Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme ambulantní zdravotní péče v základních lékařských oborech a specializovaných oborech. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Bory s.r.o.

Čechova 2641/44

30100 , Plzeň , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme ambulantní zdravotní péče v základních lékařských oborech a specializovaných oborech.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jitka Hodková Jiný

  5 hvězdiček je málo!Paní doktorka je po odborné i lidské stránce velký profesionál. Zatím nejlepší endokrinolog, jakého jsem navštívila. Cítíte opravdivý zajem vam pomoci.Také sestřička je moc milá.Navíc jsem v čekárně nečekala.Prostě úžasný zážitek z vyšetření a celkově příjemné atmosféry.Doporučuji naprosto!


  O
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Zdeněk Zenkl Jiný

  Pan doktor je šikovný, měl jsem zarostlý nehet, měl jsem strach z toho, ale nakonec to bylo v pohodě, hezky se mi to po zákroku emertovou plastikou nebo jak se to píše zahojilo.


  J
  Lékař: Jitka Smržová Jiný

  Dnes, tj. 3 měsíce po úrazu již chodím bez holí, za což velmi děkuji
  p. MUDr. Jitce Smržové a kolektivu rehabilitace III. pol. v Plzni.
  Jsem šťastná, že mě bylo poskytnuto léčení od těchto úžasných LIDÍ.
  Všem přeji hlavně zdraví.
  Jaroslava Zábrodská, Plzeň 18. 5. 2021


  J
  Lékař: MUDr. Iveta Pivovarová Jiný

  Velmi při jemná a ochotná paní doktorka. Vše umí dobře vysvětlit. Hlavně v klidu a s úsměvem. To se dnes vidí málo. Takhle by to měla vypadat všude. Přeji jí mnoho úspěchů a hlavně dobrých pacientů, protože se někteří nesmějí chovat


  V
  Lékař: MUDr. Iveta Pivovarová Jiný

  Na vysetreni 2,5leteho syna nas poslala obvodni doktorka a zaroven nas poslala i na rehabilitace. Na rehabilitaci nas prijali a doporucili nam cviceni kazde 3 tydny a cvicit doma. Ovsem pani doktorka uz nebyla stejneho nazoru jako rehabilitacni doktor a nase obvodni doktorka. Zacalo to tim, ze syn si chtel sednout na zidlicku v cekarne, ale je maly a zavrzal s ni na podlaze, vybehla sestra, ze jsme v soukrome ordinaci a meli bychom se podle toho chovat. Potom co jsme vesli do ordinace na me spustila, ze chuze je primerena veku a kdo z nas dvou si o vysetreni zazadal, byla jsem obvinena, ze jsem iniciativni matka a vydupala jsem si vysetreni u obvodni doktorky a tohle se resi az ve 3 letech. Nestacila jsem se ani nadechnout. Neverim temto nazorum, ze je tak skvela. Do zpravy se nezapomnela posychrovat, ze mame cvicit a cviky nam ani neukazala a nevysvetlila jak. Kdyby byla na hodnoceni 0, dam ji - 5.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  A
  Lékař: MUDr. Jitka Varvařovská Jiný

  S postupem lékařky a s vysvětlením léčby jsem byla spokojena, léky mi pomohly a výsledky vyšetření včasné.


  T
  Lékař: MUDr. Libor Anděl Jiný

  Pan doktor Anděl dělá čest svému jménu...má profesionální přístup a je neuvěřitelně lidský. Milé jednání jak pana doktora tak jeho sestričky. Mohu jen a jen doporučit...


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Alexandra Texelová

  Paní doktorka se ke stomatologii dostala asi jen náhodou rozvrtala mi půlku huby kvůli jednomu zubu... od poslední návštěvy Cca před měsícem je její práce doslova rozpadá.
  A mě teď nezbývá nic jiného než umělé zuby.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  MUDr. Alexandra Texelová

  Lépe jednat přímo v ordinaci a upřesnit své problémy.


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Libor Anděl Kazdorocni prohlidka

  Naprosta spokojenost se vsim vsudy. Kazdorocne navstevuji jiz od 17let, tahne mi na 36 : ))). Jsem s peci pana doktora tak spokojena, ze za nim posledich 12let dojizdim az z Anglie. Nemyslim si, ze budu jen tak hledat noveho gynekologa, dokud nepovesi remeslo na hrebicek : ).


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Vladimír Makrlík

  Dojizdim k panu doktorovi uz dlouho a vyplati se mi to az od Mar. Lazni. Pan doktor je velice mily, ochotny a lecba jim zavedena mi velice pomaha. Je to clovek na pravem miste. Ja, stejne tak jako asi vetsina lidi, nemam moc rad jezdeni po doktorech, ale do jeho ordinace jezdim rad. Je prijemne videt vstricneho lekare Sestricka je rovnez velice mila. Petr Horak.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu