Doporučení chirurgové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Jihlava

• „výborný specialista!!!

Březinova 62A, Jihlava Mapa

Ordinace otorinolaryngologická

• Chirurg, Praktický lékař

„I já mám velice dobré zkušenosti s panem doktorem Svobodou. Léčí celou moji rodinu, a velmi citlivě se postaral až do konce o moji mamku. Ivana Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

• „Byla jsem panem doktorem operována , jednalo se o žlučník, na operaci jsem šla jako poslední a jako první jsem chodila. To jsem byla nejstarší. Vše bylo bez problémů, jizva po operaci malinká, pan doktor nešije, ale vyšívá. Je to odborník na svém místě. Klobouk dolů. Pane doktore děkuji. Více

Palackého 1334, Třešť Mapa

Poliklinika Třešť spol. s r.o

Nemocnice Jihlava

• „Mlady doktor, velice odborny pristup. Mame v rodine zkusenost jiz s dvemi ruznymi operacemi, vyborny vysledek! Skvely pristup k pacintovi. Muzeme jen doporucit! Více

Nemocnice Jihlava

• „Poslal mě praktický l. s velkým vimrletem na zádech (velký podebraný, asi původně beďár). Vyřešil s lokálním umrtvením. Další návštěvy na čištění v poho včetně vtípků z navazujících návštěv (u druhého čištění "vzal jsem si dva ibalginy" u třetího mi řekl "kolik ibalginů dneska?". Za mě dobrý starý mistr. Více

Chirurgická ambulance

• „Mudr. Juříček Skvelej lékař, ochotný, vztricny, vždy mi a mému synovi pomohl, mluví narovinu co si myslí. Za mne je to jednička ve svém oboru a škoda že neoperuje, protože by měl plnej diář co by si ho lidi žádali ať je operuje. Sestřičky vždy usměvavé a hodné. A komu se nelíbí přístup a jednání pana doktora Juříčka ani sester, tak ať si políbí zadni část těla a jde někam jinam. S Pozdravem Prokopová Bohumila Více

Specialista pro chirurgii

• „S přístupem, chováním i léčením pana doktora jsem maximálně spokojená. Je to sympaťák a pohodář. Jen mi trošičku vadí, ordinační hodiny, které má pouze dopoledne.. Více

Palackého 1334, Třešť Mapa

Poliklinika Třešť spol. s r.o

• „byla jsem s ním naprosto zpokojená

Pávov 121, Jihlava Mapa

Ordinace otorinolaryngologická

• Chirurg, Praktický lékař

„Nejsem nijak moc často nemocný,ale pani doktorka mi vždycky moc pomohla.A pokud člověk dodržuje prevenci,kterou ona doporučuje a snaží se starat sám o sebe,nemusí čekat dlouhé hodiny před ordinací.Takže kdokoliv si tady stěžuje,má určitě jediný důvod,svoje vlastní černé svědomí. Více

Masarykova 885, Humpolec Mapa

Ordinace praktického lékaře