Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Zdeněk Lavička Jiný

Za nás pana doktora nemohu bohužel doporučit.
    Jeho neempatické chování mi bylo silně proti srsti. Již při odchodu z ambulance sem věděla, že sem se již nikdy nevrátím.
    Chtělo by to s pacienty, především pak dětskými a jejich rodiči mluvit s větší empatií a menší arogancí.

MUDr. Zdeněk Lavička Jiný

Příjemný, pečlivý a ochotný vše vysvětlit. Vyšetření je bez stresu ve vstřícné atmosféře. Mohu jen doporučit

C
    MUDr. František Molva operace

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu doktorovi za perfektní operaci a za skvělý přístup! Jeho odbornost je úžasná! Pro mě je to nejlepší chirurg v jihlavské nemocnici!!!

MUDr. jiří vosáhlo artroskopie kolene

po několika měsíční neúspěšné léčbě,kdy mi koleno po úrazu při každodenní pracovní zátěži stále otékalo a omezovalo v pohybu mi pan doktor doporučil operaci,po operačním zákroku mi podrobně vysvětlil závady,které mi potíže působily,jako ortoped a operatér skvělý ( vřele doporučuji )
    jen nevím zda to bude mít účinek,když mám dementní klouby :-( momentálně mám koleno po necelém týdnu po operaci,jako meloun :-D i při cvičení,masírování,ledování a bolí,tak snad všechny případné defekty postupem času ustoupí :-) Marie

Kontakt

Vrchlického 59, Jihlava 58633 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna