Zobrazit lékaře

Poskytujeme komplexní ambulantní i chirurgickou léčbu obezity a s ní spojených onemocnění. Více

O nás

Ordinace

OB klinika a.s.

Pod Krejcárkem 975

13000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme komplexní ambulantní i chirurgickou léčbu obezity a s ní spojených onemocnění.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4

Obecné skóre
3 názory

  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petra Šrámková Jiný

  Ztráta času. Ani se nepokouší podívat se na laboratorní výsledky a jejich vlastní zbytečné dotazníky. V případě jakýchkoli dotazů vás přesměruje na endokrinologii. Jediným cílem je doporučit chirurgický zákrok k nahrazení žaludku trubičkou (což pro 21. století = vivisekci) nebo předepsat zbytečně drahé a velmi nebezpečné léky bez analogů v injekcích. Zároveň nechce předepisovat triviální biguanidy, které skutečně pomáhají.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  T
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petra Šrámková Obezitologie

  Mám tutéž zkušenosti jako pacienti, kteří popsali, že dr Šrámkovou zajímáte pouze pokud ihned kývnete na bandáž žaludku a medikaci. Jinak ji vůbec nezajímáte. Bandáž vůbec neřeší příčiny obezity a proto není vůbec pro některé obézní pacienty vhodná, anebo pouze v kombinaci s další léčbou (psychoterapie, akupunktura apod.). dr Šrámkovou zajímá jen inkasování peněz od pojišťovny za provedenou operaci, pacient jako takový ji vůbec nezajímá.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Ověřeny pacient
  Lékař: PhDr. Jitka Herlesová

  Dobry den jmenuji se Milan Spišiak jsem klientem OB kliniky a timto mym slovem od srdce mohu rici ze pani doktorka je uzasny clovek vyzaruje pozitivni energii.Moc pekne se povida.Rad se zasmeji.Ale co mohu rici ze velmi pritahuje vnitrnim ja:-) je to takovy andel strazny se srdcem na spravnym miste.Nemuzu si vynachvalit ani z ordinace se mi nechtelo odejit.Uzasny usmevavy clovek.Takhle jsem si nikdy hezky nepopovidal se zadnou zenou jako s pani doktorkou.Mohu rici ze uplna parada.Ja se citim v blizkosti pani doktorky uzasne.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu