Zobrazit lékaře

Americká 358/29a

Františkovy Lázně, karlovarský

• Miloslava Krautštenglová

• L

Chodím k paní doktorce od samého začátku kdy praxi převzala, musím jen chválit. Zodpovědná, schopná, sympatická, vyslechne, pomůže a její sestřička je naprosto perfektní. Nic nenechají náhodě.

• dobra doktorka ,perfektni prace

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Pavel Vajsejtl

• J

Je to již 13 let zpátky,pan doktor pečoval o moje vážně nemocné rodiče, vždy našel radu a dobré slovo.Chodil za rodiči i po ordinační době domů,zcela nezištně. Je škoda,že již není v Nové Roli.

• G

Chtěl bych touto cestou ještě jednou panu doktorovi poděkovat za pomoc, kterou poskytnul mojí rodině v situaci, kdy se ostatní lékaři otáčeli zády. Jeho profesionální a zároveň lidský přístup mě velmi příjemně překvapil. Stejně tak obrovská ochota pomoci v nouzi! Myslím, že nejen jako doktror, ale hlavně jako člověk má neocenitelné kvality. Takže ještě jednou díky.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Linda Davidová

• S

dobrý přístup ,poctivě vyšetřuje,nic nezanedbává.cílevědomá.dobrý lékař.jsem ráda,když má ordinaci..

• Peter Igaz

Gastroenterolog, MUDr.

• L
      Umístění: jiné místo

Skvělý lékař - lidsky, odborně. Chodím do ambulance již déle a vždy mi pomohl, poradil. Popřípadě poslal ke specialistům.