Sadová 19

Goethovo nám. 16/1

Mariánské Lázně , karlovarský

• K
    Lékař: Helena Aksamítová Jiný

Byla jsem na laserovém vypálení znaménka, účinnost zatím posoudit nemohu, ale paní doktorka je velmi sympatická, pohotová, vše vysvětlí a poradí. Byla to nečekaně příjemná návštěva, mohu jen doporučit.

• E
    Lékař: MUDr. Radek Vyšohlíd Jiný

Operace křečových žil a pan doktor Vysohlid vše vysvětlil a nohy sou zase pěkné ,ještě se chystám na návštěvu a jsem spokojena Reitharova Eva.

Lékař: Doc. MUDr. Roman Šmucler Jiný

Pan docent Šmucler mi voperoval 7 implantátů do horní a 6 do dolní čelisti. Po protetických pracích mám ve své bezzubé ústní dutině krásný funkční chrup. Pan docent pracuje precizně, rychle, klidně a s nadhledem takže jsem ani vteřinu nezapochybovala o výsledku. Je to špičkový stomatochirurg. Oceňuji rovněž jeho snahu finančně nezruinovat učitelskou důchodkyni.
    Pan docent Šmucler podstatně zkvalitnili můj život, a proto jsem si dovolilai nazvat své zuby Šmuclerky.

• V
    Lékař: MUDr. Marcela Brenerová Jiný

K paní doktorce Brenerové chodím již několik let a jsem velice spokojená. Odborník na pravém místě a m.j. příjemná a milá, vše vysvětlí a maximálně jí mohu důvěřovat :-). Mohu jen doporučit!!!

• G
    Lékař: MUDr. Marcela Brenerová Jiný

K pani doktorce chodime na botox a vyplne kys.hyal.jiz nekolik let. Presna a rychla aplikace, vse bez obtizi a velka profesionalita.

Lékař: MUDr. Hana Smutková Jiný

Byla jsem u paní doktorky Hany Smutková v Asklepionu již podruhé a jsem moc spokojená s přístupem i výsledkem její práce. Je to vždy velice milé setkání:-) doporučí další kroky pro mne nejlepší, návštěvy rozvrhne v čase jak mi to vyhovuje. Super je také aplikace do mobilu, kde si mohu sama vybrat termín další návštěvy.

• J
    Lékař: MUDr. Marcela Brenerová

Jsem ráda, že mi paní doktorka vše potřebné vysvětlila, a po konzultaci a vyšetření doporučila vhodný zákrok, po kterém má pleť vypadala skutečně lépe :-) dokonce rozptýlila i mé obavy z případné bolesti. Děkuji moc za profesionální a zároveň lidský přístup! Až budu příště potřebovat, vím, na koho se obrátit.

• L
    Lékař: M. D. Domingos Brandao

Naprosto uzasny lidsky pan doktor ktery ma zlate ruce. Vse vysvetli. Mohu jen doporucit nejlepsi zubar u ktereho jsem byla

Lékař: Klaudia Dvořáková

Dr. Dvořáková je zkušená dermatoložka, chodím k ní na lasery (opmlazení, vyhlazení jizviček) už několik let a jsem moc spokojená s výsledky ošetření i s jejími radami.

• L
    Lékař: MUDr. Vendula Dvořáková Laserová léčba

Určitě nedoporučuji! Za prvé, ošetření je dost drahé, proto jsem si myslela, že bude účinné. Paní doktorka mi doporučila na tváře nějaký laser, který mě měl zbavit červených tváří. Místo toho po laseru mám teď na tvářích ještě horší a více viditelné fleky, než byly před tím a proto si musím dávat každý den perfektně krycí makeup! Dále jsem si nechala odstranit laserem chloupky, které samozřejmě rostou vesele dál a akorát mám po ošetření hrozné jizvy, které už se nazahojí!!!! A to se na toto ošetření má jít několikrát, to bych byla celá zjizvená. Paní doktorku výsledek asi moc nezajímá. Protože když jsem navštívila jiného dermatologa, ten mi řekl, že mi laser s mým problémem nepomůže. Tak proč jsem v asklepionu vyhodila asi 10.000,-Kč? Jako za co? Fakt jsem vytočená, peníze v háji a vypadám jako b....

• Došlo k chybě, zkuste to znovu