Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.

(4 názory)

Laserová dermatologická klinika specializující se na laserová estetická ošetření nabízí komplexní služby v oboru estetické medicíny, laserové dermatologie, plastické chirurgie. Klinika ALTOS patří v... Více

Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.

Karlovo náměstí 2097/10, Prague 2

120 00, Praha, středočeský

Kontaktní údaje +420 22...

Klinika ALTOS patří v současné době k jedinému pracovišti v České republice, které je vybaveno nejmodernějšími špičkovými medicínskými lasery italské výroby DEKA – Synchro cévní laser pro neinvazivní omlazení, revoluční Motus AX s technologií Moveo pro rychlou, bezbolestnou laserovou epilaci, Synchro QS4 na odstranění pigmentací, SmartXide2 na vyhlazení vrásek a odstraňování kožních lézí. Komplexní nabídka procedur v oblasti laserové a estetické medicíny, spolu s korektivní dermatologií, plastickou chirurgií, péčí o pleť i tělo, a nutričním poradenstvím, umožňuje uspokojit potřeby toho nejnáročnějšího klienta.

Pokud máte zájem o nezávazné konzultace (CENA ZA KONZULTACI JE 500 Kč, POKUD V KLINICE ALTOS V DEN KONZULTACE ABSOLVUJETE JAKÝKOLI ZÁKROK, JE KONZULTACE ZDARMA), objednejte se na tel.: +420 222 561 750, nebo e-mailem: info@altos-klinika.cz.
Pokud Vám nevyhovuje termín k objednání zde uvedený, nebo máte zájem objednat se k naší dr. Křemenové, prosím kontaktujte nás na tel.: +420 222 561 750.

Naše nabídka

Akční nabídka na aplikaci botulotoxinu za 2 190 Kč namísto 3 200 Kč.

Estetická medicína, korektivní dermatologie, laserová dermatologie, plastická chirurgie, péče o tělo, kosmetická péče, nutriční poradenství, masáže, lifting včetně nechirurgického.
- Konzultace s lékařem
- Omlazení (frakční resurfacing, laserová rejuvenace, fotoomlazení IPL, biostimulační laser, radiorekvence TriActiv, plazmalifting, mikrodermabraze, chemický peeling, mezoterapie, mezonitě, niťový lifting)
- Řešení vrásek (botulotoxin, kožní výplně, Softlifting, nitě Silhouette Soft)
- Modelace a zvětšení rtů (PermaLip, kožní výplně)
- Odstranění kožních lézí (výrůstků, fibromů, névů, bradavic, mateřských znamének, rozšířených žilek, hemangiomů, pigmentace, melasma, korekce jizev a strií, tetování)
- Léčba problematické pleti (růžovka, akné, rozšířené póry)
- Zlepšení kontur těla, léčení celulitidy (radiofrekvence TriActiv, pressoterapie, mezoterapie, injekční lipolýza, zábaly Cellulit)
- Redukční a nutriční péče (analýza s InBody, jídelníček, tréninkový plán)
- Léčba hyperhidrózy (odstranění nadměrného pocení botulotoxinem)
- Laserová epilace

• Léčba celulitidy
  • Odstranění tetování
  • Omlazení
  • Lifting
  • Korekce atrofických a hypertrofických jizev
  • Vyšetření s InBody

• Soňa Křemenová

Dermatolog, Prim. MUDr.

• D
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.Služby: Problematická pleť

U doktorky Křemenové jsem byla na konzultaci mé pleti. Paní doktorka je velmi příjemný člověk a prostě profesionál na svém místě! Ví o čem mluví, dokáže stanovit problém pleti, vysvětlit hlavní příčiny a řešení a hlavně poradit správné přípravky. Moc mě překvapil její milý a individuální přístup ke svým pacientům.
      Vždy pozitivní nálada a upřímný úsměv na tváři je bonusem.

Děkuji paní doktorce za skvělou péči! Všem jen doporučuji :)))!

• Tatiana Filatova

Dermatolog, Dr.

• A
      Umístění: Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.Služby: Zákrok

Paní doktorka je velice zkušená ve svém oboru. Navíc je velmi pečlivá, precizní, a taktní. Byla jsem příjemně překvapena. Vřele doporučuji.

• K
      Umístění: Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.Služby: lifting

Mám velmi dobrou zkušenost jak s paní doktorkou tak i s klinikou Altos. :) Velmi příjemné prostředí a personál. S liftingem jsem spokojená a mohu doporučit.

• Kateřina Jůzlová Ph.D.

Dermatolog, MUDr.

• Umístění: Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.Služby: Odstranění vrásek

Objednala jsem se do kliniky Altos k doktorce Jůzlové.
      Byla jsem překvapená servisem a individuálním přístupem.
      Odstranila mi vrásky a pomohla mi vyřešit moje dermatologické problémy. Můžu doporučit tuto kliniku.