Gastroenterolog

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Gastroenterolog, Chirurg

„Tak lidský přístup jsem u lékaře ještě nikdy nezažil. Vstřícný, milý a ochotný cokoli vysvětlit. Opravdu se snaží nalézt nejlepší možné řešení, tak, aby pacientovi skutečně pomohl a neublížil. Smekám před panem doktorem. Více

• Gastroenterolog, Chirurg

„18.3.21 jsem byl laparoskopicky operován na tříselnou kýlu. Vše proběhlo excelentně - zázemí, nemocniční pokoj, operační sál/výborné anestezioložky + výkon MUDr. Patrika Pecáka = 29.3.21 - pooperační závěr -stehy a kontrola - vše perfekt. Pana doktora Pecáka s klidem odpovědnosti - Vám budoucím, doporučuji jako první volbu. Více

• Gastroenterolog, Proktolog, … Chirurg Více

„Pan doktor mi v roce 2019 operoval jícen a brániční kýlu a jsem nadmíru spokojená. Profesionál, vše vysvětlil, perfektní práce. Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

• „Paní doktorka Košková a celý tým v této ordinaci jsou naprostí profesionálové s příjemným lidským přístupem k pacientům, mohu jen doporučit! Obavy a nervozita před vyšetřením naprosto zbytečné, vše se dá bez problému zvládnout. Více

Švédská 109/45, Slezská Ostrava Mapa

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

• Gastroenterolog, Internista

„Dobrý den, dnes jsem absolvovala kolonoskopii u pana doktora Buzgy, musím hodnotit vše na jedničku, přístup sestricek a příjemný pan doktor. Tohoto vyšetření jsem se velice bála, ale úplně zbytečně. Všem tuto ordinaci doporučuji Více

Karvinská 5/1518, Havířov Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

28.října 100, Ostrava Mapa

Gastro-Med spol.s.r.o

Panelová 15/6116, Ostrava Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie

• Gastroenterolog, Chirurg, Os… tatní, Proktolog Více

• Gastroenterolog, Onkolog, Ch… irurg Více

„Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče. Děkuji pane doktore. Kulichová Hana Více

K nemocnici 76, Nový Jičín Mapa

NsP Nový Jičín a Komplexní onkologické centrum

Hlavní třída 1196/27, Ostrava - Poruba, 70800, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog

• Gastroenterolog, Chirurg, Ur… olog, Otorinolaryngolog Více

Bezdružická 274, Planá Mapa

SWISS MED CLINIC s.r.o.

• „S paní doktorkou jsem velice spokojená, pokaždé příjemná konzultace, vždy vše jasně vysvětlila, pomohla, poradila, na vše co mě zajímalo mi vždy odpověděla.. Přátelský, lidský přístup který lidé ocení. Více

Švédská 109/45, Slezská Ostrava Mapa

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Gastroskopie

od 1 000 kč

• Gastroenterolog, Dermatolog,…  Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Hematolog, Kardiolog, Neurolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Rehabilitační lékař, Stomatochirurg Více

Krakovská 8/581, Praha Mapa

Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o.

• Gastroenterolog, Internista

„Byl jsem u pana doktora na gastroskopii bez sedace a všechno bylo naprosto v pohodě. Ze začátku to bylo trochu nepříjemné, ale pan doktor je očividně profík a zbytek zákroku jsem ani necítil a po 5 minutách bylo po všem. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Krakovská 8/581, Praha Mapa

Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o.

• „Paní doktorka je naprosto skvělá a velký odborník. Vše dělá pečlivě a co nejvíce šetrně. Všechno řádně vysvětlí a je velmi ochotná. Vyšetření, v mém případě gastroskopie, proběhlo hladce a rychle. Zdravotní sestřičky jsou taktéž velmi milé. Prostředí ordinace příjemné. Děkuji mockrát! S pozdravem Mgr. Lubomír Konečný Více

Purkyňova 35e, Brno Mapa

Gastroenterologie

• Gastroenterolog

„Dne 14.9.2021 jsem absolvoval vyšetření u Mudr. Boka, které se neobešlo bez kolonoskopického zákroku,týmto chci poděkovat panu doktoru za tento zákrok,který byl proveden velmi pečlivě s profesionální jistotou,eště jednou moc děkuji. Více

Národních hrdinů 183, Pardubice Mapa

Gastromedic s.r.o.

• Gastroenterolog, Internista

„Doc .Přemysl Falt je jeden s nejlepších lékařů -gastroenrerolog,internista.Vždy velmi empatický .Trpělivě a srozumitelně vždy vysvětlí léčbu .Kež by bylo více takových lékařů .Panu docentovi patří velké díky . Více

Olomouc Mapa

II. interní klinika - gastroenterologická a geriatrická, Fakultní nemocnice Olomouc

Třebovická 5114, Ostrava Mapa

Bormed s.r.o. - gastroenterologická ambuilance

• „Připojuji se ke kladným hodnocením a opravdu to neboli moc hezký přístup a porozumění p. doktorky Štefkové a Sestřiček je milý a příjemný při kolonoskopii jsem nic necítil Více

K nemocnici 32, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař gastroenterologie