chodila už jako dítě a teď se stará o moje děti a musím říct, že na ní nedám dopustit. S dcerou jsme měli dýchací problémy už od narození a vždycky nám pomohla. Dala mi i svoje číslo, ať jí volám klidně o víkendu, aby se přesvědčila, že se stav nezhoršil. Takže za mě doporučuji! Více

9. května 675, Luka nad Jihlavou Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost