Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Nemocnice Sokolov

Slovenská 545

356 01 , Sokolov , karlovarský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • nemocnice

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  J
  Lékař: MUDr. Harald Vrečko Jiný

  Moje pětiminutová návštěva, kdy jsem se snažila panu doktorovi nastínit svůj problém byla uzavřena verdiktem, že mé problémy jsou z oparu. Ten se mi udělal až po 14-ti dnech mých příznaků. Nedoslýchavost, pocit pod vodou, bodání v uších. Nedostala jsem ani lékařskou zprávu. "Za to může opar na shledanou." Jsem zklamaná.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Š
  Lékař: MUDr. Zuzana Fialová Jiný

  Při návštěvě nedělní pohotovosti,jsem se setkala s velmi vstřícným a milým
  přístupem. Což bohužel,není dnes ve zdravotnictví samozřejmost.


  J
  Lékař: MUDr. Miloš Síbek náhrada kolenního kloubu

  23.2.2022 . TEP pravého kolene operace bez problémů a to díky dobře odvedené práce pana doktora. Pooperační péče a následná péče bez problémů . Děkuji za dobře odvedenou práci a lidský přístup. Jana Horová

  MUDr. Miloš Síbek

  Děkuji za důvěru a zdravím :-)


  M
  Lékař: MUDr. Lenka Levárska Jiný

  S paní doktorkou jsem velice spokojená. Laserovou operaci očí jsem podstoupila sice u jiného lékaře, ale paní doktorka mi věnovala pooperační péči včetně všech kontrol. Je velice příjemná, profesionální a nemám ji co vytknout. Nikde jsem dlouho nečekala a z jejího přístupu jsem nadšená. V celém sokolovském okrese jsem nezažila lepší péči, přístup ani takhle skvělou dochvilnost. Doporučuji.


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: Lukáš Galek Jiný

  Dne 11.3.2020 jsem se podrobil zákroku (operace haluxu) v sokolovské nemocnici - oddělení ortopedie.Před operací mne p. doktor Galek velmi podrobně seznámil jakým způsobem bude operace prováděna, jaká bude použita metoda apod. Operace se uskutečnila v celkové anestezii a trvala zhruba hodinu. Týden po operaci velké bolesti a chůze takřka nemožná, 2 týdny po operaci již bez bolestí a chůze již o holi. Po celou dobu pobytu na ortopedickém oddělení příkladná péče celého zdravotnického personálu, za což bych chtěl velice poděkovat. Zejména velký dík patří p. MUDr. Luďku Galekovi, který odvedl naprosto skvělou a profesionální práci. Všem vřele doporučuji.


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Lenka Levárska

  Paní doktorka je velice sympatická a hlavně umí zacházet s lidma trpím klaustrofobií a záchvaty paniky a přesto jsem zvládla 1,5 hodiny na sále paní doktorka je velice obětavá pro pacienta vytvoří perfektní podmínky prostě vše na jedničku a hlavně výsledek prostě vše na jedničku lepší oční lékařku asi nenajdete


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marek Kalenda operace kloubu

  Chtěla bych poděkovat panu doktorovi nejen za operaci, ale i za následnou péči, laskavý přístup pana doktora i sestřičky. Je až neuvěřitelné, po zkušenostech jiných zdravotnických zařízení, s jakou pokorou a přitom profesionálním přístupem řeší problémy svých pacientů. Mně osobně velmi pomohl od bolestí a hlavně po RTG okamžitě diagnostikoval příčiny bolesti.
  Moc Vám děkuji
  Jarmila Pavelková


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Richard Makki Operace, kontroly

  Jsem zde již sedmým rokem pacientem. S panem doktorem Makkim, tak i s panem primářem Vastlem jsem byl vždy naprosto spokojený s přístupem, jednáním i zákroky, které byly na mě provedeny. Skláním se nad jejich profesionalitou, tak i lidským přístupem . Uvádím , že se u mě
  potýkáme se zlatým stafylokokem. Je to on, neřád, který nám dělá velké problémy. Přesto se s ním léta pereme. Děkuji oběma za péči. Přeji vše dobré.


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marek Kalenda výměna kyčelního kloubu

  V roce 2013 mě pan doktor Kalenda operoval, po třech týdnech jsem již chodila bez berlí a po měsíci jsem již nevěděla, že mám nový kyčelní kloub.Vrátila jsem se do svého života bez bolestí, jako nová :-) I přes svůj pokročilý věk můj pohyb je absolutně bez omezení, pravidelně jezdím i na kole. Jsem stále v péči pana doktora Kalendy a jeho milé paní (sestry na ambulanci).Sice k nim musím dojíždět,ale jednou za rok za nimi jedu ráda, jinému lékaři bych se s takovou důvěrou nesvěřila. Děkuji Vám pane doktore za vše a děkuji i Vaší paní za pěkný přístup k pacientům. Jitka Jelínková


  Došlo k chybě, zkuste to znovu