Doporučení dermatologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Plzeň

• „Paní doktorka Landová je mistr ve svém oboru. Ochotná, vstřícná, objedná Vás téměř okamžitě. A hlavně, úspěšná léčba ! Doporučuji. Více

Klatovská tř. 16, Plzeň Mapa

Kožní ordinace

• „Pan doktor je neuvěřitelně milý lékař, člověk a vždy se snaží pomoci a pečlivě prověří vše, co je třeba. V dnešní době, kdy vám všude napíšou jen chemické léky, pořádně vás nevyšetří a pošlou vás domů, je pan doktor zázrakem. Moc se mi líbí, že uznává přírodní léčbu a nejprve se snaží řešit vše co nejpřirozenější a nejšetřnější cestou pro tělo. Ráda se k němu vracím a jinam už bych nešla. Více

nám. Míru 3, Plzeň Mapa

Ordinace nemocí kožních a pohlavních

• „Výborný lékař, skromný a přitom ve svém oboru jednička.Moc děkuji za vyléčení mých potíží a přeji hodně spokojených pacientů. Více

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň, pavilon 22

• „S pani doktorkou jsem velice spokojena. Lidska, mila, empaticka a zodpovedny pristup k pacientum. Moc mi pomohla s odstranenim bradavic,co jsem mela dva roky zaslapane v chodidle. Dusik i vystrihnuti peclive vykonano. Moc hodna pani doktorka. Bohuzel je skoro vzdy plna cekarna, ale vyplati se pockat. Více

U nemocnice, Rokycany Mapa

Nemocnice Rokycany

• „Super přístup, nechala jsem si u pana doktora odstranit mateřské znaménko. Bez objednání, bez čekání, platila jsem pouze 200,-.Doporučuji, Dedová Více

Žlutická 9, Plzeň Mapa

Privátní kožní ordinace

• „Touto cestou bych chtěla poděkovat paní doktorce za velmi profesionální zákrok a úžasné sestříčce za nesmírnou ochotu a laskavost, opravdu první ordinace, kde jen mohu chválit. Jsem moc ráda, že jsme přešli právě sem. V předchozí ordinaci jsme byli léčeni 3 týdny bez efektu a zde po týdnu léčby je to za náma. Děkujeme. Více

Skrétova 47, Plzeň Mapa

Soukromá kožní ordinace

Lékařský dům, Plzeňská 200, Třemošná Mapa

Soukromá kožní ordinace

Bezručova 16, Plzeň Mapa

Studio krásy, EURO NOVA & PARTNER'S s.r.o.

• „Erudovaný lékař, který hledá vždy nejlepší řešení. Příjemný přístup, člověk nemá pocit, že obtěžuje. Vždy vše vysvětlí, na rozdíl od jiných lékařů, kteří na můj atopický ekzem předepisují automaticky kortikoidy ode dveří. Více

Hradecká 600, Stod Mapa

Dermatovenerologie

Husova 760, Přeštice Mapa

Dermatovenerologie

• „je nej

Palackého 259, Blovice Mapa

Kožní ambulance

• „Zatím jsem spokojená, byla jsem u paní doktorky s měsíčním synem, kterému se udělala po tělíčku vyrážka, hned druhý den jsem na malým viděla zlepšení a čtvrtý den už jsme neměli nic. Tak doufám, že nám vždy takto dobře pomůže a děkujeme. Více

Karlovarská tř. 30/298, Plzeň Mapa

DIEKO s.r.o., zdravotnické zařízení

Karlovarská 298/30, Plzeň Mapa

• „S péčí jsem byla celkem spokojena i když problémy mi doktorka vyřešit nepomohla. Ale snažila se. Proti ní hovoří snad jen nevyhovující ordinační hodiny a špatná dostupnost pro neřidiče. Jo a velmi, velmi domácí prostředí v ordinaci. Připadala jsem si, že mi tam vše padá na hlavu. Více

Hradecká 600, Stod Mapa

Kožní ambulance

• „Lidi co si stěžujete? Tak nemáte mít kožní nemoci a máte dbát na svojí hygienu? Každý se může splést s diagnozou.I mě se to stalo a to jsem byl v nemocnici na Borech na kožním,kde mi bylo zděleno že mám svrab a když jsme se doma museli mazat nějakou sračkou bílou jako pudr(doma to museli mít jen preventivně) a já jsem za 14 dní šel na kontrolu a bylo to stále stejné. Tak mi v nemocnici milá doktorka objednala na lékařský konsolium a tam když jsem přišel za týden,tak tam byly i praktikanti a i primář. Ten když se mi podíval na záda a nohy,tak během 3 vteřin mi řekl obyčejná vyrážka a dal mi mast,kde po 3 dnech se vyrážka pomalu celá na celým těle ztratila.A to byla nemocnice. Takže i obvodní lékař se může zmílit,nemyslíte si to? Nebo jste tak arogantní. Více

Lábkova 16, Plzeň Mapa

• Dermatolog

17. listopadu 2479/12, Plzeň Mapa

Fakultní Nemocnice Plzeň

• Bezručova 16, Plzeň Mapa

Studio krásy, EURO NOVA & PARTNER'S s.r.o.