Sadová 19

Mírové náměstí 104

Mariánské Lázně, karlovarský

Goethovo nám. 16/1

Mariánské Lázně, karlovarský

Lékaři a specialisté na této klinice

• Eva Tóthová

Zubař, MUDr.

• Od dětství jsem měl hrůzu ze zubařů. Na mých zubech se jich podepsalo hned několik. Až u paní doktorky jsem se zbavil strachu, jelikož její "lidský přístup" a profesionální práce je prostě super. Je to stomatolog na svém místě a já jsem opravdu rád, že jsem její pacient.

• F

pani doktorka by mela jit do duchodu, byla dobra, ale uz je videt,ze prohlidky flaka a nedusledne prohlizi. jeji prohlidky trvaji minutu.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jan Lippert

Dermatolog, MUDr.

• Peclivy, prijemny, odbornik a profesional - clovek na svem miste. Ze zacatku muze pusobit chladne, ale to je jen dojem. Muzu jen doporucit!

• K panu doktorovi jsem přešla po půl roční neefektivní léčbě u mého lékaře. Po první kontrole určil přesnou diagnozu a ihned začal řešit můj problém. Nyní jsem naprosto zdravá a mrzí mě že jsem k němu nešla dříve a tím si ušetřila půl roku zbytečné léčby a obav. Kateřina - Praha

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Zdeněk Ott

Chirurg, MUDr.

• V

Přidávám se ke kometáři výše, také laserová opearce varixů a také maximální spokojenost. Profesionalita, lidský přístup, příjemný člověk!

• Dobrý den,
      u pana Dr. Otta jsem byla na laserové operaci varixů a mohu ho doporučit po všech stránkách!!! Je to profesionál prostě jednička :)

• Klaudia Dvořáková

Dermatolog,

• T

Tato dermatoložka pracuje roky v Asklepionu Praha. Nemohu si na její práci stěžovat,dělá vše, jak s lasery, tak výplně, botox, atd. Poradí, zná problémy.

• Lukáš Horčička

Gynekolog,

• I

Profesionál s osobním přístupem k člověku. Chápavy, velice vstřícný, skvěle vše vysvětlil a pomohl mi. Už dlouho jsem se nesetkala s tak skvělým člověkem a lékařem. Nemůžu si přístup a odbornost pana doktora vynachválit. Velice doporučuji všem ženám které měly zlou zkušenost s jinými lékaři. Od první chvíle jsem věděla, ze se panu doktorovi dá věřit. Opravdu nejlepší gynekolog co znám.
      Ivana Tomankova

• I

Chodím k panu Horčičkovi již 12 let. V době kdy jsem k němu přišla jsem měla problém se svým lekářem, který vyhodnotil můj stav nesprávně. Pan doktor se o mě postral i měl starost i přesto, že jsem nebyla jeho pacientka. Poté jsem k němu přešlu a do dnes jsem mu velmi vděčná za pomoc. Pokaždé je milý a chová se přátelsky, dokonce se zeptá i na osobní věci atd. Velmi doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Harald Vrečko

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Pan lékař má velmi nelidský a nepříjemný přístup.Měli jsme u něj špatnou zkušenost při ošetřování manžela i syna! Chová se arogantně a člověk má pocit, že ho pacienti obtěžují.Svým kolegům se v přístupu k lidem rozhodně nevyrovná.

• Claudia Štuksová

Gynekolog,

• Po včerejším setkání s Dr.Štuksovou jsem byla velice příjemně překvapena a spokojena.Po jedné negativní zkušenosti jsem se obávala vyšetření mých děvčat,ale včerejšek byl úplný opak.Úžasný,milý přístup k malým slečnám,vysvětlení zdravotního stavu,ochota p.doktorky byla příkladná.Díky za moje děvčata Šafářová

• Hynek Kříž

Zubař,

• R

Skvelý lekár, skvelý, prístup. Sama som zdravotníčka a musím napísať, že tak často nevidím lekárov trpezlivo popisovať čo sa s vami bude robiť. Oceňujem, že v ambulancii má pán doktor aj RTG prístroj, takže rýchla diagnostika problému je tiež pozitívum tejto ambulancie.
      Renáta

• Hana Smutková

Dermatolog, MUDr.

• T

Také mám pocit z Asklepionu, že to je taková továrna, vždy lékař ihned odešel po výkonu, žádná řeč, člověk neměl čas se ani na něco ptát poté.Jinak mám dojem, že ceny se nějak snížily, dřív mi to tam připadalo dražší,ale s postupem doby, kdy je plno dermat.pracovišt´,se cení zlepšil.

• Já mám podobný pocit v Askkepionu obecně, není vůbec čas na kienta. A to tam tam chodím 14 let. S doktorkou Smutkovou mám dobrou zkušenost, odstranila mi skvrnu na rtu.Za to jsem jí vděčná. Jinak diporučuji nejlepšího lékaře v oboru Dr. Třískovou. Je naprosto bezkonkurenční a má jjao jedna z mála atestataci z korektivní dermatologie,Tento týden z Asklepionu odešla, bez ní odejde soudím polovina klientů. Ale jinak ješte tam zbývá Dr.Smutková, i když je v chování sam, jiná než nepřekonatelná Dr.Třísková.Jako odborník je snad dobrá...Teď k ní půjdu na výplň, tak uvidím...:.)

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Marek Šlais

Chirurg,

• D

Příjemné a profesionální vystupování. Péče na vysoké úrovni. Kvalitně podané informaci o plánovaném zákroku i příčině problému (varixy DK). Následná operace (radiofrekvenční vlákno) se dle mého subjektivního názoru povedla, minimální bolestivost po operaci (subjektivní, je dáno spíše metodou operace), z laického pohledu pacienta účelně a s rozumem zvolené body zákroku (tzn minimum bodů pro provedení zákroku). Doporučuji pana doktora pro řešení problémů s křečovými žílami (varixy) metodou radiofrekvenčního vlákna.