Poliklinika Sokolov

Rokycanova 1756

356 01 , Sokolov , karlovarský

• Alena Benáková

Psycholog, PhDr.

• Lékařka která 10 let nepoznala diagnozu u dítěte jen proto,že nebyla ochotná..nebo snad neumí???..udělat pár testů navíc.Neschopnost diagnostikovat autismus vedl k nesprávné léčbě a přístupu a dnes vlastně začínáme od začátku.Určitě nedoporučuji

• Ján Hlivák

Pediatr, MUDr.

• Lenka Feitlová a Tomášek Feitl,zasloužíte si to.Jste výbornej.

• A panem doktorem i sestřičkou jsem velmi spokojena.Ochota,milé jednání a velká pečlivost.U mě prostě nej dětský lékař

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře

• Miroslav Záhejský

Praktický Lékař, MUDr.

• Výborný lékař, skvělý diagnostik, velmi vstřícný.

• Vynikající kardiolog

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Jan Šteinfeld

Internista, MUDr.

• J

Slušný a dle laického posouzení a výsledků fundovaný lékař, rozhodně ne arogantní, vždy ochotný a komunikativní.

• Nemohu si stěžovat na tohoto lékaře - stěžovatelům doporučuji: jak se do lesa volá, tak..... Podívejte se na sebe, třeba byla prvotní arogance na vás. Lékř ochotný, slušný... důvěřuji mu.Z

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Marie Kočandrlová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• O

strašná doktorka,málem mě připravila o zdraví,skončila jsem nakonec v plzni na operaci a mojí dceři nepoznala ani zánět ucha!!! prý jí nic není!! a druhý doktor tentýž den jí určil zánět a dostala antibiotika....paní doktorka nebyla schopná ničeho, prý jí to za pár dní jen vypláchne sprchou!! arogantní ,hnusná!!!

• Vyhořelá, nepříliš profesionální. Nedoporučuji.

• Michaela Balatková

Neurolog, MUDr.

• K

Paní doktorka se tváří neustále otráveně, když jí to nebaví může jít jinam, jen nechápu proč studovala medicínu?Popravdě, když jdu k ní na kontrolu, mám zkažený celej den a ani se mi k ní nechce, jenže z čeho vybírat, když jsou tu jen 3 neurologové a ti dva předešlí jsou už úplně k ničemu.

• Výborně provádí akupunkturu

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Jan Vágner

Ortoped, MUDr.

• D

Ošetřoval mne po operacích ještě v Ostrově. Díky jeho přátelskému a vstřícnému chování jsem se tam cítil o moc lépe. Tímto mu i děkuji D. Z.

• Má toho moc, nevěnuje se pacientům jak má.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Nikita Tkačenko

Zubař, MUDr.

• V

Ochotný a velmi zodpovědný zubař, kterému na pacientovi opravdu záleží. DOPORUČUJI!

• L

velmi skvělý zubař..doporučuji..

• Jaroslav Budín

Ortoped, Internista, MUDr.

• M

Píšu zážitek mojí sestřenky, kterou vzaly záda a nemůže se hýbat. Ortopedové na poliklinice i její obvodní lékař má dovolenou a nemá tam napsaný záskok, takže kam asi tak člověk půjde jinam, než do nemocnice. Pan doktor jí vynadal, že měla jít samozřejmě ke svému obvodnímu lékaři, na její námitku, že tam pan doktor není a že s těmi zády potřebuje pomoci, protože odjíždí v neděli na dovolenou, pan doktor Budín arogantně odpověděl - co já mám společnýho s vaší dovolenou? :-( Já bych řekla, že přinejmenším to, že je stále ještě placený z příspěvků pacientů pojišťovnám a je tu pro to, aby léčil a neměl nemístné poznámky, pokud tu práci nechce dělat, tak ať jde někam jinam. Přeci si tu práci vybral sám, nikdo mu jí nenutil. Ve finále ji doporučil injekce, ale nepíchl jí ani jednu, poslal ji k tomu obvodnímu, který tam není! Takže jsme obvolávali lékaře, kteří by za něj mohli mít záskok, nakonec jsem sestřenku odvezla k lékařce do Vintířova, která se podivovala, proč jí pan doktor nepíchl tu injekci v nemocnici, ona že je stejně nemá a recept na ně sestřenka taky nedostala. No tak nic, sestřenka má stále bolesti a bude čekat na svého obvodního lékaře, který se snad zítra v ordinaci ukáže :-( a co když ne? Půjde opět do nemocnice, zaplatí opět poplatek, a shledá se jen s nepříjemným vystupováním lékaře, který ji ve finále stejně bohužel nepomůže :-( ....Soňa Mikešová

• I

Pana doktora jeho práce moc nebaví. Je arogantní a při návštěvě pohotovosti jsem měl pocit, že obtěžuji a že já jsem tam pro pana doktora a ne on pro mne. Po zaplacení částky 90kč jsem obdržel do ruky obvaz, se slovy ať si to zavážu sám.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Anastázie Růžičková

Fyzioterapeut, Gastroenterolog, Internista, MUDr.

• L

U paní doktorky Růžičkové jsem byla v březnu 2013 na gatroendoskopii a následně po měsíci i na kolonoskopii. Doktorka mi vše srozumitelně vysvětlila. Vyšetření žaludku pro mě bylo hodně nepříjemné, krk mi umrtvily, ale zvedal se mi žaludek kvůli pohybům sondy. Doktorka i sestřičky (byly vždy u zákroku 2) mě uklidňovaly, zákrok prováděly opravdu velmi šetrně. Jejich přístup k pacientovi byl výborný. Perfektní přístup doktorky i sester se opakoval i u následné kolonoskopie. Žádná premedikace se nekonala, před vyšetřením jsem byla klidná. Byla jsem ovšem ujištěna, že v případě bolesti mi hned něco píchnou. Nakonec nebylo potřeba žádných léků, vyšetření bylo téměř bezbolestné až na pár krátkých nepříjemných píchnutí v břiše. Paní doktorku i sestřičky mohu jedině doporučit.

• H

Děkují paní doktorce ,za její přístup k pacientovi