Endokrinolog Plzeň

• „Paní doktorka Mrázová je mimořádná bytost, člověk na svém místě. Je odborně na vysoké úrovni, zároveň praktická, vstřícná, empatická. Má opravdový zájem o pacienta, má výborné kontakty i s lékaři z jiných oddělení. Moc si ji vážím, mnohokrát nám opravdu pomohla. Více

Raisova 21, Plzeň, Plzeň Mapa

Interní a endokrinologická ambulance

• Endokrinolog, Pediatr

„Úžasná... Vždy se na návštěvu a náběry krve moc těším :D Jenom čekaní na řadu skoro vždy výjde na jednu až dvě hodiny. Více

Sokolovská 77, Plzeň Mapa

Samostatná ordinace pro děti a dorost

• Endokrinolog, Internista

„Neznam lepsi lekarku. Nejen pro sve odborne znalosti, profesionalitu a jasnou komunikaci, ale i lidskost a ochotu pomoci. Kez by vsichni lekari byli jako ona. Více

Tylova 39, Plzeň Mapa

Interní, endokrinologická a revmatologická ambulance

• „Za mě super, na vyšetření mě odeslal gynekolog v těhotenství a termín jsem dostala během dvou týdnů, jinde mi řekli, ze mě objednají za půl roku, vůbec je nezajímalo, ze mám nějaký problém, který je nutno řešit co nejdříve. Více

Skrétova 47, Plzeň Mapa

Endokrinologická ordinace

• Endokrinolog, Internista

„Paní doktorka je milá, usměvavá, introvertní (což narozdíl od přechozího hodnocení nepovažuji za nic špatného). Dobře posoudila můj zdravotní stav, v případě pochybností mě podrobně vyšetřila, navrhla možnosti dalšího postupu, vysvětlila výhody a nevýhody, dále mě sledovala podle potřeby. Připadá mi jako velmi erudovaná a schopná doktorka, která ví, co dělá a proč. Mám k ní důvěru, která se mi asi za pět let její zdravotní péče velmi osvědčila. Více

alej Svobody 80, Plzeň Mapa

Endokrinologická ambulance I.interní kliniky FN Plzeň

• Endokrinolog, Diabetolog

„Nejlepsi doktor, ktereho jsem potkala. Dobry clovek a výborný lékař. Komunikativní. Naslouchá pacientovi. Odborník, ví, co dělá a proč to dělá. Moc mi pomohl a pomáhá. Více

Alej Svobody 80, Plzeň Mapa

Endokrinologická ambulance I.interní kliniky FN a LF UK Plzeň

• „přešla jsem od jiného lékaře né z důvodu, že bych byla nespokojená, ale kvůli pro mě vyhovujícímu místu na Slovanech. Sestřička byla příjemná a pan doktor Fiala mě ochotně převzal do své péče a já mu tímto děkuji :-). Více

Plzeň Mapa

Plzeň, Pokiklinika Slovany

• Endokrinolog, Internista

„Nejlepší interní a endokrinní lékařka v Plzni a okolí. Je vždy milá, vstřícná, vše vysvětlí, poradí. Je to odborník a profesionál. Více

Kotíkovská 19, Plzeň Mapa

Městská nemocnice Privamed

• Endokrinolog, Alergolog, Chi… rurg, Dermatolog, Dětský psycholog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Logoped, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika Bory s.r.o.

• Endokrinolog, Anesteziolog, … Chirurg, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog Více

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

alej Svobody 80, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Paní doktorka je velice empatická, milá a příjemná. Závěrem mé kontroly díkybohu bylo to, že se štítnou žlázou nic nemám. Nečekala jsem vůbec, šla jsem přesně na čas. Jsem velmi spokojená. Více

Husova 1509/18, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• „5 hvězdiček je málo!Paní doktorka je po odborné i lidské stránce velký profesionál. Zatím nejlepší endokrinolog, jakého jsem navštívila. Cítíte opravdivý zajem vam pomoci.Také sestřička je moc milá.Navíc jsem v čekárně nečekala.Prostě úžasný zážitek z vyšetření a celkově příjemné atmosféry.Doporučuji naprosto! Více

• Endokrinolog, Internista

„Je to vynikající lékařka - po několika letech potíží jediná ona mi dokázala pomoci.

Kotíkovská 19, Plzeň Mapa

PRIVAMED a.s., Městská nemocnice

• Endokrinolog, Pediatr

Staniční 74, Plzeň Mapa

Nemocnice u Sv.Jiří ordinace pro děti a dospělé

• Endokrinolog

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa