Poliklinika Sokolov

Rokycanova 1756

356 01 , Sokolov , karlovarský

Lékař: MUDr. Umer Said Jiný

K panu doktorovi jsem byla zaslána od jiného lékaře a když jsem se ptala svých známých byl mi tento pan doktor doporučen i s tím, že i když jsem objednaná na určitý čas tak si počkám. Po hodině čekání jsem si řekla, že asi odejdu, ale čekala jsem dál . Po hodině a půl mě konečně zavolali a to co jsem zažila v ordinaci jsem jen žasla. Pan doktor je skvělí profík, je milý, trpělivý, vše se mnou probíral, na vše se dopodrobna vyptával . Tohle je opravdu PAN DOKTOR. Byla jsem tam poprvé a poprvé říkám, že se těším na další návštěvu k lékaři. Tohle je neuvěřitelný člověk s obrovským srdcem s takovým optimismem a chutí člověku pomoci. Já jen žasla a příště budu klidně zase čekat, ale s tím rozdílem, že nebudu už nervózní. A vážně to co mi doporučil a předepsal zabírá a mě se ulehčil život.
    Pane doktore díky za to že jste.

Lékař: MUDr. Pavel Strejc Jiný

Maximální spokojenost ve všech směrech . Vřele doporučuji. Konečně se mi někdo věnoval a zjistil důvod mého problému. Moc mu děkuji

Lékař: MUDr. Ján Hlivák Jiný

Chodíme k panu doktorovi patnáct let a velká spokojenost i s novou sestrickou velká ochota rádi tam chodíme i když teď již málo protože děti tolik teď už nestonaji jen tak dál

Š
    Lékař: MUDr. Jaroslava Svobodová Jiný

Paní doktorka je jedna z nejlepších zubařů které jsem kdy poznala chodíme k ní že synem je milá vstřícná vždy poradi pomůže nemám jedinou výtku Zamne nejlepší.

Lékař: MUDr. Jaroslav Brož Jiný

Již několik let docházím mudr. Brožovi, vždy, usměvavý, milý, schopen naslouchat , a nikdy mě sni čím neodmitnul, veškerá vyšetření jsou na místě, a indikace léčivých preparátů individuálním přístupem medikace vzdy zabrala s Dobr výsledkem, bez nutno další kontroly. Doporučuji víc takovych mudr. Jako je pan Brož, děkuji

Lékař: Jaroslav Nečas Jiný

Pan doktor si se všemi rád povídá, ale léčba nikde. Čekací doba 3 hodiny. Sestra velmi nepříjemná. Vůbec jí nezajímá že vám není dobře. Pan doktor jen píše na počítači. Co vám je nikoho nezajímá a pro jistotu vás ani nikam nepošle. Dostanete spousty nesmyslných léků, které váš problém ani neřeší. Jsem velmi ráda, že jsem se s ním rozloučila... Takto si léčbu ani přístup nepředstavuji.

Lékař: MUDr. Jaroslav Brož Jiný

Pan doktor je určitě na svém místě ☝️Se sestrickou jsou dokonalá dvojka???? Vždy pomůžou !! Jsem strašně rada ze jsem u tohodle pana doktora

Lékař: MUDr. Pavel Strejc Bolest levého kolene

Pan doktor má ke každému pacientovi individuální přístup. Neustále s úsměvem a grácií.
    Dokáže opravdu léčit. Pečlivé vyšetření se vám dostane při každé návštěvě. Hledá příčinu bolesti a pacientovi dokáže lidsky vysvětlit kde je problém a jak se bude řešit.
    Operace je až po vyčerpání všech možností.

Je to opravdu výborný ortoped.

Lékař: Jaroslav Nečas

Pan doktor je velký zvanil, v čekárně vysedite dulek, jelikož pan doktor zvani permanentne o věcech nesouvisejících se zdravotním stavem. A jeho, sono na štítnou žlázu vám dám letos a na sono žlučníku až za rok, protože 2 sona v jednom roce, no jak to pojišťovně vysvětlit.. A je fuk, že máte obtíže jako hrom. Za mě opravdu takhle ne. Komu napsat doporučení k vyšetření, když ne mladému člověku? Těm starším už nevypiseme asi raději lhůtě nic, že? S panem doktorem jsem se rozloučila.

Lékař: Jaroslav Nečas

Plně se ztotožňuji s negativními názory zde napsanými, jelikož mám s panem doktorem stejné zkušenosti. Poslední dva roky každý druhý měsíc nemoc (zánět průdušek), jediné co pan doktor udělal bylo, že napsal kupu shodných prášku pořád dokola. Když jsem požadoval doporučení na alergologii a imunologii s cílem zjistit opakovanou recidivu (kde mi mimochodem zjistili všemožné alergie a sníženou imunitu) řekl, že tam jít nepotřebuji, že jen přecházím virozy, že není nutné zatěžovat odborné lékaře, ani neprojevil zájem mne odeslat na plicní (kde jsem se z vlastní iniciativy nechal vyšetřit a bylo zjištěné zánětlivé ložisko na plicích po přechozeném zápalu plic). Poslední návštěva u pana doktora, kam jsem přišel do plné čekárny v 10.45 opět nemocen, byla taková, že sestřička ve 12.15 vyšla a sdělila mi že pan doktor už nebude ordinovat a že mám jít na pohotovost, kterou mimochodem si musím zaplatit. Ordinační hodiny měl do 12.30!!!!!Takže můj názor je takový, jak už zde bylo napsáno, na prevenci a pokec dobrý, příjemný lékař s lhostejností na plnou čekárnu, na druhé straně lékař, který Vám při potížích nepomůže, či se domnívá, že zvládne vše sám a nejlépe. A to, že Vás vyhodí v ordinačních hodinách z čekárny je vrchol VŠEHO!!!