Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme ambulantní zdravotní péče v základních lékařských oborech a specializovaných oborech. Více

Dbejte o své zdraví

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Zdeněk Zenkl Jiný

Doporučuji výborný lékař je s panem doktorem i legrace a hl..doopravdy poradi a pomůže a i od lidí jsem slyšel jen chválu proto jsem za ním i šel a můžu jen potvrdit že tomu tak je.

Lékař: MUDr. Jitka Hodková Jiný

5 hvězdiček je málo!Paní doktorka je po odborné i lidské stránce velký profesionál. Zatím nejlepší endokrinolog, jakého jsem navštívila. Cítíte opravdivý zajem vam pomoci.Také sestřička je moc milá.Navíc jsem v čekárně nečekala.Prostě úžasný zážitek z vyšetření a celkově příjemné atmosféry.Doporučuji naprosto!

O
    Lékař: MUDr. Zdeněk Zenkl Jiný

Pan doktor je šikovný, měl jsem zarostlý nehet, měl jsem strach z toho, ale nakonec to bylo v pohodě, hezky se mi to po zákroku emertovou plastikou nebo jak se to píše zahojilo.

Lékař: Jitka Smržová Jiný

Dnes, tj. 3 měsíce po úrazu již chodím bez holí, za což velmi děkuji
    p. MUDr. Jitce Smržové a kolektivu rehabilitace III. pol. v Plzni.
    Jsem šťastná, že mě bylo poskytnuto léčení od těchto úžasných LIDÍ.
    Všem přeji hlavně zdraví.
    Jaroslava Zábrodská, Plzeň 18. 5. 2021

Lékař: MUDr. Iveta Pivovarová Jiný

Velmi při jemná a ochotná paní doktorka. Vše umí dobře vysvětlit. Hlavně v klidu a s úsměvem. To se dnes vidí málo. Takhle by to měla vypadat všude. Přeji jí mnoho úspěchů a hlavně dobrých pacientů, protože se někteří nesmějí chovat

Lékař: MUDr. Iveta Pivovarová Jiný

Na vysetreni 2,5leteho syna nas poslala obvodni doktorka a zaroven nas poslala i na rehabilitace. Na rehabilitaci nas prijali a doporucili nam cviceni kazde 3 tydny a cvicit doma. Ovsem pani doktorka uz nebyla stejneho nazoru jako rehabilitacni doktor a nase obvodni doktorka. Zacalo to tim, ze syn si chtel sednout na zidlicku v cekarne, ale je maly a zavrzal s ni na podlaze, vybehla sestra, ze jsme v soukrome ordinaci a meli bychom se podle toho chovat. Potom co jsme vesli do ordinace na me spustila, ze chuze je primerena veku a kdo z nas dvou si o vysetreni zazadal, byla jsem obvinena, ze jsem iniciativni matka a vydupala jsem si vysetreni u obvodni doktorky a tohle se resi az ve 3 letech. Nestacila jsem se ani nadechnout. Neverim temto nazorum, ze je tak skvela. Do zpravy se nezapomnela posychrovat, ze mame cvicit a cviky nam ani neukazala a nevysvetlila jak. Kdyby byla na hodnoceni 0, dam ji - 5.

Lékař: MUDr. Jitka Varvařovská Jiný

S postupem lékařky a s vysvětlením léčby jsem byla spokojena, léky mi pomohly a výsledky vyšetření včasné.

Lékař: MUDr. Libor Anděl Jiný

Pan doktor Anděl dělá čest svému jménu...má profesionální přístup a je neuvěřitelně lidský. Milé jednání jak pana doktora tak jeho sestričky. Mohu jen a jen doporučit...

Lékař: MUDr. Alexandra Texelová

Paní doktorka se ke stomatologii dostala asi jen náhodou rozvrtala mi půlku huby kvůli jednomu zubu... od poslední návštěvy Cca před měsícem je její práce doslova rozpadá.
    A mě teď nezbývá nic jiného než umělé zuby.

MUDr. Alexandra Texelová

Lépe jednat přímo v ordinaci a upřesnit své problémy.

Lékař: MUDr. Libor Anděl Kazdorocni prohlidka

Naprosta spokojenost se vsim vsudy. Kazdorocne navstevuji jiz od 17let, tahne mi na 36 : ))). Jsem s peci pana doktora tak spokojena, ze za nim posledich 12let dojizdim az z Anglie. Nemyslim si, ze budu jen tak hledat noveho gynekologa, dokud nepovesi remeslo na hrebicek : ).