Zobrazit lékaře

Unikátní struktura oborů umožňuje poskytnout klientovi komplexní péči po celou dobu průběhu řešení jeho zdravotního problému a ve všech potřebných souvislostech. Více

Nemocnice Ostrov

U nemocnice 1161

363 01 , Ostrov , karlovarský

Typ zařízení

• nemocnice

• Markéta Horáková

Diagnostik, MUDr.

• S

Skvělý lékař na svém místě, šetrný přístup k pacientům, trpělivost a hlavně výborný diagnostik. Pod jejíma rukama se nehoní jenom peníze a body za vyšetření, ale opravdu se dělají vyšetření, kdy včasná diagnoza zachrání život....

• Václav Pospíšil

Internista, MUDr.

• Pan primář je vynikající odborník, při léčbě udělá jak pro mladého tak pro starého pacienta vše, co je zapotřebí, nekouká na peníze, proto je asi trnem v oku nadřízeným managerům. Mohl by klidně přednášet na univerzitě. Je dobrý i jako člověk a obětavý. Pane primáři, vydržte ten tlak!

• Štefan Jiří

Praktický Lékař, MUDr.

• Mudr.Igazová je má praktická lékařka,nemám sní jedinný problém.Je milá,hodná,sympatická a vždy ráda ochotně vyjde vstříc.

• Paní Dr. Igazová je dobrá lékařka. Věnuje čas, když člověk potřebuje.
      Někdy se v ordinaci dlouho čeká, třeba i hodinu nebo víc , než člověk příjde na řadu, když je hodně lidí v čekárně. Nikdy se mi ale nestalo, že by mě odbyla jen proto, že mají hodně lidí. Jsem spokojená.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Zdeněk Zýka

Pediatr, MUDr.

• spokojenost nemůžu si stěžovat

• S

Na pana doktora zřejmě dolehlo stáří, jinak si to nedovedu představit, Měla jsem u něj všechny děti a byla jsem s ním spokojená!!! Nyní tam jsou i má vnoučata, ale on o pacienty nejaví skoro žádný zájem a ani neporadí! Máme s vnučkou určité zdravotní problémy, skoro půl roku jsme se trápili a až v nemocnici mi přesně řekli co a jak a ejhle, hned je nám lépe!

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Oldřich Vinař

Psychiatr, Doc. MUDr.

• M

pan docent je výborný, účastný a empatický. Stejně jako jeho manželka. Jsou oba nejlepší. Ostatní psychiatři Vás ani nevyslechnou a sestra Vám napíše ve dveřích recept podle karty.

• Velmi si vážím cenný rad pana docenta a nelituji dlouhé cesty na kontrolní vyšetření.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Eliška Šmejcová

Fyzioterapeut,

• V

Profesionální přístup, vše mi podrobně vysvětlila, věnovala se mi, ukázala na modelu. Žádný povýšený přístup, brala mě jako rovnocenného partnera.

• Jana Gondzsalová

Pediatr,

• když malému byli dva měsíce, ukrutně mi každý den brečel, nespal mi a přišla jsem tam, protože naše dr, měla dovolenou, určila diagnozu: absťák na cigarety, nadopovala ho práškama na uklidnění a čau...poté byla diagnoza naší doktorky zánět bubínku, síla, nedoporučuji!

• J

Velmi příjemná a zkušená doktorka. Nikdy jsem s ní neměl žádný problém. Ordinuje ve velmi příjemném, čistém a moderním prostředí.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Jiří Souček

Pediatr,

• T

Nechápu jak takový to doktor může dělat pediatra. Přišla jsem k němu s novorozenou dcerou, kterou jsme měli první noc doma a ona ji celou prokřičela že měla prdíky, nevěděla sem co s ní a bála sem se aby se jí něco nestalo a něco sme nezanedbali a tak sme jeli. Byla sem vystrašená prvorodička. Na panu doktorovi bylo vyloženě vidět že ikdyž má pohotovost tak ho naše návštěva obtěžuje, dal mi najevo jaká sem neschopná matka, jednal semnou tak že manžel který čekal v čekárně měl sto chutí tam na něj vlítnout, mluvil se mnou jek s debile, pomalu sem se bála aby na nás nevolal sociálku. Dokonce mi sestra odnesla asi na pšt minut malou pryč. Nevěděla sem kde je co se děje bylo mi jen řečeno že jí de zvážit. Na pohotovost do ostrova už vživotě nepojedu, raději do Varu. Nejsem jedina s touto zkušností, mám spoustu známých z okolí ke kterým se choval uplně stejně. Tenhle doktor by s dětma neměl pracovat. At jde na pitevnu tam ho nikdo otravovat nebude. Jsem z něj velmi zklamana a nenapadlo by mě ze nejaky doktor detsky bude mít takovýhle přistup.

• Jiří Suchánek

Chirurg, MUDr.

• M

tak jsem myslel že je to jen můj pocit o aroganci a jednání řezníka,povýšený sestra mu v tom bohatě kvituje
      banální zákrok zarostlý nehet u palce u nohy,vyjel na mne proč jsem v srpnu v deseti stupních a lijáku nepřišel (mám to 4km k poliklinice) v žabkách
      po zákroku milá slova néé že vás tu uvidím za měsíc zas
      bohužel nehet opět zarostl a já raději jedu do mariánských lázní z K.V k MUDr. Fajtovi
      pana doktora evidentně nudí banální zákroky,takže by si měl ambulantní ordinaci odpustit a pohybovat se výhradně na operačním sále
      protože o přístup štěkacího psa si za zdravotní pojištění klidně nechám ujít

• G

Souhlasím s tím, že je tento pán velice arogantní a obzvlášť nepříjemný je, když po něm chcete něco v neděli...

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Michal Vinš

Chirurg, MUDr.

• Super! Byl jsem u pana doktora vícekrát a vždy s maximální spokojenosti. Myslím že je to člověk na správném místě

• J

Šla jsem na chirurgii s obavami neb mám raději přírodní léčbu. Potkala jsem tam pana dokrtora Vinše a jsem neskutečně nadšena jeho přístupem. Udělala jsem si zranění při běhu a jelikož sám běhá byl mi velkým pomocníkem i podporou si odběhnout svůj první 1/2 Maratón. Děkuji tedy za přístup a pochopení a musím poděkovat i sestřičkám, které jsou též úžasné. Budete mi chybět :)

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře