Sadová 19

Mariánské Lázně , karlovarský

Goethovo nám. 16/1

Mariánské Lázně , karlovarský

Lékař: MUDr. Gabriela Kičmerová diagnostické vyšetření

Paní doktorka velice milá s přátelským přístupem. Byl jsem na kontrole se znaménky a jakékoliv podezřelé znaménko paní doktorka pečlivě zkontrolovala dermatoskopem. Z mé strany naprostá spokojenost.

Lékař: MUDr. Gabriela Kičmerová diagnostické vyšetření

U paní doktorky jsem byla na kontrolu znamínek a nebolestivé odstranění jednoho z nich. Paní doktorka byla velmi milá a ochotně mi vysvětlila také následující léčbu, aby se mi ranka hojila co nejrychleji. Děkuji za výborný přistup k pacientovi.

Lékař: MUDr. Gabriela Kičmerová Jiný

U Mudr. Kičmerové jsem využila estetické zákroky - aplikaci botulotoxinu ve dvou oblastech a určitě jsem u ní nebyla naposledy. S výsledku jsem nadšená a její přístup při aplikaci byl profesionální. Paní doktorka vše důkladně vysvětlila, utěšovala mě, byla velice šetrná, aby mě to nebolelo a dala si opravdu záležet. Po dokončení zákroku mi podrobně vysvětlila, jak o dané oblasti pečovat a za týden byl výsledek viditelný. Po vráskách ani památky. Nebylo potřeba ani žádnou korekci využít. Navíc je i lidsky skvělá, vždy veselá, velmi milá a s úsměvem na rtech. V únoru se těším na další návštěvu u ní.

Lékař: MUDr. Gabriela Kičmerová diagnostické vyšetření

Paní doktorka mi pomohla s vypadávaním vlasů po porodu. Zkoušela jsem různé šampony, vodičky, ale bez efektu. Po konzultaci mi navrhla řešení, které má skvělé výsledky. Nejen že mi vlasy přestaly padat, ale rostou nové i na místech, kde jsem měla roky prořídlou kštici. Mezoterapie není příjemná, ale paní doktorka má šikovné ručičky, je milá a celou dobu si s Vámi povídá a tak člověk ani nepostřehne, kdy to má za sebou. Doporučuju všemi 10!

Lékař: MUDr. Gabriela Kičmerová Jiný

Paní doktorka je moc milá, byla sem u ní na aplikaci botoxu. Vše pečlivě vysvětlila, vše výborně sedlo :) sem moc spokojená, víc takových doktorů

Lékař: MUDr. Marcela Brenerová Jiný

Velké zklamání. Lékařka mi naúčtovala i další vyšetření, aniž by mě na to předem upozornila. Návštěva trvala 2,5 hodiny, kdy jsem musel neustále čekat až se něco uvolní nebo bude mít na mě čas. Přestože jsem měl zájem o placený zákrok v Askleptionu, tak mě odkázala do nemocnice, že to bude levnější. Nulová empatie.

Lékař: MUDr. Radek Vyšohlíd Jiný

Precizní, starostlivej a zručný operatér , který miluje svou práci . Nohy mám krásné, jizvičky minimální. Operace žil jen v lokálním umrtvení, takže odcházíte rovnou domů. U operace cítíte píchnutí a občasné štípání, ale jen chvilku.
    Vydrženo bez slz :) Po operaci mi narostla křídla, nohy mám lehounké.
    Děkuji bylo to fajn

Lékař: MUDr. Harald Vrečko Jiný

Den před akutní operaci se na mne byl podivat a pohladil mne po Tváři a řekl mi: ,,To bude dobrý” . Druhý den mne operoval a operace byla složitá a trvala vic nez 2 hodiny kvuli nemilemu prekvapeni, které tam po otevření číhalo. Zachránil mi život.

Lékař: MUDr. Tatiana Shtyrkhunová Jiný

U paní doktorky jsem byla poprvé a podstoupila jsem konzultaci ohledně neinvazivního omlazení pleti. Konzultace byla velmi příjemná, vše mi bylo krásně do detailu vysvětleno a následně proběhla aplikace výplní a disportu. Výsledný efekt je fantastický! Rozhodně se k paní doktorce ráda vrátím.

Lékař: MUDr. Tomáš Pospíšil Jiný

Z výkonem který provedl doktor nejsem spokojena. Dopadlo to hrozně. Jsem zklamaná. Nedoporučuju. ..