Endokrinolog

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Endokrinolog, Diabetolog

„Dnes jsem byla v ordinaci paní doktorky poprvé a jsem nad míru nadšená. Od prvního kontaktu s milou sestřičkou, přes úžasnou odběrovou sestřičku až po samotnou konzultaci s paní doktorkou jsem snad ani neměla pocit, že jsem někde u lékaře. Mám z dnešního vyšetření pocit, že se paní doktorka o své pacienty opravdu zajímá. Doptává se, naslouchá, nechá pacienta domluvit, nad ničím nedávné rukou. Takové vstřícné jednání jsem mezi lékaři zažila v životě snad jenom jednou. Mnohokrát tímto Všem děkuji a budu se těšit na další návštěvu. K. Nedělová Více

Pekařská 7/101, Opava Mapa

MEDICA IBERIA s.r.o.

• Endokrinolog, Internista

„Vynikající lékařka, která nad Vašimi problémy nemávne rukou, opravdu se snaží pomoci a přijít na to, v čem je problém, a případně i doporučit další specialisty. Velice ochotná, pečlivá, stejně jako sestřičky. I když je člověk jako pacient nervózní a neumí se zrovna nejlépe vyjádřit, tak zde se setká s pochopením, člověk nemá pocit, že někoho obtěžuje svými problémy. Navíc jsem od paní doktorky dostala i doporučení na výbornou gastroenterologii a poradila mi v několika oblastech, ve kterých jsem si nebyla jistá. Zároveň je zde velice hezká a vždy čistá čekárna a sociální zařízení na úrovni, ne jako jinde :) V neposlední řadě se tu dlouho nečeká a člověk jde opravdu téměř na objednaný čas. Moc děkuji za pomoc a všem doporučuji. Více

Třeboňská 530/4, Praha Mapa

ENDOCARE, ambulance pro endokrinologii, obezitologii a nutriční poradenství

Výživové poradenství

od 500 kč

• Budějovická 778/3a, Praha Mapa

DIAvize diabetologické a endokrinologické centrum

• Endokrinolog, Dermatolog, Di… agnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Kardiolog, Neurolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Rehabilitační lékař, Stomatochirurg Více

Krakovská 8/581, Praha Mapa

Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o.

• „Skvělá paní doktorka, vynikající přístup, otevřená diskuzi, velmi příjemná. Více takovýchto lékařů! Navštěvuji s dcerou. Více

Axmanova 131, Klánovice, Praha Mapa

Endokrinologická ambulance

Tovární 19, Úvaly Mapa

INC Jirny

• Endokrinolog, Pediatr, Diabe… tolog Více

„Jsem ráda, že jsme měli štěstí tuto lékařku - byť při nepříjemné záležitosti jako jsou zdravotní nesnáze - poznat. Vše již bylo v komenářích řečeno a já mohu jen potvrdit: je skvělá. Profesionální, vlídná, vždy se snaží svým pacientům pomoci. Moc děkujeme a zdravíme Více

Národní 8, Praha Mapa

Endokrinologický ústav

Roentgenova 2, Praha Mapa

Dětské oddělení Nemocnice Na Homolce

• „Nejlepší pan doktor. Velice si takového člověka vážím, škoda jen, že takových doktorů není více. Vždy vyslechne, pomůže. Je vidět, že svou práci dělá rád :-) Více

28. října 1000, Turnov Mapa

Endokrinologická ambulance

• „Jsem rád, že v jistých rukou -a Caravaggio mě dnes omluví- stále platí: „Medicína je nepochybně nejšlechetnější ze všech umění,“ vřele doporučuji, úžasná profesionálka. Navíc je to opravdu charismatická žena. Více

Ul.Budečská 33, 1.patro, ordinace G 2, Praha Mapa

• „Paní doktorka je velmi vlídná... Její přístup je vlastně splněním představ o tom, jak má správný lékař působit na pacienty. Více

Elišky Přemyslovny 1325, Praha Mapa

MUDr. Markéta Sokolová Endokrinologie

• Endokrinolog, Diabetolog

„Paní doktorka M.Klementová je erudovaná, empatická, vstřícná, dokázala mě motivovat k aktivnímu přístupu k léčbě. Jsem rád, že mohu být jejím pacientem. Dr.P.Volek Více

Budějovická 778/3a, Praha Mapa

DIAvize diabetologické a endokrinologické centrum

• Endokrinolog, Pediatr

„Paní doktorka, i sestřička jsou lidé na svém místě! Obě milé, pečlivé, empatické, pro své pacienty by se rozthaly! Mám u paní doktorky obě své dcery a lepší lékařku si nemůžu přát. Paní doktorka vše lidsky vysvětlí, poradí, k dětem je velmi milá a citlivá, nikdy problém nezlehčuje, nemá problém vyjít vstříc a domluvit se. Dokonce reaguje na maily i mimo pracovní dobu, což je velký luxus, kterého si také nesmírně vážím! Když jsme jeli s druhou dcerou z porodnice, volala jsem paní doktorce, že jsme propuštěné a paní doktorka nás vzala hned ten den… Později mi půjčovala domů i váhu, když dcera nepřibírala, ale neměla sebemenší problém, když jsem při první nabídce váhu odmítla, z důvodu, že bych se tím stresovala. Za mě skvělá lékařka i člověk! To platí i pro sestřičku :). Více

J. Vrby 519, Kladno Mapa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

• Endokrinolog, Internista

„Hodná paní doktorka i sestřička. Vše vysvětlí, co dělá a proč. Dokonce se podělí i o to, co člověku našli a co to pro něj znamená, to dneska u lékaře aby jeden pohledal. Jediné mínus bylo, že jsme v čekárně byly 4 a všichni objednaní na jeden čas. Rozumím že někdo občas odřekne, tak že tam mají "záložního pacienta", ale už jsem zažil u jiných doktorů, kteří takto objednávají, že jsem čekal i 4 hodiny než jsem přišel na řadu, ačkoliv jsem byl objednaný. Tady se to naštěstí nestalo, asi proto že jsem šel na řadu první, protože jsem přišel jsem o 10 minut dříve než ostatní. Více

Poliklinika Rokycanova

• „Paní doktorka Mrázová je mimořádná bytost, člověk na svém místě. Je odborně na vysoké úrovni, zároveň praktická, vstřícná, empatická. Má opravdový zájem o pacienta, má výborné kontakty i s lékaři z jiných oddělení. Moc si ji vážím, mnohokrát nám opravdu pomohla. Více

Raisova 21, Plzeň, Plzeň Mapa

Interní a endokrinologická ambulance

• Endokrinolog, Diabetolog

„V této ordinaci je všechno na jedničku. Ochota, domluva, vstřícnost a příjemné jednání. Za mne jsou na jedničku.

Vsetínská 853, Valašské Meziříčí Mapa

Ambulance diabetologa a endokrinologa

• Endokrinolog, Pediatr

„K paní doktorce jezdím už skoro 10 let. neměnila bych. Jezdila jsem 50 km od bydliště a jezdit budu i teď, i když ještě trochu víc. Sice mě návštěva u ní vždy trošku znervozňuje ale to je spíš kvuli tomu co zas ukáže UZ. Moc fajn i sestřička :) Lucie Více

• Endokrinolog, Internista

„Velmi příjemná paní doktorka, ke které chodím 20 let. Odbornost, lidský přístup, otevřenost. Medikace nastavena po odstranění štítné žlázy hned napoprvé a skvěle. Paní doktorce vděčím za můj současný zdravotní skvěý stav. Vřele doporučuji. Více

• Endokrinolog, Internista

„Paní doktorka i sestřičky jsou velice milé a ochotné. Veškerý strach a obavy z vyšetření jsou náhle pryč v tomto milem prostředí. Kdyby bylo více takových ordinací. Děkuji Více

Nám. Slezského odboje 3, Opava Mapa

Endokrinologická a interní ambulance