Plastický chirurg

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Plastický chirurg, Praktický…  lékař, Chirurg Více

„Mám za sebou pouze vstupní konzultaci před zákrokem, ale můj dojem je zatím velmi pozitivní. Věřím, že do komentářů po provedení zákroku přidám jen kladné hodnocen.í Více

Kyjevská 303, Pardubice Mapa

M-Gate klinika

K Rybníku 120, Hradec Králové Mapa

Medical gate, s.r.o.

• Plastický chirurg

„Pan doktor Hýža je naprosto profesionál ve svém oboru, moc milý, příjemný a vstřícný člověk. Je ochotný, vše vysvětlí, poradí a hlavně pomůže. Panu doktorovi moc děkuji za pomoc a skvěle provedenou operaci r. 2017 FN Brno. Vřele doporučuji. Zdenka Více

Sochorova 3221/1, Brno Mapa

Leticia plastická chirurgie Brno

• Plastický chirurg

„Dne 18.05.2018 jsem měla možnost přesvědčit se, že byť starší kladné hodnocení jsou opravdu pravdivé. Pan doktor je nejen odborník, se vším mne řádně seznámil a vše vysvětlil a hlavně se choval velice lidsky a příjemně. Už se nebojím zákroku a těším se. Více

Botox

od 1 600 kč

• „u pana doktora jsem byla na quickliftu, vše proběhlo skvěle, komunikace výborná, zákroku v místním znecitlivění jsem se bála, ale pan doktor mě celou dobu uklidňoval a moc děkuji za jeho profesionální práci, s výsledkem jsem velice spokojená a i všechny kontroly byly v pořádku. Určitě doporučuji pana doktora Krejču a příště se zase ráda svěřím do jeho rukou Více

od 550 kč

• Plastický chirurg

„Po porodu jsem si připadala vážně ošklivá a cítila se hrozně.Na Formé clinci jsem podstoupila kombinaci zákroků a to úpravu prsou a liposukci čtyřech oblastí. Měla jsem trochu obavu ze dvou zákroků naráz, ale zároveň mi to přišel skvělý způsob, jak zabít dvě mouchy jednou ranou. Jsem moc ráda a chtěla bych poděkovat celému týmu. Jmenovitě Dr. Benešovi za perfektně odvedenou práci. Děkuju. M.V. Více

Liposukce

od 19 000 kč

• Plastický chirurg, Dermatolo… Více

„Paní primářka je zaujatou odbornicí ve svém oboru. Dokáže být přísná, nekompromisní, nedodržuje-li pacient stanovený postup léčby a kontrol. Vše k prospěchu a optimální léčbě pacienta. Klobouk dolů před paní primářkou. Více

Slovinská 623/23, Praha Mapa

Korektivní dermatologie a vyšetření digitálním dermatoskopem:

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Poliklinika Malešice

• Plastický chirurg, Chirurg

„Byla jsem spokojená není co vytknout. Pan docent poskytl veškeré informace k operaci. Čekací doba v čekárně žádná milá sestřička i přístup. Více

Viniční 235, Brno Mapa

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie

500 Kč

• Plastický chirurg

„Byla jsem na klinice Laser esthetic a pan doktor mi dělal facelifting - profesionální a vstřícný doktor, odvedl skvělou práci, vřele doporučuji. Více

• Plastický chirurg

„Chtěl bych tímto způsobem poděkovat celému týmu z Formé clinic, kde jsem postoupil liposukci. Především můj dík patří Dr. Mertanovi. Myslím, že je to velmi povedená plastika s fajnovejma lidma. Za mě spokojenost. Zbyňa. Více

Praha,

• Plastický chirurg, Chirurg

„Po letech odhodlávání jsem se konečně rozhodla podstoupit liposukci a rozhodně toho nelituji! Výsledek je skvělý, pan doktor má zlaté ruce a je to skvělý člověk. Všichni na klinice Laser esthetic, kde pan doktor působí byli moc milí a prostředí bylo moc příjemné. Určitě doporučuji. Více

Klinika Laser Esthetic

• „V lednu 2018 jsem podstoupila operaci horních víček.Zákrok byl zcela bezbolestný,cítila jsem jen opravdu nepatrný vpich při lokální anestezii.Po operaci jsem se cítila skvěle,jizvičky nebolely a neměla jsem ani žádné modřinky.Později jen mírný otok.Pani primářka je velmi šikovná,příjemná,ochotná a určitě se ráda opět svěřím do jejich rukou.Poděkování patří i celému personálu. Více

Walterovo náměstí 329/2, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

• Plastický chirurg

„Příjemný lidský, ale profesionlální přístup. Byla jsem seznámena s postupem operace na kterou jsem se objednala .

Zámecká 252, Chotoviny Mapa

Sanatorium plastické a estetické chirurgie, s.r.o.

500 Kč

• Plastický chirurg, Chirurg

„Добрый день ! 20 апреля 2016 года делала операцию у Патрика Паулиса . Увеличение груди . Перед этим в течении года ходила на консультации к первой пятерке топ хирургов. Выбрала Патрика Паулиса. В первую очередь , отношение человечное. Результатом осталось довольна. Сейчас нахожусь в положении, планирую кормить ребёнка грудью . Примерно через год , грудь приобрела окончательную натуральность и форму. Ещё хотела бы отметить , что результат всегда зависит от изначальной формы и состояния груди, поэтому клиенткам советую быть адекватными к своим грудям до операции. Доктору спасибо ! С уважением Gembera )) Více

Višňová 25, Praha Mapa

Prague aesthetic Clinic, s.r.o.

• Plastický chirurg, Chirurg

„U pana doktora jsem byla na zvětšení prsou v roce 2016 a prsa mám do dneška krásné bez jakýchkoliv problémů. Můžu jen doporučit. Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Plastický chirurg

„to pan doktor s velkým D...s takovým přístupem jako má pan doktor Maceček jsem se ještě nesetkala...je to nejlepší doktor a jsem moc ráda, že jsem šla na augmentaci k němu...doporučuji a všude doporučovat budu...je lidský, věci říká na rovinu tak jak jsou žádné mlžení, usměvavý...prostě za mě Top Více

dr.Skaláka 14, Přerov Mapa

Ordinace plastické chirurgie, Nemocnice Hranice a.s.

Zborovská 1245, Hranice Mapa

Nemocnice Hranice