Nemocnice Sokolov

Slovenská 545

356 01, Sokolov, karlovarský

Kontaktní údaje +420 35...

Typ zařízení

• nemocnice

Lékaři a specialisté na této klinice

• Jiří Vlasák

Internista,

• výborný lékař!

• Mohu z čistým svědomím napsat"nejlepší"protože za roky,které se léčím z ledvinami jsem lékařů viděl opravdu hodně.Jeho přístup k pacientům je v skutku příkladný.
      Musím zároveň totéž napsat o jeho kolegovi a vlastně o celém personálu nefrologické a interní ambulance.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jan Šteinfeld

Internista, MUDr.

• J

Slušný a dle laického posouzení a výsledků fundovaný lékař, rozhodně ne arogantní, vždy ochotný a komunikativní.

• Nemohu si stěžovat na tohoto lékaře - stěžovatelům doporučuji: jak se do lesa volá, tak..... Podívejte se na sebe, třeba byla prvotní arogance na vás. Lékř ochotný, slušný... důvěřuji mu.Z

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Michaela Balatková

Neurolog, MUDr.

• K

Paní doktorka se tváří neustále otráveně, když jí to nebaví může jít jinam, jen nechápu proč studovala medicínu?Popravdě, když jdu k ní na kontrolu, mám zkažený celej den a ani se mi k ní nechce, jenže z čeho vybírat, když jsou tu jen 3 neurologové a ti dva předešlí jsou už úplně k ničemu.

• Výborně provádí akupunkturu

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Jan Vágner

Ortoped, MUDr.

• D

Ošetřoval mne po operacích ještě v Ostrově. Díky jeho přátelskému a vstřícnému chování jsem se tam cítil o moc lépe. Tímto mu i děkuji D. Z.

• Má toho moc, nevěnuje se pacientům jak má.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Ivo Stowasser

Chirurg, MUDr.

• N

Doporučuji, jen samá spokojenost, nemá chybu tak jako lékař, ale i jako člověk!

• Na chirurgické ambulanci jeden z nejlepších a nejtaktnější a snejlepším přístupem k pacientům.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Jitka Majkusová

Pediatr, MUDr.

• N

Neznám lepší dětskou doktorku než je paní doktorka Majkusová..děkuji vám ze srdce za vaší perfektní péči...

• B

nejlepší doktorka která nám zachránila malého

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Jindřich Karel

Gynekolog, MUDr.

• L

Pana doktora Jindřícha znám léta a mám mnoho, zač mu děkovat !!!! To, že mnoho nemluví je důkaz, že víc přemýšlí !!! Vykecávat se můžeme s kámoškami !!! Dotazy zodpoví a jde.li o něco...vysvětlí ?:D Moc mluví jen doktor, který se chce zalíbit slovy a nikoliv činy !!!!
      Nikdy bych nešla jinam........

• S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Karel Balabán

Chirurg, MUDr.

• B

Byla jsem na operaci žlučníku v nemocnici v Sokolově. Pan doktor je milý, příjemný svojí práci naprosto rozumí. Bezva personál. Spokojenost víc než 100 %. Krystlová J.

• Má vynikající jednání, je vstřícný, slušný.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Luboš Fišer

Internista, Kardiolog,

• Super doktor,super člověk,to samé sestřička Kováčová!!!!

• H

Děkují za takového lékaře BH

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Petr Volšík

Gynekolog,

• H

Lékař na správném místě. Pokud je problém , vysvětlí oč jde. A hned je každému lépe. Má lidský přístup, ne jako plno ostatních lékařů. Jsem ráda, že k němu mohu chodit. I sestřička je hodná.