Služby

O nás

Laserová dermatologická klinika specializující se na laserová estetická ošetření nabízí komplexní služby v oboru estetické medicíny, laserové dermatologie, plastické chirurgie.
Klinika ALTOS patří v současné době k jedinému pracovišti v České republice, které je vybaveno nejmodernějšími špičkovými medicínskými lasery italské výroby DEKA – Synchro cévní laser pro neinvazivní omlazení, revoluční Motus AX s technologií Moveo pro rychlou, bezbolestnou laserovou epilaci, Synchro QS4 na odstranění pigmentací, SmartXide2 na vyhlazení vrásek a odstraňování kožních lézí. Komplexní nabídka procedur v oblasti laserové a estetické medicíny, spolu s korektivní dermatologií, plastickou chirurgií, péčí o pleť i tělo, a nutričním poradenstvím, umožňuje uspokojit potřeby toho nejnáročnějšího klienta.

Pokud máte zájem o nezávazné konzultace (CENA ZA KONZULTACI JE 500 Kč, POKUD V KLINICE ALTOS V DEN KONZULTACE ABSOLVUJETE JAKÝKOLI ZÁKROK, JE KONZULTACE ZDARMA), objednejte se na tel.: +420 222 561 750, nebo e-mailem: info@altos-klinika.cz.
Pokud Vám nevyhovuje termín k objednání zde uvedený, nebo máte zájem objednat se k naší dr. Křemenové, prosím kontaktujte nás na tel.: +420 222 561 750.
Přečtěte si více

• InBody
  • Pressoterapie
Přečtěte si více

Karlovo náměstí 2097/10, Praha 120 00
Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o. logo
Zobrazit více

Specialisté

Názory o lékařích (14)

Dr. Irina Zvada (Yukhnovets) dermatologická konzultace

Paní doktorka se problému věnovala, dostatečně ho vysvětlila a navrhla léčbu. Teším se na další návštěvu!

Dr. Irina Zvada (Yukhnovets) dermatologická konzultace

I highly appreciate. I visited her for a dermatology consultation. She listened to me carefully to know my situation. She's responsible and honest. She didn't just jump to the diagnostic.

Dr. Irina Zvada (Yukhnovets) dermatologická konzultace

Bohužel jsem byla velmi zklamaná celkovým přístupem, doktorka takřka nemluvila a můj problém jí zjevně moc nezajímal. Navíc s rouškou pod nosem v době, kdy přicházejí ta nejpřísnější opatření proti covidu, nepůsobila moc seriózně. Půlhodinové zpoždění, v samotné ordinaci jsem byla max. 3 minuty - doktorka otevřela dveře a až na můj dotaz, jestli to je všechno a mám už jít, řekla, že ano. Nedostala jsem ani žádné doporučení, kam se se svým problémem dále obrátit. Jediné, co bylo pozitivní, bylo celkem příjemné prostředí a milé slečny na recepci.

Dr. Irina Zvada (Yukhnovets) estetická dermatologie

Po létě mě vždy trápí pigmentace na obličeji a také občas mírné akné. Na kliniku Altos chodím na chemický peeling dle doporučení paní doktorky a výsledky jsou super! Pleť mám hezky sjednocenou a bez akné :)
    Slečny na recepci jsou moc milé, prostředí čisté. Určitě doporučuji.

MUDr. Jan Tesař, FEBO odstranění výrůstku laserem/excize

Pán doktor mi odstranil několik drobných papilomů laserem CO2 v oblasti dekoltu. Bezbolestní zákrok, nezůstali jizvy. Doporučuji

MUDr. Jan Tesař, FEBO odstranění výrůstku laserem/excize

Dr. Irina Zvada (Yukhnovets) diagnostické vyšetření

Absolvovala jsem zákrok laserový resurfacing obličeje v Altos klinice u doktorky Iriny Zvada, byla jsem trošku nervózní před zákrokem (protože je invazivní), po zákroku jsem měla zarudnutí pokožky, regenerace po zákroku trvala deset dní, velmi velmi doporučuji, super procedura, profesionální přístup a skvělý tým. Děkuji mockrát Altos a doktorce.

Dr. Tatiana Filatova Biorevitalizace

Paní doktorka má skvělé zkušenosti a je to opravdu poznat! Biorevitalizace byla téměř bezbolestná a výsledek super- spokojenost! Určitě doporučuji

MUDr. Gabriela Kičmerová Jiný

Nejlepší volba při léčbě akné. Přes několik let trápení a špatných zkušeností s ostatními lékaři, paní doktorka vyřešila přímo problém za několik měsíců. Velmi milá a ochotná.

MUDr. Gabriela Kičmerová dermatologické konzultace

Po 4 letech přetrvávajících potíží, nespočetné návštěvy u různých dermatologů a spoustě utracených peněz za nesmyslné preparáty konečně vše vyřešeno během 3 měsíců. Děkuji, konečně mám svou dermatoložku....