Gastroenterolog Karlovy Vary

• „Děkuji panu doktorovi který jako jediný přišel na mé dlouhodobé potíže kdy si nikdo nevěděl rady co mi je.Dva roky jsem měla obtíže se střevy,bolesti, špatné trávení i přesto že mi v nemocnici dělali USG a přehlédli vrozenou vadu na žlučníku z toho akutní zánět slinivky mi napsal novou zadanku na USG kdy mi obtíže byli zjištěny jiným pracovištěm.Pan doktor mi věřil a to je pro mě to nejdůležitější !!! Po zjištění došlo k zaléceni zánětu a následnému odstranění žlučníku.Dekuji že se mohu normálně najíst a mít normální život.Pan doktor je lidský má srdce na správném místě a opravdu mu záleží na pacientovi.dekuju pane doktore že jste!!!! Více

Mlýnské nábřeží 507/5, Karlovy Vary Mapa

GASTROCENTRUM KARLOVY VARY, s.r.o.

• Gastroenterolog, Internista

„Vysoce profesionální přístup a perfektní provedení vlastního vyšetření. Velmi milý a lidský přístup všech pracovníků ordinace k pacientovi. Doktor Kirchner je “PAN” odborník na svém místě! Lidské jednání celého kolektivu ordinace Více

U nemocnice 1161, Ostrov Mapa

Nemocnice Ostrov

Slovenská 545, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov

• „Podstoupila jsem zde kolonoskopii, vyžádala jsem si injekci na uklidnění. Vyšetření proběhlo bez problému, sestřička i pan doktor byli skvělí, snaží se člověku pomoci, všechno vysvětlit a dokážou vytvořit velmi příjemné prostředí. Děkuju! Více

Slovenská 35, Sokolov Mapa

Gastroenterologická ambulance

Tovární 600, Chodov Mapa

• Gastroenterolog, Anesteziolo… g, Chirurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Pediatr Více

U nemocnice 1161, Ostrov Mapa

Nemocnice Ostrov

• Gastroenterolog, Alergolog, … Chirurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov

• Gastroenterolog, Anesteziolo… g, Chirurg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Slovenská 545, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov

• Gastroenterolog, Internista,…  Praktický lékař Více

Rolavská 237, Nová Role Mapa

PV-AMBULANCE s.r.o.

• Gastroenterolog, Anesteziolo… g, Chirurg, Dentální hygienistka, hygienista, Dermatolog, Diagnostik, Gynekolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Sadová 19, Karlovy Vary Mapa

ASKLEPION

• Gastroenterolog, Internista,…  Fyzioterapeut Více

„U paní doktorky Růžičkové jsem byla v březnu 2013 na gatroendoskopii a následně po měsíci i na kolonoskopii. Doktorka mi vše srozumitelně vysvětlila. Vyšetření žaludku pro mě bylo hodně nepříjemné, krk mi umrtvily, ale zvedal se mi žaludek kvůli pohybům sondy. Doktorka i sestřičky (byly vždy u zákroku 2) mě uklidňovaly, zákrok prováděly opravdu velmi šetrně. Jejich přístup k pacientovi byl výborný. Perfektní přístup doktorky i sester se opakoval i u následné kolonoskopie. Žádná premedikace se nekonala, před vyšetřením jsem byla klidná. Byla jsem ovšem ujištěna, že v případě bolesti mi hned něco píchnou. Nakonec nebylo potřeba žádných léků, vyšetření bylo téměř bezbolestné až na pár krátkých nepříjemných píchnutí v břiše. Paní doktorku i sestřičky mohu jedině doporučit. Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov

• „Dnes jsem byla na gastroskopiii u Mudr.Bónove.Mam syndrom bílého pláště,strachy mne skákala i kolena.Pani doktorka byla velmi milá, ochotně vše vysvětlila.Sestrička na mne byla taky moc hodná.Jsem ráda,že jsem na vyšetření byla v Gastrocentru.Dekuji.D.Macáková Více

Mlýnské nábřeží 5/507, Karlovy Vary Mapa

GASTROCENTRUM KARLOVY VARY s.r.o.

• Gastroenterolog

Smetanovy sady 1, Karlovy Vary Mapa

Privátní praxe - gastroenterologie

Smetanovy sady 1145/1, Karlovy Vary Mapa

• Gastroenterolog, Pediatr

U Nemocnice 1161, Ostrov Mapa

Nemocnice Ostrov nad Ohří (NEMOS PLUS s.r.o.)

Karlovy Vary Mapa

• Gastroenterolog, Dietolog