Dbejte o své zdraví

356 01 , Sokolov , karlovarský

Typ zařízení

• nemocnice

Lékař: MUDr. Harald Vrečko Jiný

Moje pětiminutová návštěva, kdy jsem se snažila panu doktorovi nastínit svůj problém byla uzavřena verdiktem, že mé problémy jsou z oparu. Ten se mi udělal až po 14-ti dnech mých příznaků. Nedoslýchavost, pocit pod vodou, bodání v uších. Nedostala jsem ani lékařskou zprávu. "Za to může opar na shledanou." Jsem zklamaná.

Š
    Lékař: MUDr. Zuzana Fialová Jiný

Při návštěvě nedělní pohotovosti,jsem se setkala s velmi vstřícným a milým
    přístupem. Což bohužel,není dnes ve zdravotnictví samozřejmost.

Lékař: MUDr. Miloš Síbek náhrada kolenního kloubu

23.2.2022 . TEP pravého kolene operace bez problémů a to díky dobře odvedené práce pana doktora. Pooperační péče a následná péče bez problémů . Děkuji za dobře odvedenou práci a lidský přístup. Jana Horová

MUDr. Miloš Síbek

Děkuji za důvěru a zdravím :-)

Lékař: MUDr. Lenka Levárska Jiný

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Laserovou operaci očí jsem podstoupila sice u jiného lékaře, ale paní doktorka mi věnovala pooperační péči včetně všech kontrol. Je velice příjemná, profesionální a nemám ji co vytknout. Nikde jsem dlouho nečekala a z jejího přístupu jsem nadšená. V celém sokolovském okrese jsem nezažila lepší péči, přístup ani takhle skvělou dochvilnost. Doporučuji.

Lékař: Lukáš Galek Jiný

Dne 11.3.2020 jsem se podrobil zákroku (operace haluxu) v sokolovské nemocnici - oddělení ortopedie.Před operací mne p. doktor Galek velmi podrobně seznámil jakým způsobem bude operace prováděna, jaká bude použita metoda apod. Operace se uskutečnila v celkové anestezii a trvala zhruba hodinu. Týden po operaci velké bolesti a chůze takřka nemožná, 2 týdny po operaci již bez bolestí a chůze již o holi. Po celou dobu pobytu na ortopedickém oddělení příkladná péče celého zdravotnického personálu, za což bych chtěl velice poděkovat. Zejména velký dík patří p. MUDr. Luďku Galekovi, který odvedl naprosto skvělou a profesionální práci. Všem vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Lenka Levárska

Paní doktorka je velice sympatická a hlavně umí zacházet s lidma trpím klaustrofobií a záchvaty paniky a přesto jsem zvládla 1,5 hodiny na sále paní doktorka je velice obětavá pro pacienta vytvoří perfektní podmínky prostě vše na jedničku a hlavně výsledek prostě vše na jedničku lepší oční lékařku asi nenajdete

Lékař: MUDr. Marek Kalenda operace kloubu

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi nejen za operaci, ale i za následnou péči, laskavý přístup pana doktora i sestřičky. Je až neuvěřitelné, po zkušenostech jiných zdravotnických zařízení, s jakou pokorou a přitom profesionálním přístupem řeší problémy svých pacientů. Mně osobně velmi pomohl od bolestí a hlavně po RTG okamžitě diagnostikoval příčiny bolesti.
    Moc Vám děkuji
    Jarmila Pavelková

Lékař: MUDr. Richard Makki Operace, kontroly

Jsem zde již sedmým rokem pacientem. S panem doktorem Makkim, tak i s panem primářem Vastlem jsem byl vždy naprosto spokojený s přístupem, jednáním i zákroky, které byly na mě provedeny. Skláním se nad jejich profesionalitou, tak i lidským přístupem . Uvádím , že se u mě
    potýkáme se zlatým stafylokokem. Je to on, neřád, který nám dělá velké problémy. Přesto se s ním léta pereme. Děkuji oběma za péči. Přeji vše dobré.

Lékař: MUDr. Marek Kalenda výměna kyčelního kloubu

V roce 2013 mě pan doktor Kalenda operoval, po třech týdnech jsem již chodila bez berlí a po měsíci jsem již nevěděla, že mám nový kyčelní kloub.Vrátila jsem se do svého života bez bolestí, jako nová :-) I přes svůj pokročilý věk můj pohyb je absolutně bez omezení, pravidelně jezdím i na kole. Jsem stále v péči pana doktora Kalendy a jeho milé paní (sestry na ambulanci).Sice k nim musím dojíždět,ale jednou za rok za nimi jedu ráda, jinému lékaři bych se s takovou důvěrou nesvěřila. Děkuji Vám pane doktore za vše a děkuji i Vaší paní za pěkný přístup k pacientům. Jitka Jelínková