Zobrazit lékaře

Poskytujeme ambulantní zdravotní péče v základních lékařských oborech a specializovaných oborech. Více

Poliklinika Bory s.r.o.

Čechova 2641/44

30100 , Plzeň , plzeňský

Typ zařízení

• klinika

• J
    Lékař: MUDr. Iveta Pivovarová Jiný

Velmi při jemná a ochotná paní doktorka. Vše umí dobře vysvětlit. Hlavně v klidu a s úsměvem. To se dnes vidí málo. Takhle by to měla vypadat všude. Přeji jí mnoho úspěchů a hlavně dobrých pacientů, protože se někteří nesmějí chovat

• V
    Lékař: MUDr. Iveta Pivovarová Jiný

Na vysetreni 2,5leteho syna nas poslala obvodni doktorka a zaroven nas poslala i na rehabilitace. Na rehabilitaci nas prijali a doporucili nam cviceni kazde 3 tydny a cvicit doma. Ovsem pani doktorka uz nebyla stejneho nazoru jako rehabilitacni doktor a nase obvodni doktorka. Zacalo to tim, ze syn si chtel sednout na zidlicku v cekarne, ale je maly a zavrzal s ni na podlaze, vybehla sestra, ze jsme v soukrome ordinaci a meli bychom se podle toho chovat. Potom co jsme vesli do ordinace na me spustila, ze chuze je primerena veku a kdo z nas dvou si o vysetreni zazadal, byla jsem obvinena, ze jsem iniciativni matka a vydupala jsem si vysetreni u obvodni doktorky a tohle se resi az ve 3 letech. Nestacila jsem se ani nadechnout. Neverim temto nazorum, ze je tak skvela. Do zpravy se nezapomnela posychrovat, ze mame cvicit a cviky nam ani neukazala a nevysvetlila jak. Kdyby byla na hodnoceni 0, dam ji - 5.

• A
    Lékař: MUDr. Jitka Varvařovská Jiný

S postupem lékařky a s vysvětlením léčby jsem byla spokojena, léky mi pomohly a výsledky vyšetření včasné.

• T
    Lékař: MUDr. Libor Anděl Jiný

Pan doktor Anděl dělá čest svému jménu...má profesionální přístup a je neuvěřitelně lidský. Milé jednání jak pana doktora tak jeho sestričky. Mohu jen a jen doporučit...

• J
    Lékař: MUDr. Alexandra Texelová

Paní doktorka se ke stomatologii dostala asi jen náhodou rozvrtala mi půlku huby kvůli jednomu zubu... od poslední návštěvy Cca před měsícem je její práce doslova rozpadá.
    A mě teď nezbývá nic jiného než umělé zuby.

MUDr. Alexandra Texelová

Lépe jednat přímo v ordinaci a upřesnit své problémy.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Libor Anděl Kazdorocni prohlidka

Naprosta spokojenost se vsim vsudy. Kazdorocne navstevuji jiz od 17let, tahne mi na 36 : ))). Jsem s peci pana doktora tak spokojena, ze za nim posledich 12let dojizdim az z Anglie. Nemyslim si, ze budu jen tak hledat noveho gynekologa, dokud nepovesi remeslo na hrebicek : ).

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Vladimír Makrlík

Dojizdim k panu doktorovi uz dlouho a vyplati se mi to az od Mar. Lazni. Pan doktor je velice mily, ochotny a lecba jim zavedena mi velice pomaha. Je to clovek na pravem miste. Ja, stejne tak jako asi vetsina lidi, nemam moc rad jezdeni po doktorech, ale do jeho ordinace jezdim rad. Je prijemne videt vstricneho lekare Sestricka je rovnez velice mila. Petr Horak.

• P
    Lékař: MUDr. Alexandra Texelová Zubní ošetření

Výborná zubařka, má velice osobní přístup k pacientům a se sestřičkou jsou výborný Tým. Obě jsou velice obětavé a pečlivé. Dojíždím k paní doktorce až z K. Varů, ale jsem za to moc ráda. Vřele doporučuji

• L
    Lékař: Mgr. Ludmila Uchytilová vada řeči

Po návštěvě 2 logopedek, u kterých nebyl za dobu 2 let pokrok téměř žádný, jsme konečně našli pro naše dítě tu správnou logopedku. Okamžitý pokrok v řeči byl vidět ihned po první lekci. Dítě se konečně přestalo bát a rádo chodí na pravidelná logopedická cvičení.

• P
    Lékař: Mgr. Ludmila Uchytilová Odstranění vady řeči u dítěte

Děkujeme paní logopedce za skvělý přístup k bojácnému dítěti. Její péče se nedá srovnat s předešlou logopedickou péčí. Pokroky u paní Uchytilové byly okamžité. Až ona poznala, že naše dítě špatně slyší, jinak si toho žádný odborník nevšiml.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu