Zobrazit lékaře

• nemocnice

• František Dvořák

Veterinář, MVDr.

• E

Pan doktor je super. Vždy a v jakékoliv denní i noční době byl k dispozici. A co oceňuju, tak jsou ceny, prostě za kvalitní práci adekvátní cena. Poradí ve všech otázkách a nabídce víc variant jak problém řešit. Taky chválím jeho sestřičku :-)

• K panu doktorovi chodíme už s druhým pejskem a jsme zcela spokojení. Po telefonické domluvě nám pan doktor ošetřil nemocného pejska i mimo ordinační hodiny (což není u ostatních vet.lekařů zcela běžné). Vždy nám dobře poradil ať už ohledně léčby nebo krmení. Díky panu doktorovi máme bezproblémového a poslušného psa, protože nám doporučil navštěvovat odborný výcvik, což se ukázalo jako úžasná zábava nejen pro nás, ale hlavně pro našeho Bertíka. Mohu opravdu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Lubor Čuta

Chirurg, Plastický Chirurg,

• D

Profesionální a bezchybné výkony. Jizvy (spíše jizvičky) téměř neviditelné. V případě potřeby vřele doporučuji.

• radovan čech

• B

PAN DOKTOR ČECH, je výborný chirurg,mohu ho doporučit.nemusíte se vůbec obávat s čím koliv se na něho obrátit, co se týká chirurgických problémů. je milí, v střícný a ochotný se v ším poradit.

• Jaroslav Šilhan

• Umístění: jiné místo

Pana doktora jsem navštívila 2x, jednou s mou dcerou ,která měla zlomenou ruku v zápěstí, a podruhé s mým kolenem. Moje dcera byla dle jeho názoru simulantka, jednal arogantně a s úsměvem na tváři. Poté jsme jeli jinam a dcera měla na 8 týdnů sádru na ruce, jelikož měla zlomenou ruku v zápěstí. Když jsem přišla do ordinace po druhé , tentokrát s mým kolenem, čekala jsem tam jiného doktora, předchozí nález na koleni u jiného doktora ukazoval na meniskus, o 3 dny později pan doktor Šilhan ze mě udělal blbku , která si to namlouvá, která na koleni nic nemá a na veškeré dotazy odpovídal jednou větou a s arogantním přístupem " Pochopíte ,že s tim nic nemáte?" Žádala jsem o doporučení na Ortopedické vyšetření a CT, pan doktor mě poslal domů s ortézou a to s vynucením. A bez doporučení na ortopedii. Zároveň jsem mu oznámila, že prášky předepsané jiným doktorem u mě vyvolali reakci, horečky a třásla jsem se celá. Na to mi pan doktor s úsměvem řekl, že to co se píše v krabičkách od léků tam je úplně zbytečné a ,že se tím nemám řídit a že má reakce nebyla reakce na tyto prášky. Na dotaz, jaké jiné prášky bych si mohla na bolest vzít, mi bylo zodpovězeno, " Prosim Vás neberte si radši už nic." S Arogancí a ironií. Na dotaz čím si mám koleno namazat mi řekl, že to je čistě moje věc, co si tam namažu, protože s ním nic nemám a že si tam můžu namazat co chci.
      Můžu tedy za sebe říct, že po této druhé zkušenosti s tímto "DOKTOREM" jsem silně znechucena jeho arogantním přístupem k lidem. A už nikdy více!

• M

Byla jsem panem doktorem operována , jednalo se o žlučník, na operaci jsem šla jako poslední a jako první jsem chodila. To jsem byla nejstarší. Vše bylo bez problémů, jizva po operaci malinká, pan doktor nešije, ale vyšívá. Je to odborník na svém místě. Klobouk dolů. Pane doktore děkuji.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• František Molva

• C
      Umístění: Nemocnice JihlavaSlužby: operace

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu doktorovi za perfektní operaci a za skvělý přístup! Jeho odbornost je úžasná! Pro mě je to nejlepší chirurg v jihlavské nemocnici!!!

• K

skvělý profík !

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• jiří vosáhlo

Ortoped, MUDr.

• D
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Pan doktor provedl potřebná vyšetření, na jejich základě velmi dobrá informace o tom, proč mě koleno bolí a následně rady a doporučení co dělat (cvičit), aby co nejméně bolelo, při velké bolesti nabídnut i obstřik. Vše v klidu a pro laika velmi srozumitelně vysvětleno. Při ortopedických potížích vřele pana doktora doporučuji navštívit ať již v nemocnici nebo v jeho soukromých ambulancích.

• Umístění: Nemocnice JihlavaSlužby: artroskopie kolene

po několika měsíční neúspěšné léčbě,kdy mi koleno po úrazu při každodenní pracovní zátěži stále otékalo a omezovalo v pohybu mi pan doktor doporučil operaci,po operačním zákroku mi podrobně vysvětlil závady,které mi potíže působily,jako ortoped a operatér skvělý ( vřele doporučuji )
      jen nevím zda to bude mít účinek,když mám dementní klouby :-( momentálně mám koleno po necelém týdnu po operaci,jako meloun :-D i při cvičení,masírování,ledování a bolí,tak snad všechny případné defekty postupem času ustoupí :-) Marie