O nás

Ordinace

ASKLEPION

Sadová 19

36001 , Karlovy Vary , karlovarský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

ASKLEPION

Londýnská 160/39

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

ASKLEPION

Mírové náměstí 104

Mariánské Lázně , karlovarský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

ASKLEPION

Goethovo nám. 16/1

Mariánské Lázně , karlovarský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
10 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • K
  Ověřeny pacient
  Lékař: Helena Aksamítová Jiný

  Byla jsem na laserovém vypálení znaménka, účinnost zatím posoudit nemohu, ale paní doktorka je velmi sympatická, pohotová, vše vysvětlí a poradí. Byla to nečekaně příjemná návštěva, mohu jen doporučit.

 • E
  Lékař: MUDr. Radek Vyšohlíd Jiný

  Operace křečových žil a pan doktor Vysohlid vše vysvětlil a nohy sou zase pěkné ,ještě se chystám na návštěvu a jsem spokojena Reitharova Eva.

 • A
  Ověřeny pacient
  Lékař: Doc. MUDr. Roman Šmucler Jiný

  Pan docent Šmucler mi voperoval 7 implantátů do horní a 6 do dolní čelisti. Po protetických pracích mám ve své bezzubé ústní dutině krásný funkční chrup. Pan docent pracuje precizně, rychle, klidně a s nadhledem takže jsem ani vteřinu nezapochybovala o výsledku. Je to špičkový stomatochirurg. Oceňuji rovněž jeho snahu finančně nezruinovat učitelskou důchodkyni.
  Pan docent Šmucler podstatně zkvalitnili můj život, a proto jsem si dovolilai nazvat své zuby Šmuclerky.

 • V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marcela Brenerová Jiný

  K paní doktorce Brenerové chodím již několik let a jsem velice spokojená. Odborník na pravém místě a m.j. příjemná a milá, vše vysvětlí a maximálně jí mohu důvěřovat :-). Mohu jen doporučit!!!

 • G
  Lékař: MUDr. Marcela Brenerová Jiný

  K pani doktorce chodime na botox a vyplne kys.hyal.jiz nekolik let. Presna a rychla aplikace, vse bez obtizi a velka profesionalita.

 • A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Hana Smutková Jiný

  Byla jsem u paní doktorky Hany Smutková v Asklepionu již podruhé a jsem moc spokojená s přístupem i výsledkem její práce. Je to vždy velice milé setkání:-) doporučí další kroky pro mne nejlepší, návštěvy rozvrhne v čase jak mi to vyhovuje. Super je také aplikace do mobilu, kde si mohu sama vybrat termín další návštěvy.

 • J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marcela Brenerová

  Jsem ráda, že mi paní doktorka vše potřebné vysvětlila, a po konzultaci a vyšetření doporučila vhodný zákrok, po kterém má pleť vypadala skutečně lépe :-) dokonce rozptýlila i mé obavy z případné bolesti. Děkuji moc za profesionální a zároveň lidský přístup! Až budu příště potřebovat, vím, na koho se obrátit.

 • L
  Ověřeny pacient
  Lékař: M. D. Domingos Brandao

  Naprosto uzasny lidsky pan doktor ktery ma zlate ruce. Vse vysvetli. Mohu jen doporucit nejlepsi zubar u ktereho jsem byla

 • A
  Ověřeny pacient
  Lékař: Klaudia Dvořáková

  Dr. Dvořáková je zkušená dermatoložka, chodím k ní na lasery (opmlazení, vyhlazení jizviček) už několik let a jsem moc spokojená s výsledky ošetření i s jejími radami.

 • L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Vendula Dvořáková Laserová léčba

  Určitě nedoporučuji! Za prvé, ošetření je dost drahé, proto jsem si myslela, že bude účinné. Paní doktorka mi doporučila na tváře nějaký laser, který mě měl zbavit červených tváří. Místo toho po laseru mám teď na tvářích ještě horší a více viditelné fleky, než byly před tím a proto si musím dávat každý den perfektně krycí makeup! Dále jsem si nechala odstranit laserem chloupky, které samozřejmě rostou vesele dál a akorát mám po ošetření hrozné jizvy, které už se nazahojí!!!! A to se na toto ošetření má jít několikrát, to bych byla celá zjizvená. Paní doktorku výsledek asi moc nezajímá. Protože když jsem navštívila jiného dermatologa, ten mi řekl, že mi laser s mým problémem nepomůže. Tak proč jsem v asklepionu vyhodila asi 10.000,-Kč? Jako za co? Fakt jsem vytočená, peníze v háji a vypadám jako b....

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu