Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Unikátní struktura oborů umožňuje poskytnout klientovi komplexní péči po celou dobu průběhu řešení jeho zdravotního problému a ve všech potřebných souvislostech. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Nemocnice Ostrov

U nemocnice 1161

363 01 , Ostrov , karlovarský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Unikátní struktura oborů umožňuje poskytnout klientovi komplexní péči po celou dobu průběhu řešení jeho zdravotního problému a ve všech potřebných souvislostech.

Typ zařízení

 • nemocnice

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jan Kirchner Jiný

  Profesionální a lidský přístup lékaře i sestry mi pomohl překonat strach z vyšetření.Moc děkuji a pokud potřebujete toto vyšetření ,tento team doporučuji.


  V
  Lékař: MUDr. Jan Kirchner Jiný

  Vysoce profesionální přístup a perfektní provedení vlastního vyšetření.
  Velmi milý a lidský přístup všech pracovníků ordinace k pacientovi.
  Doktor Kirchner je “PAN” odborník na svém místě!  Lidské jednání celého kolektivu ordinace


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Radovan Kamenec operace žlučníku

  11. prosince jsem byla na operaci žlučníku v ostrovské nemocnici. Trvala jsem na tom, aby mě na chirurgii přijal pan doktor Kamenec, protože jsem chtěla, aby byl i u mé operace. Pan doktor mi vše důkladně vysvětlil, posoudil můj stav a dokonce mi i nakreslil, jak to po odebrání žlučníku v těle vypadá :-). Z operace jsem měla strach, ale pan doktor má velmi milý hlas a uklidnil mě, že to spolu zvládneme. To mi vlilo odhodlání do žil a skutečně, ačkoliv už žlučník nemám, můžu jíst ta samá jídla, jako předtím a nic mě nebolí. Nemám žádné následky (jako průjmy apod.) a za to všechno vděčím Dr. Kamencovi a tamnímu primáři. Takže pokud přemýšlíte, kde podstoupit podobnou operaci, vřele doporučuji tohoto odborníka.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu