Doporučení pediatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Děčín

• „Pan doktor Podolský je naprosto úžasný, ochotný a velmi trpělivý, sestřička je také báječná, zkrátka kéž by bylo více takových skvělých, profesionálních a příjemných lékařů !!!!!! Více

Oblouková 313, Děčín Mapa

Ord.PL pro děti a dorost + kardiologie

• „Vynikající lékař s perfektním přístupem k dětem. Pečlivý, starostlivý. Vyřešení problému a docílení zdárného vyléčení je pro něj prioritou. Vždy naše dotazy a připomínky konzultoval vpohodě. Je to velmi hodný a citlivý člověk. Děti jsou u něj na prvním místě a tak to má být.Mohu jen doporučit... Více

El. Krásnohorské 753/26, Děčín Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Nejlepší pan doktor v Krupce je milej...

Růžová 164, Krupka Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Pani doktorka i sestřička jsou mile a profesionalni k detem se chovaji moc pekne chodíme s petou k pani doktorce uz od narozeni peta je ma moc rad antibiotika pani doktorka predepisuje kdys je to opravdu potřeba a z dětmi komunikuji moc pekne vse vysvetli a kdys něco nezabyra radi se vratime jsme radi ze mame Prave naší pni doktorku STASNA S PETULKOU Více

Čs. legií 10, Děčín Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorku mám moc ráda, je hodná milá, laskavá a přívětivá.

Čsl. legií 10, Děčín Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila už já jako malá a ted k ní chodím s dcerou a synem.Umí to s dětmi ,a sestřička je taky moc milá a hodná.Jsem velmi spokojená a neměnila bych. Více

U pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka je skvělá, nemůžeme si ji vynachvalit. Chodim k ní s dcerkou od narození ... a jako prvorodička jsem ze začátku byla pěkně vyplašená. U ní jsem vždy našla radu a ochotu vše vysvětlit a popovídat si. Je velmi mila, vstřícná a dcerka jí ma velmi ráda!!! Více

Novosedlické náměstí 1, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Skvělá lékařka, nejlepší co nás mohlo potkat. Jsme naprosto spokojeni.Paní doktorka je velice milá a vždy vše vysvětlí. Více

Čs. legií 1083/10, Děčín Mapa

Ordinace PL pro pro děti a dorost

• „Paní doktorka je velmi ochotná, vstřícná, s dětmi to skvěle umí, mám k ní naprostou důvěru.

Spojenců 193, Děčín Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Zkušený doktor, o celou dobu milý a ochotný přístup, na dotaz všechno vysvětlí, sestra šikovná. Je pravděpodobné, že mi jeho přístup kdysi zachránil život. Lepšího lékaře pro děti si nedovedu představit. Více

Karla Čapka 294, Krupka Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Velmi precizní ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Kostomlatská 123, Žalany Mapa

• „Doporučuji ...