Chirurg Třebíč

• „Byla jsem ošetřena panem Dr . Jurčou , můj zážitek je naprosto nepopsatelný , pan doktor byl velmi milý , poslechl si mě jaký mám problém , vše mi dle RTG vysvětlil a nabídl mi řešení . Extrakce proběhla naprosto bezbolestně, ani vpich sedativ nebolel , nad moje očekávání mi potřel místo vpichu nějakou vodičkou, která místo znecitlivěla , což jsem nikdy nezažila . Taková neskutečně dobře provedená práce , jsem nadšená a spokojená , kdyby pan doktor bral nové pacienty přihlásím k němu celou rodinu . Velká chvála a spokojenost . Velice děkuji za ošetření Kateřina Více

Vrchlického 50/5282, Jihlava Mapa

Stomatologické centrum ARTDENT s.r.o.

• „Pan doktor je velice pečlivý, zkušený a přijemný. A to jak v jeho soukromé celostní praxi tak na chirurgii. Navštívil jsem pana doktora v jeho soukromé praxi v celostní medicíně s problémem, kdy klasická medicína už nevěděla. Po půl roce mohu říct, že pocituji značné zlepšení. Rozhodně doporučuji! Více

• Chirurg, Dentální hygienistk… a, hygienista, Zubař Více

Vrchlického 50/5282, Jihlava Mapa

Stomatologické centrum ARTDENT s.r.o.

• „Pan doktor mi vytahoval 3 osmičky. Vše vysvětlil, nic mě při zákroku nebolelo a vyzařoval z něj takový klid, že od té doby jsem se přestala zubařů bát. Mohu jedině doporučit. Více

Kpt. Jaroše 1123, Třebíč Mapa

Stomatologické centrum Třebíč s.r.o.

• Chirurg, Alergolog, Dermatol… og, Diabetolog, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Revmatolog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Vltavínská 1289/10, Třebíč Mapa

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• „Velmi snaživý odborník

Vltavínská 1289/10, Třebíč Mapa

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

• Kpt. Jaroše 1123, Třebíč Mapa

Stomatologické centrum Třebíč s.r.o.

• Chirurg, Anesteziolog, Derma… tolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Nemocnice Třebíč

• „Výborný přístup lékaře i sestry. Dochvilnost i odborná péče. Doporučil bych svým známým. Po celou dobu péče jsem byl spokojen. Více

Nemocnice Třebíč

• „Zdravím. Podstoupila jsem u paní doktorky liposukci boků (bochánků lásky). Jsem 14 po a už teď se raduji z výsledku. Vřele doporučuji. Se vším mě seznámila dopředu. Spolu se sestřičkou mě během zákroku hýčkaly a povídaly si se mnou. Lipo utekla velmi rychle a samotné odsávání jsem cítila jako příjemné drbkání, nikoliv bolest. Více

Nad Jihlávkou 1, Jihlava Mapa

Chirurgická ambulance - liposukce

• Chirurg, Praktický lékař

„ano, výborný lékař i mimo své ordinační hodiny :o) ale v ordinaci strávíte půl hodiny, aby vám zopakoval jednu věc dvacetkrát, ale mohu doporučit, nic nezanedbá, ochotný, opravdu odborník Více

Komenského náměstí 30, Jaroměřice nad Rokytnou Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor je přísný a pečlivý chirurg, což mu neubírá na smyslu pro humor. Rád odpoví na otázky, skutečnej profík! Personál v nemocnici sv.Zdislavy v Mostišti na velkou 1*. Doporučuju!! Více

• Chirurg, Internista

1 názor

„Velmi mily,ohleduplny a zodpovedny lekar.Tolik se jich jiz v teto dobe nevidi.Moc mi pomohl pri vyjezdu se zachrankou.Vice takovych doktoru!!! Dekuji Více

Purkyňovo náměstí 133/ 2, Třebíč Mapa

• „Měl jsem zánět v pupku a to dost bolestíví.Po několika návštěvách chirurgie Třebíč, kde se mi v pupku pořád je drápali, mi to chtěli nějak rozřezat atd. Pak jsem zašel k panu doktorovi Veselému, který mi nakapal nějaké kapky a do třech dnů bylo po zánětu. Já jsem spokojen. Více

Tovačovského sady 78, Moravské Budějovice Mapa

• „Vyborny lekar.