Zobrazit lékaře

Poskytujeme komplexní ambulantní i chirurgickou léčbu obezity a s ní spojených onemocnění. Více

O nás

Ordinace

OB klinika a.s.

Pod Krejcárkem 975

13000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme komplexní ambulantní i chirurgickou léčbu obezity a s ní spojených onemocnění.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Martin Fried CSc.

  Chirurg, Prof. MUDr.

  • M

   Opravdu skvělý chirurg.

  • Tolik lidí co nesouhlasí s předešlým hodnocením skvělého člověka je dostačující.Je zajímavé,že od pradlouhého zrodu ,,známého lékaře,,není na takovou kapacitu více slov chvály než jedna jediná věta.Kdyby na světě bylo tolik skvělých lidí jako je profesor.. tak by byl ,,konec světa,, a ani by nemusely být žádné války,hladomary a živelné pohromy.

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře


 • Karin Doležalová-Kormanová

  Chirurg, MUDr.

  • M

   Odborník na svém místě,profesionální! Doporučuji !!! Děkuji Vam za vše! Změnila muj život k lepšimu:)
   S pozdrvaem Mgr.Olga Horvathova

  • J

   Skvělý člověk, fantastický odborník, milá, vstřícná, šikovná, chytrá, společenská, optimistická, dodává energii, rozhodnost, euforii. Neznám lepšího odborníka ve své profesi - tedy myslím, zatím jsem za 55 let svého života nepoznal lepšího odborníka a ČLOVĚKA v jakékoli dosud poznané činnosti. Ačkoli nechci být jakýmkoli pacientem kohokoli, je mi velice milou ctí být v její zdravotní péči. :-) "Asi budu muset vymyslet co mi ještě chybí či přebývá, abych si její péči prodloužil" :-) Děkuji za to že je, a za to jaká je. Jiří Soukup, pacient z CZ Ústí n. L.

  Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře


 • Jitka Herlesová

  Psycholog, PhDr.

  • Umístění: OB klinika a.s.

   Dobry den jmenuji se Milan Spišiak jsem klientem OB kliniky a timto mym slovem od srdce mohu rici ze pani doktorka je uzasny clovek vyzaruje pozitivni energii.Moc pekne se povida.Rad se zasmeji.Ale co mohu rici ze velmi pritahuje vnitrnim ja:-) je to takovy andel strazny se srdcem na spravnym miste.Nemuzu si vynachvalit ani z ordinace se mi nechtelo odejit.Uzasny usmevavy clovek.Takhle jsem si nikdy hezky nepopovidal se zadnou zenou jako s pani doktorkou.Mohu rici ze uplna parada.Ja se citim v blizkosti pani doktorky uzasne.


 • Petra Šrámková

  Internista, MUDr.

  • T
   Umístění: OB klinika a.s.Služby: Obezitologie

   Mám tutéž zkušenosti jako pacienti, kteří popsali, že dr Šrámkovou zajímáte pouze pokud ihned kývnete na bandáž žaludku a medikaci. Jinak ji vůbec nezajímáte. Bandáž vůbec neřeší příčiny obezity a proto není vůbec pro některé obézní pacienty vhodná, anebo pouze v kombinaci s další léčbou (psychoterapie, akupunktura apod.). dr Šrámkovou zajímá jen inkasování peněz od pojišťovny za provedenou operaci, pacient jako takový ji vůbec nezajímá.

  • Byla jsem tam tento týden, poprvé a první otázka zněla -a co čekáte od nás? No, bylo to trochu dvojznačné, jako bych si svoje problémy měla řešit sama, žádné zkoumání proč je mám, žádný velký zájem o vyšetření metabolizmu atd. Návrh operace, chladné přikývnutí, ujištění, že to podepíšu a šupky ven. No, nevím nevím.

  Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře


 • Jakub Kutil

  Chirurg, MUDr.

  • T
   Umístění: jiné místoSlužby: Distorze kolene

   Docházel jsem k panu doktorovi s podvrtnutým kolenem. Vždy mě prohlédl pouze velmi povrchně, odpovědi na mé otázky odbýval a přes opakovanou žádost mě nechtěl poslat na magnetickou rezonanci, ani mi nedoporučil žádného lepšího specialistu. Choval se necitlivě, až arogantně. Například když jsem se ho zeptal, proč mám po více než měsíci koleno pořád velmi oteklé a bolestivé, řekl mi, abych se tak nepozoroval. Když jsem se nedokázal v nějaké věci hbitě a jasně vyjádřit, pokáral mě jako malé zlobivé dítě. Velkou ortézu mě nechal (i dle názoru ortopedů) nosit nesmyslně dlouho a nohu mi tím totálně odrovnal. Je jedním z lékařů, kteří mohou za to, že jsem se svou diagnózu, tedy prasklý meniskus a s vysokou pravděpodobností i přetržený vaz, dozvěděl až po více než čtyřech měsících omezeného pohybu a nezřídka dost silných bolestí. Děkuji pěkně.


 • Aleš Bařinka

  Chirurg, MUDr.

  • P
   Umístění: Nemocnice Valašské MeziříčíSlužby: Operace ruky

   S panem chirurgem jsem moc spokojená.Lidský a profesionální přístup.Zachránil mi před několika lety úplnou hybnost v ruce.Moc mu ze srdce děkuji a kdybych si měla vybrat znovu ke komu půjdu na operaci,určitě bych chtěla zase k panu Bařinkovi.Ještě jednou moc děkuji a přeji mu jen to nejlepší.

  • Jsem necelý týden po složité operaci levé paže a musím opravdu uznat, že pan doktor Bařinka má lidský přístup a člověk má opravdu pocit, že mu chce pomoci.Je to doktor na správném místě. Zaslouží se velké poděkování a to i jeho kolektiv.

  Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře