Dbejte o své zdraví

Mariánské Lázně , karlovarský

Goethovo nám. 16/1

Mariánské Lázně , karlovarský

Lékař: MUDr. Helena Singerová Jiný

Paní doktorka Singerová dělala dceři plastiku odstatých uší. I po několika letech si s dcerou na paní doktorku vzpomeneme, zvlášť na její empatický přístup. Celý personál se k dceři choval velmi mile a profesionálně. Asklepion, kde paní doktorka působí mohu jen doporučit.

Lékař: MUDr. Gabriela Kičmerová Jiný

Paní doktorka je moc milá, byla sem u ní na aplikaci botoxu. Vše pečlivě vysvětlila, vše výborně sedlo :) sem moc spokojená, víc takových doktorů

Lékař: MUDr. Marcela Brenerová Jiný

Velké zklamání. Lékařka mi naúčtovala i další vyšetření, aniž by mě na to předem upozornila. Návštěva trvala 2,5 hodiny, kdy jsem musel neustále čekat až se něco uvolní nebo bude mít na mě čas. Přestože jsem měl zájem o placený zákrok v Askleptionu, tak mě odkázala do nemocnice, že to bude levnější. Nulová empatie.

Lékař: MUDr. Tomáš Pospíšil Jiný

Z výkonem který provedl doktor nejsem spokojena. Dopadlo to hrozně. Jsem zklamaná. Nedoporučuju. ..

Lékař: Helena Aksamítová Jiný

Byla jsem na laserovém vypálení znaménka, účinnost zatím posoudit nemohu, ale paní doktorka je velmi sympatická, pohotová, vše vysvětlí a poradí. Byla to nečekaně příjemná návštěva, mohu jen doporučit.

Lékař: MUDr. Radek Vyšohlíd Jiný

Operace křečových žil a pan doktor Vysohlid vše vysvětlil a nohy sou zase pěkné ,ještě se chystám na návštěvu a jsem spokojena Reitharova Eva.

Lékař: Doc. MUDr. Roman Šmucler Jiný

Pan docent Šmucler mi voperoval 7 implantátů do horní a 6 do dolní čelisti. Po protetických pracích mám ve své bezzubé ústní dutině krásný funkční chrup. Pan docent pracuje precizně, rychle, klidně a s nadhledem takže jsem ani vteřinu nezapochybovala o výsledku. Je to špičkový stomatochirurg. Oceňuji rovněž jeho snahu finančně nezruinovat učitelskou důchodkyni.
    Pan docent Šmucler podstatně zkvalitnili můj život, a proto jsem si dovolilai nazvat své zuby Šmuclerky.

Lékař: MUDr. Marcela Brenerová Jiný

K paní doktorce Brenerové chodím již několik let a jsem velice spokojená. Odborník na pravém místě a m.j. příjemná a milá, vše vysvětlí a maximálně jí mohu důvěřovat :-). Mohu jen doporučit!!!

G
    Lékař: MUDr. Marcela Brenerová Jiný

K pani doktorce chodime na botox a vyplne kys.hyal.jiz nekolik let. Presna a rychla aplikace, vse bez obtizi a velka profesionalita.

Lékař: MUDr. Hana Smutková Jiný

Byla jsem u paní doktorky Hany Smutková v Asklepionu již podruhé a jsem moc spokojená s přístupem i výsledkem její práce. Je to vždy velice milé setkání:-) doporučí další kroky pro mne nejlepší, návštěvy rozvrhne v čase jak mi to vyhovuje. Super je také aplikace do mobilu, kde si mohu sama vybrat termín další návštěvy.