Pediatr Litoměřice

Školní 492, Štětí Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

Opletalova 276, Ústí nad Labem Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Píši tento názor sice už celkem po dlouhé době,co jsem byla v nemocnici (9 měsíců),ale myslím si, že na tom nezáleží. Byla jsem na konci září odvezena na pohotovost a pan doktor se mi po celou dobu věnoval a měl milý přístup. Na začátku října jsem byla hospitalizována do nemocnice v Litoměřicích,kde jsem měla pana doktora. Opět byl velice milý a vstřícný. Kdyby takových lékařů bylo více,tak by se snad lidé i k doktorovi těšili. Nevím,jestli si na mě ještě vzpomínáte,ale tímto Vás chci jen pozdravit a popřát Vám krásné léto. Ráda bych Vám pověděla vše, co se za uplynulých 9 měsíců stalo… Nevadí, třeba se někdy ještě potkáme. Vaše pacientka E.H. Více

Žitenická, Litoměřice Mapa

Dětské a novorozenecké oddělení nemocnice Litoměřice

• „Dobrý den, k paní doktorce jsem chodila od narození až do dospělosti :-) Mám panickou hrůzu z jehel, ale s paní sestřičkou to nikdy nebyl problém. Nyní navštěvuji paní doktorku již 7-tým rokem s dcerou a nikdy jsem si nemohla stěžovat. Kdykoliv jsem potřebovala, ať už jen radu nebo pomoc s objednáním na odborná vyšetření, zvedám mobil a volám paní sestřičce. Vždy se snaží pomoct a vyjít vstříc. Paní doktorka tvoří s paní sestřičkou super tým Krásný den Více

U Kapličky 2, Litoměřice Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem zacala chodit po porodu s dcerou. Neuveritelny pristup. Empaticka. Dostatecne informuje. A jak mela na neco podezření, hned nas radsi odeslala na dalsi vysetreni. A i s ockovanim nikam nepospicha. Nestrká deti do tabulek a nerve leky zbytecne. Více

Malátova 14/2509, Ústí nad Labem Mapa

• „super usměvavá,ochotná,trpělivá paní doktorka doufám,že tu bude ještě hodně dlouho.Moc děkuji já i mé děti.

Masarykova 318A, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Skvělá lékařka, škoda že děti vyrostli a museli si najít praktickou lékařku.

U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Naprosto skvělá a ochotná paní doktorka která se stará o naše nedonošená dvojčata již 12 let jako o vlastní. Skvělejšího lékaře a člověka jsme nepoznali Více

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Na paní doktorku jsme narazili na pohotovosti o víkendu a můžu vřele doporučit je opravdu skvělá synovi zachránila zivot. Kdybychom někdy měnili pediatra víme kam jít :) Více

Stříbrnická 10, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „V roce 2013 naše tehdy 8mi letá dcera Klára Anna Tancošová z Jirkova dostala pneumokokovou meningitidu společně se zánětem dutin, tehdy nám pan doktor řekl, že za 38let své praxe se s takovým případem nesetkal a že si sám není jistý, jak léčba naší dcery dopadne. Na rovinu nám také sdělil, že v nejhorším případě o dceru můžeme přijít s tím, že se samozřejmě pokusí udělat vše co bude v jeho moci k její záchraně. Následně byla naší holčičce, dle pana doktora nasazena léčba díky které vše dobře dopadlo. Naše dcera je dnes zcela v pořádku, nyní s vyznamenanim ukončila 1 . ročník Chomutovského gymnázia i přestože v roce 2013 úplně vše vypadalo zle. Tímto panu doktorovi děkujeme za záchranu naší dcery! Je to opravdu člověk na pravém místě, profesionál!!! Děkujeme pane doktore!!! Díky Vám se naš život obrátil k dobrému. Tancošovi z Jirkova Více

Sociální péče 3316 /12A, Ústí nad Labem Mapa

Dětská klinika, Masarykova nemocnice Ústí n. Labem

• „K paní doktorce chodim velmi krátce s mým 3měsíčním synem Vojtiskem a i přes tak krátkou chvíli si dovolim ji označit jako velmi dobrou dětskou lékařku. Zde v Trebenicich bydlim cca pul roku slyšela jsem ledasco. Ale přesvědčila jsem se, že to co určití lidé tvrdili se nezakladalo na pravdě. Paní doktorka je vždycky velmi mila, se vším poradi a jak jsem tu četla vzdy řekne volejte kdykoliv! Což v dnešní době se jen tam nevidí. Navic když jsem se synem přišla z porodnice přišla hned druhý den k nám domů se vším mi poradila, hlavně psychicky podpořila kvůli kojení. Neodsuzovala me že dáváme příkrm. Její lidský přístup je až obdivuhodný. Nemenila bych!!!!! Více

Sokolská 87, Třebenice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka je moc milá, jemná k dětem, přitom pečlivá. Doporučí, ale nevnucuje, pro mě ideální přístup.

Malátova 14, Ústí nad Labem Mapa

• „K paní doktorce jsem chodila celé dětství sama a teď se stará o moji dceru. Perfektně nás instruovala k péči o miminko, zavádění běžné stravy, léčbě vyrážky z koupání, krásně nastřelila náušnice, očkování také bez problému. Nikdy nebyla nepříjemná Více

Rvačov 127, Roudnice nad Labem Mapa

• Pediatr, Internista, Gynekol… og Více

„Chodim k panu doktorovi cca 6 a pul roku a jsem s ni navysost spokojena,byla jsem u nej i behem obouch tehotenstvi

Obchodní 539, Štětí Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

Obchodní 686, Štětí Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Pani doktorka je strašně hodná chodila jsem k ni když jsem byla mala az do 18 let ted tam mam syna a je porad stejně mila moc doporučuji Více

Šrámkova 3, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Pan dokrot Vrátný je velice příjemný. Děti ho mají rádi, umí je zabavit a k rodičům je velice ochotný. Sestřičky jsou úúžasné, kamarádské a milé. K panu doktorovi jsem docházela již jako malá znám ho už přes 30 let a jsem ráda, že k němů dochází i mé děti. Takových to pediatrů by mělo být mnohem více. ¨Přejeme hodně optimismu a zdraví do dalších let Více

Hluboká 33, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Pan doktor to s dětmi umí, jedná s dětmi přiměřeně věku. Sestra taktéž. Doktor je velmi trpělivý, vše vysvětlí. Mají velmi dlouhé čekací doby, ordinace bez jakéhokoli vybavení pro děti. Nicméně volím raději kvalitu nad marketingem. Více

U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka je opravdu profesionál na svém místě :-) Lékařka s velkým L, vyslechne, poradí , chodím k ní již minimálně 5 let a neměnil bych za nikoho jiného . Dokáže povzbudit , a je velice pečlivá ve vyšetřeních ! Kéž by byli všichni takový ... Více

Tylova 16, Litoměřice Mapa

Ord. lékaře specialisty - pediatrie