Sadová 19

Goethovo nám. 16/1

Mariánské Lázně , karlovarský

• Eva Tóthová

Zubař, MUDr.

• Od dětství jsem měl hrůzu ze zubařů. Na mých zubech se jich podepsalo hned několik. Až u paní doktorky jsem se zbavil strachu, jelikož její "lidský přístup" a profesionální práce je prostě super. Je to stomatolog na svém místě a já jsem opravdu rád, že jsem její pacient.

• F

pani doktorka by mela jit do duchodu, byla dobra, ale uz je videt,ze prohlidky flaka a nedusledne prohlizi. jeji prohlidky trvaji minutu.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jan Lippert

Dermatolog, MUDr.

• Peclivy, prijemny, odbornik a profesional - clovek na svem miste. Ze zacatku muze pusobit chladne, ale to je jen dojem. Muzu jen doporucit!

• K panu doktorovi jsem přešla po půl roční neefektivní léčbě u mého lékaře. Po první kontrole určil přesnou diagnozu a ihned začal řešit můj problém. Nyní jsem naprosto zdravá a mrzí mě že jsem k němu nešla dříve a tím si ušetřila půl roku zbytečné léčby a obav. Kateřina - Praha

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Zdeněk Ott

Chirurg, MUDr.

• V

Přidávám se ke kometáři výše, také laserová opearce varixů a také maximální spokojenost. Profesionalita, lidský přístup, příjemný člověk!

• Dobrý den,
      u pana Dr. Otta jsem byla na laserové operaci varixů a mohu ho doporučit po všech stránkách!!! Je to profesionál prostě jednička :)

• Lukáš Horčička

Gynekolog,

• I

Profesionál s osobním přístupem k člověku. Chápavy, velice vstřícný, skvěle vše vysvětlil a pomohl mi. Už dlouho jsem se nesetkala s tak skvělým člověkem a lékařem. Nemůžu si přístup a odbornost pana doktora vynachválit. Velice doporučuji všem ženám které měly zlou zkušenost s jinými lékaři. Od první chvíle jsem věděla, ze se panu doktorovi dá věřit. Opravdu nejlepší gynekolog co znám.
      Ivana Tomankova

• I

Chodím k panu Horčičkovi již 12 let. V době kdy jsem k němu přišla jsem měla problém se svým lekářem, který vyhodnotil můj stav nesprávně. Pan doktor se o mě postral i měl starost i přesto, že jsem nebyla jeho pacientka. Poté jsem k němu přešlu a do dnes jsem mu velmi vděčná za pomoc. Pokaždé je milý a chová se přátelsky, dokonce se zeptá i na osobní věci atd. Velmi doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Harald Vrečko

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Pan lékař má velmi nelidský a nepříjemný přístup.Měli jsme u něj špatnou zkušenost při ošetřování manžela i syna! Chová se arogantně a člověk má pocit, že ho pacienti obtěžují.Svým kolegům se v přístupu k lidem rozhodně nevyrovná.

• Marek Šlais

Chirurg,

• D

Příjemné a profesionální vystupování. Péče na vysoké úrovni. Kvalitně podané informaci o plánovaném zákroku i příčině problému (varixy DK). Následná operace (radiofrekvenční vlákno) se dle mého subjektivního názoru povedla, minimální bolestivost po operaci (subjektivní, je dáno spíše metodou operace), z laického pohledu pacienta účelně a s rozumem zvolené body zákroku (tzn minimum bodů pro provedení zákroku). Doporučuji pana doktora pro řešení problémů s křečovými žílami (varixy) metodou radiofrekvenčního vlákna.

• Roman Šmucler

Zubař, Doc. MUDr.

• I

Pan doc.Šmucler je stomatolog - profesionál, vstřícný, vždy usměvavý. Dokázal opravit lajdácky provedenou augmentaci v Ostravě, s ošklivou náhradou zubu. Nevěřila bych, že se to dá ještě napravit. Moc,moc děkuji.

• R

Je mi znám jako osoba VIP. Přesto jsem přesvědčen, že je to člověk se všemi pěti " P ". Nejvíc co mě osobně ranilo, byl rozchod s manželkou, což jsem přesvědčen, že tento člověk si něco podobného nezasloužil. Zažil jsem podobné a vždy je v tom žena. Když má chlap zájem o vše co se týká domácnosti, práce a spoustu navíc, je vždy ten nejhorší!!! Kde ty ženský tu špínu nacházejí, bych rád věděl. Držím Vám pane doktore všechny pěsti, které přináší štěstí. Věřím, že vy ho budete mít. Jste člověk na svém místě, sečtělí a žádný břídil, který o něco milého co Vás bude milovat zakopnete. Jen se netrapte, nepropadejte panice, však vše přebolí. To vše Vám přeji JÁ Vladimír Čiko z Brna. Samotnému je mi to líto, protože vím ze svých zkušeností, že to bolí.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Tatiana Shtyrkhunová

Dermatolog, MUDr.

• S

Paní Tatjana je skvělá doktorka, a odborník. Příjemná komunikace a profesionální přístup. Doporučuji.

• D

Paní Dr. Tatiana je velmi příjemná a profesionální. Po odstranění znamének na obličeji nejsou žádné stopy zásahu. Ani na "zapuštěném" znaménku na tele. Můj původní dermatolog tvrdil, že mi zůstane ošklivá hlubší jizva. Doporučuji.

• Helena Singerová

Plastický Chirurg, MUDr.

• Umístění: Ústav estetické medicíny a.s.Služby: plasticka operace očních víček

V březnu letošního roku jsem podstoupila operaci očních víček, zatím jedno oko v pořádku, oko druhé je v jiné velikosti, u pravého dolního víčka se vyskytuje nehezké stažení jizvy do harmoniky jednoho centimetru. Reakce paní doktorky je zatím pokaždé jiná, od slibů jak to opraví k oddalování opravy na neurčito. ZATÍM NEJSEM SPOKOJENÁ, VELICE NESPORTOVNÍ CHOVÁNÍ. Další návštěvu oddálila až na březen 2018, tak čekám zda uzná špatně provedený zákrok a chybu napraví. V jiném případě se budu muset obrátit na SDRUŽENÍ NA OCHRANU SPOTŘEBITELE. Paní doktorka mi byla přidělena. Hélena Slunečková

• S

Paní doktorka je milá a ochotná, ale o její kvalifikaci nejsem přesvědčena. Navzdory praxi i v zahraničí mi ve třech operačních jizvách (v obličeji) zapomněla vyjmout celkem 3 stehy. Výsledkem je výrazně delší doba hojení a jako bonus to, že se mi jedna jizva podebrala a zanítila. Steh mi vyňali až po třech týdnech, ale rána je po dvou měsících stále zanícená a je z toho nepěkná jizva. Když jsem se obrátila na Asklepion, paní doktorka nebyla přítomna a sestry se mnou jednaly, jakože je tam obtěžuji. Jiná lékařka mi stehy vyndala, ale nikdo se neomluvil, nikdo ani nenaznačil, že oni pochybili a že je jim to líto. Na opakované maily mi nikdo neodpověděl a tak za sebe říkám, že za celkem drahý operační výkon jsem dostala péči neodpovídající ceně.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Daniel Ott

Zubař, MUDr.

• Umístění: Záchovná stomatologieSlužby: preventivní prohlídky

K panu asistentovi chodíme se synem na preventivní prohlídky.Ze synových zdravotních důvodů jsme měli problém najít vhodného zubního lékaře. Měli jsme velké štěstí a na doporučení docházíme na pravidelné prohlídky k panu asistentovi, který je prostě úžasný. Děkujeme

• H

Moc hodný, šikovný a pečlivý pan doktor. Doslova mě vyléčil z fobie ze zubařů, moc ráda k němu už pár let chodíme i se sestrou, u něj nikdy nic nebolí!! Doporučuju všem!!!

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře