Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

PV-AMBULANCE s.r.o.

Rolavská 237

36225 , Nová Role , karlovarský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

PV-AMBULANCE s.r.o.

Nerudova 3/2397

35002 , Cheb , karlovarský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

PV-AMBULANCE s.r.o.

Americká 358/29a

Františkovy Lázně , karlovarský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  M
  Lékař: MUDr. Hana Berkovcová Jiný

  Paní doktorka je moc fajn. Snaží se najít problém, nikdy mne neposlala domů jen s mávnutím ruky. Vyslechne problém a vždy se snažila zjistit příčinu a následně doporučí léčbu, neměla jsem nikdy pocit, že by to chtěla mít rychle z krku.


  H
  Lékař: MUDr. Hana Berkovcová Jiný

  Mám více než jednu zkušenost s doktorkou Berkovcovou a nemohu jinak než napsat, že tohoto lékaře nemohu doporučit. Pokud potřebujete jen razítko, myslím, že ok.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Blanka Honnerová Jiný

  Paní doktorka je ten nejmilejší člověk kterého jsem mohla poznat. Tenhle člověk vám pomůže naprosto se vším a nic nezanedbá. Nevěřila jsem že někdo takový existuje. Jsem velice ráda za svou paní doktorku. Lidský, empaticky a milí přístup. Od paní doktorky nikdy neodejdu. Doporučuji tak skvělého a milého odborníka na svém místě :)


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Peter Igaz

  Skvělý lékař - lidsky, odborně. Chodím do ambulance již déle a vždy mi pomohl, poradil. Popřípadě poslal ke specialistům.


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Linda Davidová

  dobrý přístup ,poctivě vyšetřuje,nic nezanedbává.cílevědomá.dobrý lékař.jsem ráda,když má ordinaci..


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Vajsejtl

  Je to již 13 let zpátky,pan doktor pečoval o moje vážně nemocné rodiče, vždy našel radu a dobré slovo.Chodil za rodiči i po ordinační době domů,zcela nezištně. Je škoda,že již není v Nové Roli.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Miloslava Krautštenglová

  Chodím k paní doktorce od samého začátku kdy praxi převzala, musím jen chválit. Zodpovědná, schopná, sympatická, vyslechne, pomůže a její sestřička je naprosto perfektní. Nic nenechají náhodě.


  G
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Vajsejtl

  Chtěl bych touto cestou ještě jednou panu doktorovi poděkovat za pomoc, kterou poskytnul mojí rodině v situaci, kdy se ostatní lékaři otáčeli zády. Jeho profesionální a zároveň lidský přístup mě velmi příjemně překvapil. Stejně tak obrovská ochota pomoci v nouzi! Myslím, že nejen jako doktror, ale hlavně jako člověk má neocenitelné kvality. Takže ještě jednou díky.


  Lékař: MUDr. Pavel Vajsejtl

  Mé jméno je Lukáš Leskovjan paní doktorka Marešová není a tedˇpro mě bohužel má doktorka ale občas jí má moje mamka Lenka a i mamka i já si vás moc chválíme jste pečlivá,příjemná,moc hodná, a ještě k tomu nesmírně krásná . To o vás říkám já Lukáš syn. Svím jménem můžu paní Marešovou jen opravdu doporučit všem a myslím že budete opravdu nadrámec zpokojeni . Paní doktorka ač koli jsem jí poznal před krátkou dobou,je to opravdu zlatíčko,jak říkám já i má matka . :-) Paní Dano přeji vám zpoustu zpokojených pacientů atˇjsou na vás hodný protože vy si to opravdu poklad :-) Rád bych vás pozval na benefiční akci kterou pořádám příští rok 9. 6 2012 na podporu handicapovaných lidí vás bych tam moc rád měl jako váženého hosta :-) Doufáme že se nám akce povede a hlavně vyjde. Pokud smím požádat a tento vzkaz se k vám dostane pošlete mi svou soukromou e-mail adresu, zaslal bych vám oficiální pozvánku . Děkuji s přáním hezkého dne Lukáš Leskovjan


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Vajsejtl

  S obyčejným talentem a neobyčejnou vytrvalostí ve své práci dosáhl tak skvělého hodnocení.S čím intenzivnějším bojem s nemocí se setkáváš, tím větší poklad v našem panu doktorovi nacházíš.Cením si toho , že dokáže ukázat vybranými slovy správný směr i v okamžiku , kdy je člověku nejhůř. Laskavé slovo, pocit bezpečí a starostlivá péče- to jsou mimo jiné jeho léky na bolísko. Je to "Pan" doktor.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu