Chirurg Jihlava

• „Byla jsem ošetřena panem Dr . Jurčou , můj zážitek je naprosto nepopsatelný , pan doktor byl velmi milý , poslechl si mě jaký mám problém , vše mi dle RTG vysvětlil a nabídl mi řešení . Extrakce proběhla naprosto bezbolestně, ani vpich sedativ nebolel , nad moje očekávání mi potřel místo vpichu nějakou vodičkou, která místo znecitlivěla , což jsem nikdy nezažila . Taková neskutečně dobře provedená práce , jsem nadšená a spokojená , kdyby pan doktor bral nové pacienty přihlásím k němu celou rodinu . Velká chvála a spokojenost . Velice děkuji za ošetření Kateřina Více

Vrchlického 50/5282, Jihlava Mapa

Stomatologické centrum ARTDENT s.r.o.

• „Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu doktorovi za perfektní operaci a za skvělý přístup! Jeho odbornost je úžasná! Pro mě je to nejlepší chirurg v jihlavské nemocnici!!! Více

• „výborný specialista!!!

Březinova 62A, Jihlava Mapa

Ordinace otorinolaryngologická

• Chirurg, Praktický lékař

„I já mám velice dobré zkušenosti s panem doktorem Svobodou. Léčí celou moji rodinu, a velmi citlivě se postaral až do konce o moji mamku. Ivana Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

• „Byla jsem panem doktorem operována , jednalo se o žlučník, na operaci jsem šla jako poslední a jako první jsem chodila. To jsem byla nejstarší. Vše bylo bez problémů, jizva po operaci malinká, pan doktor nešije, ale vyšívá. Je to odborník na svém místě. Klobouk dolů. Pane doktore děkuji. Více

• Chirurg, Plastický chirurg

1 názor

„Profesionální a bezchybné výkony. Jizvy (spíše jizvičky) téměř neviditelné. V případě potřeby vřele doporučuji.

Nemocnice Jihlava

• „Mlady doktor, velice odborny pristup. Mame v rodine zkusenost jiz s dvemi ruznymi operacemi, vyborny vysledek! Skvely pristup k pacintovi. Muzeme jen doporucit! Více

• Chirurg, Anesteziolog

„Skvělý doktor. Z ničím se nepáře ale svou praci odvádí dobře..

Masarykova 885, Humpolec Mapa

CHIRMED v.o.s. - lékaři specialisté

• Chirurg, Dentální hygienistk… a, hygienista, Zubař Více

Vrchlického 50/5282, Jihlava Mapa

Stomatologické centrum ARTDENT s.r.o.

• „Pan doktor mi vytahoval 3 osmičky. Vše vysvětlil, nic mě při zákroku nebolelo a vyzařoval z něj takový klid, že od té doby jsem se přestala zubařů bát. Mohu jedině doporučit. Více

Kpt. Jaroše 1123, Třebíč Mapa

Stomatologické centrum Třebíč s.r.o.

• „Poslal mě praktický l. s velkým vimrletem na zádech (velký podebraný, asi původně beďár). Vyřešil s lokálním umrtvením. Další návštěvy na čištění v poho včetně vtípků z navazujících návštěv (u druhého čištění "vzal jsem si dva ibalginy" u třetího mi řekl "kolik ibalginů dneska?". Za mě dobrý starý mistr. Více

Chirurgická ambulance

• „Mudr. Juříček Skvelej lékař, ochotný, vztricny, vždy mi a mému synovi pomohl, mluví narovinu co si myslí. Za mne je to jednička ve svém oboru a škoda že neoperuje, protože by měl plnej diář co by si ho lidi žádali ať je operuje. Sestřičky vždy usměvavé a hodné. A komu se nelíbí přístup a jednání pana doktora Juříčka ani sester, tak ať si políbí zadni část těla a jde někam jinam. S Pozdravem Prokopová Bohumila Více

Specialista pro chirurgii

• Chirurg, Diabetolog, Diagnos… tik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika Třešť spol. s r.o

• „můžu přijít v podstatě kdykoli,vždy je ochotný,profesionální se snahou Vám co nejvíce a nejlépe pomoci o tom že je vynikající odborník ani nemluvě,více takových lidských odborníků .DOPORUČJI !!!!! Více

nám. T. G. Masaryka 44, Horní Cerekev Mapa

Ordinace chirurgické ambulance

• Kpt. Jaroše 1123, Třebíč Mapa

Stomatologické centrum Třebíč s.r.o.

• „Na pana doktora Havla,asi nikdy nezapomenu,svojí perfekní prací na sále v brodské nemocnici,zachránil mému tatínkovi život,má zlaté ruce ,ale i srdce.Moc mu za všechno děkujem a budoucím pacientům,co budou mít to štěstí,že je bude operovat,takový profík,přejeme brzké uzdravení Více

Hybrálecká 288/15, Jihlava Mapa

• „S přístupem, chováním i léčením pana doktora jsem maximálně spokojená. Je to sympaťák a pohodář. Jen mi trošičku vadí, ordinační hodiny, které má pouze dopoledne.. Více

Poliklinika Třešť spol. s r.o

• Chirurg, Diabetolog, Neurolo… g, Onkolog, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Urolog, Veterinář Více

Nemocnice Jihlava

• „Rychý zásah na profesionální úrovni, díky Pane doktore..I sestřičce díky za osobní přistup .. Doporučuji.

Chirurgie REPROS s.r.o.