Doporučení chirurgové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Ústí nad Labem

• „Chci poděkovat prim MUDr. Rejholcovi a jeho týmu vč. personálu chirurgického odd. Děčínské nemocnice po mé bezbolestné operaci žlučníku za příjemné překvapení a zájem ošetřujících lékařů i sestřiček, jak se cítím. Za to chovám k prim. MUDr. Rejholcovi a jeho týmu velkou úctu a respekt. Více

Děčín Mapa

• „Dobrý den. Pana doktora si nemůžu vynachválit. Odstěhovala jsem se z DC ,ale když mám velký zdravotní problém i ta hodinka cesty do jeho ordinace je příjemná ,neboť vím ,že mi pomůže. Profesionál a odborník. Nedivím se ,že má pan doktor stále plnou čekárnu. Ano ,sestřičky má taky hodné . Mám špatné zkušenosti ,že i po telefonu jsou jiné velice nepříjemné. V ordinaci u pana doktora je to jiné. Vždy pomůže a odhalí příčinu bolesti. Doporučuji všem. Jana Bártová . Více

Březová 31/145, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - chirurgie

• „výborná lékařka.. operovala mě a nemůžu si stěžovat.. jen by mohla zlepšit přístup..taky jsem si u ní připadala jak tele Více

Revoluční 229/86, Ústí nad Labem Mapa

Chirurgická ordinace

• „Pan doktor je opravdu prvotřídní. Jsem s ním maximálně spokojená. Vlídný přístup, precizní práce, prostě naprostá spokojenost. Více

Gočárova 790/7, Ústí nad Labem Mapa

Masarykova 2000/92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA

• Chirurg, Praktický lékař

„Také chodím panu doktorovi Matesovi více jak 20 let.Je ochotný obětavý,vždy pomůže,když mam nějaké potíže.Pan doktor nezavře ordinaci ve 13. hod. když mu končí ordinační hodiny.Pokud tam jsou pacienti a ty tam jsou pořád,ordinuje klidně i několik hod. po pracovní době.Jednou mi dělal předoperační vyšetření a v nemocnici žasli ,jak pan doktor precizně a dopodrobna vše napsal ,že to ještě neviděli.Je to opravdu zlatý člověk. Lupejová. Více

Pokratická 75, Litoměřice Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „je tak dobrej že má pořád narváno :-))) ne...zatím na mě pusobí opravdu tak,že tomu co dělá rozumí a baví ho to a to je nejdůlezitejsi :-) Více

lounská 991, Teplice Mapa

• „Velice ochotný, milý, rád naslouchá, poradí,bezva přístup k pacientovi Chodím s mamkou na injekce do kolen, vždy je to doktor na svém místě.Škoda , že není takových více, zvláště v Litoměřické nemocnici. Více

Školní 10/398, Lovosice Mapa

Ambulantní chirurgie

• „Nejlepší lékař široko daleko! Již několik členů rodiny má s panem doktorem jen tu nejlepší zkušenost. Odborník, který zachránil syna před operací ruky, navíc lékař, který se chová velice vstřícně k pacientům a u kterého je vidět, že mu opravdu záleží na každém pacientovi (což bohužel u jiných lékařů nebývá pravidlem). Pokud je třeba, pan doktor zatelefonuje a domluví případná další vyšetření, s tím jsem se zatím také jinde nesetkala. Také sestřička je moc milá a příjemná, takže ani dětský pacient nemá strach. Prostě super! Více

U Plovárny 14, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - chirurgie

• „Velmi příjemná a hodná lékařka.

U Plovárny 14/1190, Děčín Mapa

Chirurgická ambulance

• „Velmi lidský a šikovný pan doktor.Velice ho doporučuji i když se teda někdy dost čeká...

Terezínská 487, Lovosice Mapa

Chirurg, Urolog

Lovosice Mapa

Ústí nad Labem Mapa

• Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

Na kabátě 285, Ústí nad Labem Mapa