Doporučení endokrinologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Plzeň

• Endokrinolog, Pediatr

„Úžasná... Vždy se na návštěvu a náběry krve moc těším :D Jenom čekaní na řadu skoro vždy výjde na jednu až dvě hodiny. Více

Sokolovská 77, Plzeň Mapa

Samostatná ordinace pro děti a dorost

• Endokrinolog, Internista

„Neznam lepsi lekarku. Nejen pro sve odborne znalosti, profesionalitu a jasnou komunikaci, ale i lidskost a ochotu pomoci. Kez by vsichni lekari byli jako ona. Více

Tylova 39, Plzeň Mapa

Interní, endokrinologická a revmatologická ambulance

• Endokrinolog, Internista

„Paní doktorka je milá, usměvavá, introvertní (což narozdíl od přechozího hodnocení nepovažuji za nic špatného). Dobře posoudila můj zdravotní stav, v případě pochybností mě podrobně vyšetřila, navrhla možnosti dalšího postupu, vysvětlila výhody a nevýhody, dále mě sledovala podle potřeby. Připadá mi jako velmi erudovaná a schopná doktorka, která ví, co dělá a proč. Mám k ní důvěru, která se mi asi za pět let její zdravotní péče velmi osvědčila. Více

alej Svobody 80, Plzeň Mapa

Endokrinologická ambulance I.interní kliniky FN Plzeň

• Endokrinolog, Diabetolog

„Nejlepsi doktor, ktereho jsem potkala. Dobry clovek a výborný lékař. Komunikativní. Naslouchá pacientovi. Odborník, ví, co dělá a proč to dělá. Moc mi pomohl a pomáhá. Více

Alej Svobody 80, Plzeň Mapa

Endokrinologická ambulance I.interní kliniky FN a LF UK Plzeň

• Endokrinolog, Internista

„Je to vynikající lékařka - po několika letech potíží jediná ona mi dokázala pomoci.

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.