Zobrazit lékaře

Poskytujeme ambulantní zdravotní péče v základních lékařských oborech a specializovaných oborech. Více

Poliklinika Bory s.r.o.

Čechova 2641/44

30100, Plzeň, plzeňský

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

• Zdeňka Vyletová

Zubař, MUDr.

• Vynikající odbornice se skvělým přístupem k pacientům

• Hana Zachatá

Pediatr, MUDr.

• Poslední dobou nemám slov,šla jsem k paní doktorce,protože kamarádka měla mononukleozu a mně hodně natekly uzliny,paní doktorka řekla,že žádný uzliny nateklé,vypadal jsem tak,že nebyl rozeznatelný přechod mezi hlavou a krkem,naštěstí to mononukleoza nebyla.když se mě při jíné návštěve ptala na menstruaci,řekla jsem jí,že trpím velikými bolestmi a na to mi ona řekla,ať si vezmu ibalgin.:/

• naše paní doktorka,
      mucosolvan, viroza, stále stejná slova
      i po čtvrt roce trvající nevolnosti a bolestí břicha
      slova - tak já ten rozbor krve udělám, když chcete nebo propustku do práce vám nepotvrdím, nebudu řešit vaše rodinné problémy
      a výsledkem byla operace žlučníku mé dvanáctileté dcery
      PANÍ DOKTORKO NEMÁM SLOV

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Adéla Brhlíková

• I

Paní doktorka, je moc šikovná. Vše vysvětlí předem, je ohleduplná a při komplikovaném trhání zubu, vůbec necítíte bolest. Už jsem i dceru doporučila k tak skvělé lékařce. Velká spokojenost.

• P

Vždy bez okolků pomůže,upozorní na sebemenší bolest,ale hlavně rozumí své práci.Právě zde platí ono pořekadlo-zlaté české ruce.Doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jana Dvořáková

Praktický Lékař, MUDr.

• D

Pečlivá, ochotná, milá. Mezi lékaři unikát.

• M

K pani doktorce chodim jiz mnoho let a nemohu si ji vynachvalit , vzdy mi dokazala pomoci a pokud si nebyla jista poslala me k odbornikovi . Je velice mila a vstricna , vsem ji doporucuji

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Zdeněk Kestřánek

Gynekolog, MUDr.

• Je to již řadu let, ale dodnes lituji, že jsem si nechala líbit chování pana doktora. Měla jsem nález na vnějších rodidlech. Pan Kestřánek mi řekl, že si mám jít domu vyležet chřipku a pak budeme léčit nález- který určil za nádor. Druhý den jsem se bohužel k němu opět dostala ke kontrole a už stanovil jinou diagnózu a to, že si sedám na žhavé uhlí a tudíž trpím sexuální úchylkou. Nechal mě v nemocnici, ale na interně a za celých 5dní pobytu v nemocnici se na můj gynekologický nález on ani nikdo jiný z gynekologie nepřišel podívat. Musela jsem si sama dělat sedací koupele v lavoru ve sprše. Neuvěřitelné a pro mě dodnes psychické trauma a ponížení. Radím vyhnout se tomuto doktorovi.

• G

Má osobní, na zkušenostech založená charakteristika pana primáře, se kterým jsem měla tu čest již po třikráte: Ač nepochybně odborník s letitou praxí, necitlivý a především věčně bagatelizující až zpochybňující diagnózy jeho kolegů lékařů, odesílajících pacientky ze soukormých ordinací do nemocnice, kde je primářem. Toto u mě nezachrání ani jeho věčný úsměv, který, bohužel, pak vyznívá v kombinaci s jeho uštěpačnými poznámkami spíše arogantně. Velká škoda, protože jinak oddělení relativně "šlape".

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Vít Zloch

Praktický Lékař,

• H

Pan doktor Zloch je ochotný, milý , vstřícný, umí naslouchat a je velmi pečlivý. Nikdy se mi nestalo, že by nějaký problém bagatelizoval, nebo zlehčoval. Sestřička je také fajn, je trochu přísná, ale to vůbec není na škodu. Jsem naprosto spokojená :-).

• P

Jsem velmi spokojený s péčí pana doktora, snaží se vyjít vstříc pacientům. Jeho sestřička je snaživá a podle mého názoru se zajímá o pacienta a jeho zdraví. A proto se neztotožňuji s některými přehnaně kritickými názory.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Hana Palečková

Zubař, MUDr.

• Paní doktorku mohu jedině doporučit! Péče o pacienta výborná, zajímá se a ješti si člověk v ordinaci pokecá :-). K téhle zubařce chodím rád, i když je to zubařka :-)

• T

Výborná paní a zubařka, co má radost ze své práce. Zbavila mne nechuti k zubařům a spravila naší rodince chrup :). Hezky se s ní povídá, stejně tak s její paní asistentkou. Dostali jsme se k ní na základě velmi kladného doporučení přátel.

• Jana Bláhová

• M

Super lékařka a odbornice známe se mnoho let i já jako dítě jsem její ordinaci ráda navštěvovala a pokračuji v tom dál i se svými dvěma dětmi moc děkuji Paní doktorko Monika A.

• Velmi dobrý dětský lékař,neznám lepšího,velmi ho všem doporučuji,pečlivá,ochotná,vstřícná,s,milým chováním. Proto má hodně pacientů,je nutné počítat s plnou čekárnou.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Lenka Šubrtová

• P

Skvělá ,ochotná kdykoliv cokoliv potřebujeme je to bez problému a hned.Prostředí ordinace příjemné ,sestřička milá .Mám zkušenosti s několika dětskými lékaři,ale paní doktorka Šubrtová je opravdu velmi dobrá.Lze jí jen a jen doporučit.....

• K

Bohužel od této paní doktorky jsme museli přejít jinam, protože se nám nevěnovala tak, jak bychom si představovali. Neustálý chaos v ordinaci nás naprosto vyváděl z míry, natož pak to malé dítě. Vše bylo uspěchané a ve stresu. Na druhou stranu věřím, že po sdělení této skutečnosti paní doktorce se její přístup zlepší.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Markéta Pávová

Internista, MUDr.

• I

Paní doktorka je lékař s velkým L. Jsem s ní velmi spokojená, po odborné stránce, vždy mi pomohla, ale i po lidské stránce. I sestřička je příjemná. Takhle by to mělo u doktora vypadat a lidi by si nestěžovali.

• výborná paní doktorka,umí jednat s pacientem, vždy milá vstřícná,odborně na výši,umí vysvětlit podstatu onemocnění, léčbu a hlavně pomůže!Začal jsem k ní chodit na základě výborných referencí příbuzných, jsem maximálně spokojen.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře