Zobrazit lékaře

V poliklinice se nachází 67 zdravotnických pracovišť. Více

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

Vltavínská 1289/10

674 01, Třebíč, vysočina

V poliklinice se nachází 67 zdravotnických pracovišť.

Typ zařízení

• klinika

• Božena Fafílková

• K

Velmi milá a hodná paní zubařka,moc mi pomohla s neustálými bolestmi!!Doporučuji!!!

• J

Jsem u paní zubařky krátce,ale je velmi sympatická,milá a hodná. Zpravovala mi pár zubů a zatím jsou v pořádku,jenom mě občas nějaký zabolí. Jinak si na nic nestěžuju. Je super.

• Lenka Hronzová

Neurolog, MUDr.

• Velmi dobra spoluprace s pacientem , prijemna a dle meho nazoru velmi kvalifikovana.

• KONEČNĚ JE V TOMTO OBORU LÉKAŘKA S KTEROU JE NORMÁLNÍ KOMUNIKACE. ZAŘÍDÍ VŠE POTŘEBNÉ A VHODNÉ PRO DALŠÍ LÉČBU PACIENTA. JSEM VELMI SPOKOJENA S JEJÍM PŘÍSTUPEM K PACIENTOVI.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Alena Balková

Neurolog, MUDr.

• Velice příjemná a sympatická paní doktorka.

• J

Přišel jsem s jednoduchým problémem, byl jsem rychle vyšetřen a dostal jsem přesně to, co jsem potřeboval, tedy žádanku na rehabilitaci. Přátelsky se mnou jednala i sestřička. Jelikož netrpím ničím komplikovaným, přesnost stanovení diagnózy paní doktorkou nemůžu posoudit. Mimochodem, paní doktorka je kočka :-)

• Irena Šmídová

Zubař, MUDr.

• Chodí k ní moje děti a je to ten nejlepší stomatolog jakého jsem poznal.

• Velice příjemmný přístup a uklidňující chování. Výborně odvedená práce. Děkuji

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Hana Šmardová

Praktický Lékař, MUDr.

• Vždycky jsem byl absolutně spokojený s kvalitou péče a s lidským přístupem. Děkuji.

• Velice milý přístup, kvalitní péče. Doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Alena Tomková

• A

Chodila jsem k paní doktorce už na základní škole a vždy jsem byla spokojená. Teď k ní chodí i moje 2 děti, přístup k dětem je příjemný a bez problémů.

• Paní doktorka Tomková je úžasná stomatoložka, je milá a hodná, ordinaci má skvěle vybavenou, chodím k ní už léta a jsem moc spokojená, děti ji mají taky rádi, sestřičky u ní v ordinaci jsou milé, neměnila bych Jarolava Kremláčková

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Václav Sichrt

Chirurg, MUDr.

• G

Pan doktor před mnoha lety pracoval pro vojenskou správu Třebíč a tam měl opravdu zvláštní způsob vyšetřování, kdy měl oblečenou kostkovanou řeznickou bundu a 2x přiložil fonendoskop, následně zahlásil "schopen"!. O několik let později jsme ho poznal i jako chirurga a tam byl opravdu jiný a ochotný. Časy a živitel se hold mění.

• Velmi snaživý odborník

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Magdalena RŮŽIČKOVÁ

Internista, MUDr.

• P

Velmi dobrá internistka a diabetoložka, ke které má plnou důvěru celá naše rodina.
      Paní doktorka, ale i sestřička jsou příjemné, s lidským přístupem k pacientům a s léty ověřenou vysokou odborností.

• I

Vynikající odborník,velmi lidský přístup k pacientům,veliká ochota pomoci všem bez rozdílu,diagnostik bez konkurence.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Magda Šulová

• Š

Paní doktorka je velice hodná a profesionální, každý zákrok dopředu vysvětlí, ohlíží se i na finančn stránku pacienta. Jsme s ní s mužem velice spokojeni a vždy odcházíme s úsměvem - se sestřičkou je legrace :-)

• přišla jsem kvůli ní o zuby

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Marie Karbašová

Praktický Lékař, MUDr.

• L

Mám ty nejlepší zkušenosti :)

příjemná paní doktorka

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře