Zobrazit lékaře

Unikátní struktura oborů umožňuje poskytnout klientovi komplexní péči po celou dobu průběhu řešení jeho zdravotního problému a ve všech potřebných souvislostech. Více

Nemocnice Ostrov

U nemocnice 1161

363 01 , Ostrov , karlovarský

Typ zařízení

• nemocnice

• V
    Lékař: MUDr. Jan Kirchner Jiný

Vysoce profesionální přístup a perfektní provedení vlastního vyšetření.
    Velmi milý a lidský přístup všech pracovníků ordinace k pacientovi.
    Doktor Kirchner je “PAN” odborník na svém místě!

Lidské jednání celého kolektivu ordinace

• P
    Lékař: MUDr. Radovan Kamenec operace žlučníku

11. prosince jsem byla na operaci žlučníku v ostrovské nemocnici. Trvala jsem na tom, aby mě na chirurgii přijal pan doktor Kamenec, protože jsem chtěla, aby byl i u mé operace. Pan doktor mi vše důkladně vysvětlil, posoudil můj stav a dokonce mi i nakreslil, jak to po odebrání žlučníku v těle vypadá :-). Z operace jsem měla strach, ale pan doktor má velmi milý hlas a uklidnil mě, že to spolu zvládneme. To mi vlilo odhodlání do žil a skutečně, ačkoliv už žlučník nemám, můžu jíst ta samá jídla, jako předtím a nic mě nebolí. Nemám žádné následky (jako průjmy apod.) a za to všechno vděčím Dr. Kamencovi a tamnímu primáři. Takže pokud přemýšlíte, kde podstoupit podobnou operaci, vřele doporučuji tohoto odborníka.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu