Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.

(5 názorů)

Laserová dermatologická klinika specializující se na laserová estetická ošetření nabízí komplexní služby v oboru estetické medicíny, laserové dermatologie, plastické chirurgie. Klinika ALTOS patří v... Více

Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.

Karlovo náměstí 2097/10, Prague 2

120 00, Praha, středočeský

Kontaktní údaje +420 22...

Klinika ALTOS patří v současné době k jedinému pracovišti v České republice, které je vybaveno nejmodernějšími špičkovými medicínskými lasery italské výroby DEKA – Synchro cévní laser pro neinvazivní omlazení, revoluční Motus AX s technologií Moveo pro rychlou, bezbolestnou laserovou epilaci, Synchro QS4 na odstranění pigmentací, SmartXide2 na vyhlazení vrásek a odstraňování kožních lézí. Komplexní nabídka procedur v oblasti laserové a estetické medicíny, spolu s korektivní dermatologií, plastickou chirurgií, péčí o pleť i tělo, a nutričním poradenstvím, umožňuje uspokojit potřeby toho nejnáročnějšího klienta.

Pokud máte zájem o nezávazné konzultace (CENA ZA KONZULTACI JE 500 Kč, POKUD V KLINICE ALTOS V DEN KONZULTACE ABSOLVUJETE JAKÝKOLI ZÁKROK, JE KONZULTACE ZDARMA), objednejte se na tel.: +420 222 561 750, nebo e-mailem: info@altos-klinika.cz.
Pokud Vám nevyhovuje termín k objednání zde uvedený, nebo máte zájem objednat se k naší dr. Křemenové, prosím kontaktujte nás na tel.: +420 222 561 750.

Naše nabídka

Akční nabídka na aplikaci botulotoxinu za 2 190 Kč namísto 3 200 Kč.

Estetická medicína, korektivní dermatologie, laserová dermatologie, plastická chirurgie, péče o tělo, kosmetická péče, nutriční poradenství, masáže, lifting včetně nechirurgického.
- Konzultace s lékařem
- Omlazení (frakční resurfacing, laserová rejuvenace, fotoomlazení IPL, biostimulační laser, radiorekvence TriActiv, plazmalifting, mikrodermabraze, chemický peeling, mezoterapie, mezonitě, niťový lifting)
- Řešení vrásek (botulotoxin, kožní výplně, Softlifting, nitě Silhouette Soft)
- Modelace a zvětšení rtů (PermaLip, kožní výplně)
- Odstranění kožních lézí (výrůstků, fibromů, névů, bradavic, mateřských znamének, rozšířených žilek, hemangiomů, pigmentace, melasma, korekce jizev a strií, tetování)
- Léčba problematické pleti (růžovka, akné, rozšířené póry)
- Zlepšení kontur těla, léčení celulitidy (radiofrekvence TriActiv, pressoterapie, mezoterapie, injekční lipolýza, zábaly Cellulit)
- Redukční a nutriční péče (analýza s InBody, jídelníček, tréninkový plán)
- Léčba hyperhidrózy (odstranění nadměrného pocení botulotoxinem)
- Laserová epilace

• Léčba celulitidy
  • Odstranění tetování
  • Omlazení
  • Lifting
  • Korekce atrofických a hypertrofických jizev
  • Vyšetření s InBody

• Soňa Křemenová

Dermatolog, Prim. MUDr.

• D
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.Služby: Problematická pleť

U doktorky Křemenové jsem byla na konzultaci mé pleti. Paní doktorka je velmi příjemný člověk a prostě profesionál na svém místě! Ví o čem mluví, dokáže stanovit problém pleti, vysvětlit hlavní příčiny a řešení a hlavně poradit správné přípravky. Moc mě překvapil její milý a individuální přístup ke svým pacientům.
      Vždy pozitivní nálada a upřímný úsměv na tváři je bonusem.

Děkuji paní doktorce za skvělou péči! Všem jen doporučuji :)))!

• Gabriela Krawczynská

Dermatolog, MUDr.

• R
      Umístění: Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.Služby: dermatologické konzultace

Po 4 letech přetrvávajících potíží, nespočetné návštěvy u různých dermatologů a spoustě utracených peněz za nesmyslné preparáty konečně vše vyřešeno během 3 měsíců. Děkuji, konečně mám svou dermatoložku....

• Tatiana Filatova

Dermatolog, Dr.

• B
      Umístění: Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.Služby: Jiný

Katastrofa. Přišla jsem s akné, ve kterém už byl zánět. Paní doktorka se na mě ani zblízka nepodívala, řekla, že mám akné ze špatného stravování (jedla jsem pořád stejně), že mám začít bezlepkovou dietu. Předepsala mi prášky proti alergii (?) a krém, který jsem se v lékárně dozvěděla, že už se ani nevyrábí. Když se mnou mluvila, usmívala jsem se a ona mi řekla "být vámi bych se nesmála, tohle není moc vtipné" a její empatie byla totálně na nule. Objednala mě za dalších 14 dní, to už moje akné bylo ještě horší, i když jsem postupovala, jak mi řekla. Naštěstí jsem se pak objednala k jinému lékaři, který mi okamžitě pleť vyčistil, zbavil zánětu a postupně i rozjetého akné. Šla jsem k paní doktorce, protože jsem byla totálně v koncích ze stavu mé pleti, odcházela jsem doslova s pláčem.

• A
      Umístění: Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.Služby: Zákrok

Paní doktorka je velice zkušená ve svém oboru. Navíc je velmi pečlivá, precizní, a taktní. Byla jsem příjemně překvapena. Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Kateřina Jůzlová Ph.D.

Dermatolog, MUDr.

• Umístění: Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.Služby: Odstranění vrásek

Objednala jsem se do kliniky Altos k doktorce Jůzlové.
      Byla jsem překvapená servisem a individuálním přístupem.
      Odstranila mi vrásky a pomohla mi vyřešit moje dermatologické problémy. Můžu doporučit tuto kliniku.