Sadová 19

Mariánské Lázně , karlovarský

Goethovo nám. 16/1

Mariánské Lázně , karlovarský

Lékař: MUDr. Tomáš Pospíšil Jiný

Z výkonem který provedl doktor nejsem spokojena. Dopadlo to hrozně. Jsem zklamaná. Nedoporučuju. ..

Lékař: Helena Aksamítová Jiný

Byla jsem na laserovém vypálení znaménka, účinnost zatím posoudit nemohu, ale paní doktorka je velmi sympatická, pohotová, vše vysvětlí a poradí. Byla to nečekaně příjemná návštěva, mohu jen doporučit.

Lékař: MUDr. Radek Vyšohlíd Jiný

Operace křečových žil a pan doktor Vysohlid vše vysvětlil a nohy sou zase pěkné ,ještě se chystám na návštěvu a jsem spokojena Reitharova Eva.

Lékař: Doc. MUDr. Roman Šmucler Jiný

Pan docent Šmucler mi voperoval 7 implantátů do horní a 6 do dolní čelisti. Po protetických pracích mám ve své bezzubé ústní dutině krásný funkční chrup. Pan docent pracuje precizně, rychle, klidně a s nadhledem takže jsem ani vteřinu nezapochybovala o výsledku. Je to špičkový stomatochirurg. Oceňuji rovněž jeho snahu finančně nezruinovat učitelskou důchodkyni.
    Pan docent Šmucler podstatně zkvalitnili můj život, a proto jsem si dovolilai nazvat své zuby Šmuclerky.

Lékař: MUDr. Marcela Brenerová Jiný

K paní doktorce Brenerové chodím již několik let a jsem velice spokojená. Odborník na pravém místě a m.j. příjemná a milá, vše vysvětlí a maximálně jí mohu důvěřovat :-). Mohu jen doporučit!!!

G
    Lékař: MUDr. Marcela Brenerová Jiný

K pani doktorce chodime na botox a vyplne kys.hyal.jiz nekolik let. Presna a rychla aplikace, vse bez obtizi a velka profesionalita.

Lékař: MUDr. Hana Smutková Jiný

Byla jsem u paní doktorky Hany Smutková v Asklepionu již podruhé a jsem moc spokojená s přístupem i výsledkem její práce. Je to vždy velice milé setkání:-) doporučí další kroky pro mne nejlepší, návštěvy rozvrhne v čase jak mi to vyhovuje. Super je také aplikace do mobilu, kde si mohu sama vybrat termín další návštěvy.

Lékař: MUDr. Marcela Brenerová

Jsem ráda, že mi paní doktorka vše potřebné vysvětlila, a po konzultaci a vyšetření doporučila vhodný zákrok, po kterém má pleť vypadala skutečně lépe :-) dokonce rozptýlila i mé obavy z případné bolesti. Děkuji moc za profesionální a zároveň lidský přístup! Až budu příště potřebovat, vím, na koho se obrátit.

Lékař: M. D. Domingos Brandao

Naprosto uzasny lidsky pan doktor ktery ma zlate ruce. Vse vysvetli. Mohu jen doporucit nejlepsi zubar u ktereho jsem byla

Lékař: Klaudia Dvořáková

Dr. Dvořáková je zkušená dermatoložka, chodím k ní na lasery (opmlazení, vyhlazení jizviček) už několik let a jsem moc spokojená s výsledky ošetření i s jejími radami.