Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Unikátní struktura oborů umožňuje poskytnout klientovi komplexní péči po celou dobu průběhu řešení jeho zdravotního problému a ve všech potřebných souvislostech.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

Obecné skóre

  P
  Lékař: Dagmar Humenská Jiný

  Neskutečně arogantní lékařka, nevyslechne, nevnímá, absolutní nezájem o člověka. Nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Lékař: Dagmar Humenská Jiný

  Paní doktorka Je Jedinečná Osobnost která mi dokázala otevřít oči během jednoho sezení nebo příjmu na ordinaci za celých mých 27 let mého typu problémů byla opravdu jediná paní doktorko (psychiatričko) děkuji moc za vše a hlavně vám přeji hodně zdraví a sílu tohle zvládat jste úžasná nebejt vás jsem ve vězení a bez rodiny kterou miluju nadevše. Zachránila jste mi část života a nevím jak se odvděčit

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jan Kirchner Jiný

  Profesionální a lidský přístup lékaře i sestry mi pomohl překonat strach z vyšetření.Moc děkuji a pokud potřebujete toto vyšetření ,tento team doporučuji.

  V
  Lékař: MUDr. Jan Kirchner Jiný

  Vysoce profesionální přístup a perfektní provedení vlastního vyšetření.
  Velmi milý a lidský přístup všech pracovníků ordinace k pacientovi.
  Doktor Kirchner je “PAN” odborník na svém místě!  Lidské jednání celého kolektivu ordinace

  P
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Radovan Kamenec operace žlučníku

  11. prosince jsem byla na operaci žlučníku v ostrovské nemocnici. Trvala jsem na tom, aby mě na chirurgii přijal pan doktor Kamenec, protože jsem chtěla, aby byl i u mé operace. Pan doktor mi vše důkladně vysvětlil, posoudil můj stav a dokonce mi i nakreslil, jak to po odebrání žlučníku v těle vypadá :-). Z operace jsem měla strach, ale pan doktor má velmi milý hlas a uklidnil mě, že to spolu zvládneme. To mi vlilo odhodlání do žil a skutečně, ačkoliv už žlučník nemám, můžu jíst ta samá jídla, jako předtím a nic mě nebolí. Nemám žádné následky (jako průjmy apod.) a za to všechno vděčím Dr. Kamencovi a tamnímu primáři. Takže pokud přemýšlíte, kde podstoupit podobnou operaci, vřele doporučuji tohoto odborníka.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

U nemocnice 1161, Ostrov 363 01 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna