Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Milan Pánek
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

El. Krásnohorské 753/26, Děčín 40502

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Vynikající lékař s perfektním přístupem k dětem. Pečlivý, starostlivý. Vyřešení problému a docílení zdárného vyléčení je pro něj prioritou. Vždy naše dotazy a připomínky konzultoval vpohodě. Je to velmi hodný a citlivý člověk. Děti jsou u něj na prvním místě a tak to má být.Mohu jen doporučit...

     •  • 

  • Doktor Pánek byl můj dětský obvodní lékař a nemohu si na něj stěžovat. Velice se mi líbil jeho úžasný přístup k malým dětem. Byl vždy velice příjemný, rád vše vysvětlil a nezažila jsem u něj, že by neměl čas, byl nevrlý nebo dával najevo nějaký nezájem. A velice oceňuji jeho přístup nedát na vše hned antibiotika, s čímž jsme se setkala u jiných doktorů u nichž mi přišlo, že je to jediný způsob léčení jaký znají. Nevýhodou byla skoro vždy plná čekárna, ale čekání nebylo zase tak strašlivé a s tím se setkávám u každého lékaře. Já osobně jsem se s doktorem v nemocnici nesetkala, ale udivuje mě protichúdnost názorů, že v ordinaci je na děti příjemný a milý a v nemocnici je popisován jako arogantní a bez ohledu na dětské pacienty. Nevím co si o tom mám myslet. Můj pocit z něj byl ve všech směrech pozitivní.

     •  • 

  • Tohoto doktora mohu jen doporučit.Velmi šikovný a hodný na děti. :)

     •  • 

  • Nejlepší pediatr v Děčíně. Navíc nám vyhovuje ordinační doba v odpoledních hodinách.

     •  • 

  • Jsme velmi spokojeni

     •  • 

  • Nezažil jsem doktora v nemocnici protože jsme rodili jinde, ale mohu hodnotit návštvy ambulance s dvojčaty. V počátcích jsme byli se ženou s doktora Pánka trochu rozladění a zvažovali odchod z jeho péče. Nepřišel nám jeho způsob léčby dost příkrý. Vše pozvolna a pokud možno používat medikamenty jen velmi lehce. Nnyí jsem po osmi měsích rád, že jsme odchod nerealizovali. Pozvolná péče má své ovoce a děti jsme za celou dobu nemuseli zatížit antibiotiky ani kortikoidy.
    Co se týká přístupu k dětem? Pan doktor je moc příjemný a může zapomínat na rodiče v zápalu jásání nad přírustky :-) Chtěl bych říci nedoporučuji, aby nebyla plná čekárna :-), ale nneí to tak.

     •  • 

  • Musím se připojit k těm, které nejsou s Mudr. Pánkem spokojeny. Zažila jsem ho při vizitách v porodnici a nebyl moc příjemný. Při propouštění domů byl velmi arogantní.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • je to ten nej lekar

     •  • 

  • V

    velmi dobrý doktor a k dětem se chová skvěle :-)

     •  • 

  • Velmi pečlivý, příjemný. Děti ho mají rádi. Doporučuji :-)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu