Zobrazit lékaře

Poskytujeme komplexní ambulantní i chirurgickou léčbu obezity a s ní spojených onemocnění. Více

OB klinika a.s.

Pod Krejcárkem 975

13000 , Praha , hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Petra Šrámková Jiný

Ztráta času. Ani se nepokouší podívat se na laboratorní výsledky a jejich vlastní zbytečné dotazníky. V případě jakýchkoli dotazů vás přesměruje na endokrinologii. Jediným cílem je doporučit chirurgický zákrok k nahrazení žaludku trubičkou (což pro 21. století = vivisekci) nebo předepsat zbytečně drahé a velmi nebezpečné léky bez analogů v injekcích. Zároveň nechce předepisovat triviální biguanidy, které skutečně pomáhají.

Lékař: MUDr. Petra Šrámková Obezitologie

Mám tutéž zkušenosti jako pacienti, kteří popsali, že dr Šrámkovou zajímáte pouze pokud ihned kývnete na bandáž žaludku a medikaci. Jinak ji vůbec nezajímáte. Bandáž vůbec neřeší příčiny obezity a proto není vůbec pro některé obézní pacienty vhodná, anebo pouze v kombinaci s další léčbou (psychoterapie, akupunktura apod.). dr Šrámkovou zajímá jen inkasování peněz od pojišťovny za provedenou operaci, pacient jako takový ji vůbec nezajímá.

Lékař: PhDr. Jitka Herlesová

Dobry den jmenuji se Milan Spišiak jsem klientem OB kliniky a timto mym slovem od srdce mohu rici ze pani doktorka je uzasny clovek vyzaruje pozitivni energii.Moc pekne se povida.Rad se zasmeji.Ale co mohu rici ze velmi pritahuje vnitrnim ja:-) je to takovy andel strazny se srdcem na spravnym miste.Nemuzu si vynachvalit ani z ordinace se mi nechtelo odejit.Uzasny usmevavy clovek.Takhle jsem si nikdy hezky nepopovidal se zadnou zenou jako s pani doktorkou.Mohu rici ze uplna parada.Ja se citim v blizkosti pani doktorky uzasne.