Doporučení dermatologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Ústí nad Labem

• „K p. doktorce chodím opakovaně.Její léčba vždy vedla k úspěšnému vyřešení problému. Paní doktorka je příjemná a plně se pacientům věnuje. Sestra je ochotná řešit změny při přeobjednání .Je usměvavá a příjemná. Nemám žádné připomínky až na dlouhé objednací lhůty, ale s tím sestra ani paní doktorka nic neudělají. Výhodou je, že pokud jste objednáni na určitou hodinu, sestřička Vás vyvolá. Bylo by fajn, kdyby se šlo objednávat on.line. Více

Tylova 16/1239, Litoměřice Mapa

DERMAVEN s.r.o.

• „Chodila jsem ke kožní ve Svitavách. Poté co jsem se přistěhovala do Teplic, jsem vyhledala kožní i zde a jsem velice spokojená!!!!!!!!!!! Mám problémy se znaménky, stále se mi tvoří nová a nová. Paní doktorka je velice milá a citlivá, vyřezávání znamenék vůbec nebolelo (oproti předešlé zkušenosti, kdy mě MUDr. Sezemská řezala téměř zaživa!!!!). Při výkonu mě vždycky upozornila, co mi bude dělat a kdy atd. Platila jsem u ní jen vystouplé pihy, které byly estetická záležitost. U předešlé doktorky se mi navíc nikdy nestalo, že by mě zvala po vyřezání na kontrolu. Tady je to automatické!!!!! S bradavicemi na nohách mi také pomohla, po dvou návštěvách bylo po nich:-) Veliká spokojenost!!!!!!!!!!!!! DĚKUJU!!!!!!!!!!! M. H. Více

Duchcovská 899/2, Teplice Mapa

Velká Hradební 3385 / 9, Ústí nad Labem Mapa

ESTETICUSTI s.r.o.

• „Nejlepší v ČR, jezdím ze ní až z Ostravy.

U Plovárny 14, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - kožní

• „Byl jsem u pani doktorky zatím dvakrát,pokaždé s jiným problémem,a v obou případech mi skvělě pomohla.Sestra i doktorka velmi příjemné. Více

28. října 110, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - kožní

• „Ochotná, milá, spolehlivá, klidná, dovede poradit, chytrá, laskavá a příjemná. Co více si přát, chodím k ní již 2 roky a bez sebemenšího problému. Více

Ústí nad Labem Mapa

• Štefánikova 777/27, Ústí nad Labem Mapa