Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Nemocnice Jihlava
Vrchlického 59, Jihlava 58633
Nemocnice Jihlava logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (5)

Lubor Čuta Jiný

Po odstranění větších znamének jsou jizvy krásně ploché. Jsem velmi spokojena i s přístupem pana doktora. Rozhodně doporučuji.

MUDr. Zdeněk Lavička Jiný

Za nás pana doktora nemohu bohužel doporučit.
    Jeho neempatické chování mi bylo silně proti srsti. Již při odchodu z ambulance sem věděla, že sem se již nikdy nevrátím.
    Chtělo by to s pacienty, především pak dětskými a jejich rodiči mluvit s větší empatií a menší arogancí.

MUDr. Zdeněk Lavička Jiný

Příjemný, pečlivý a ochotný vše vysvětlit. Vyšetření je bez stresu ve vstřícné atmosféře. Mohu jen doporučit

C
    MUDr. František Molva operace

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu doktorovi za perfektní operaci a za skvělý přístup! Jeho odbornost je úžasná! Pro mě je to nejlepší chirurg v jihlavské nemocnici!!!

MUDr. jiří vosáhlo artroskopie kolene

po několika měsíční neúspěšné léčbě,kdy mi koleno po úrazu při každodenní pracovní zátěži stále otékalo a omezovalo v pohybu mi pan doktor doporučil operaci,po operačním zákroku mi podrobně vysvětlil závady,které mi potíže působily,jako ortoped a operatér skvělý ( vřele doporučuji )
    jen nevím zda to bude mít účinek,když mám dementní klouby :-( momentálně mám koleno po necelém týdnu po operaci,jako meloun :-D i při cvičení,masírování,ledování a bolí,tak snad všechny případné defekty postupem času ustoupí :-) Marie