Zobrazit lékaře

V poliklinice se nachází 67 zdravotnických pracovišť. Více

Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

Vltavínská 1289/10

674 01 , Třebíč , vysočina

V poliklinice se nachází 67 zdravotnických pracovišť.

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Vladimír Hájek Jiný

Přišel jsem se dvěma problémy. Bolesti zad a bolesti achilovek po maratonu.
    Než mě lékař vyšetril, vyslechl jsem si, jak jsem si mohl dovolit před návštěvou lékaře navštívit fyzioterapeuta, a jak mi on mohl doporučit návštěvu lékaře a doporučit rentgen, když to není lékař. Poté jsme se dozvěděl že to, že v současné době nepracuji je zvláštní, kdo že mě živí, zda rodiče nebo žena z lepší rodiny.
    Záda která mě bolí nekolil let, nakonec po shlédnutí rentgenu ohodnotil jako relativně dobrá, mam cvičit, chodit na rehabku a při bolesti brát léky proti bolesti.
    Achilovu slachu mi obstrik bez jakékoliv konzultace, prostě najednou jsme tam měl injekci. K druhé achilovce a kotniku, který byl podlity krvi řekl to je dobry...
    Závěr byl, máš tam obstrik, nebehej 6 týdnu nebo ti rupne slacha, možnost jiné léčby nepřipustil.
    Odcházím s pocitem že jsem tam neměl chodit, achilovka mě po injekci bolí citelně víc, na nohu nemohu vůbec doslapnout.

Prosím, dejte si pozor, pokud chcete aktivně žít, než vstoupíte sem do této ordinace si to dvakrát rozmyslete.

Lékař: MUDr. Eva Kolářová Jiný

Skvela pani doktorka resi problem komplexne. Upozorni i na ty "drobnosti" - nedostatecne piti (nealko), pripadne koureni, alergie... ktere vsichni tak radi prehlizime, ale ktere jsou stejne dulezite jako leky! A rekne to narovinu, coz me osobne vyhovuje. Jen vic takovych lekaru!

Lékař: MUDr. Dana Vícenová Jiný

Měla jsem dlouhodobé problémy, s kterými mi neuměl nikdo pomoci. Až paní doktorka se mi věnovala a pomohla mi. Mohu jen doporučit.

Lékař: MUDr. Dana Vícenová Jiný

Paní doktorka se může na první pohled zdát přísná, ale je velmi hodná a vždy dobře poradí. Doporučuji!

Lékař: MUDr. Jiří Mužík Jiný

Pan doktor s velkym D. Velmi si ho vážím a doufám, že tu pro nás bude ještě dlouho!! Vždy mi pomohl, ať šlo o cokoliv! Vše vysvětlí a ženu uklidní. Krásná, hodná a milá sestřička jako bonus. Všem tuto ordinaci doporučuji!

Lékař: MUDr. Alexandra Rosová Jiný

Paní doktorka je milá, ochotná a pečlivá. S návštěvou jsem byla naprosto spokojená. Všem doporučuji.

Lékař: MUDr. Stanislav Mezlík Jiný

Ano, MUDr Mezlík má praxi dlouhodobou a to včetně té, že toleranci od pacienta má za samozřejmost.
    Neodmítl jsem vystavení stvrzenky na platbu za prohlídku k řidičskému průkazu a doktor reagoval poznámkou: „ stvrzenku máte, můžete jít“. Jím vystavené potvrzení si v ordinaci neokopírují. Je opět zavedenou prací, že pacient jde do fronty na kopírování u rentgenu, vrátí se a znovu čeká před dveřmi ordinace na předání kopie. Tolik k té jiné dlouholeté praxi.

Lékař: MUDr. Boris Hronza Jiný

Naprostá spokojenost, pan doktor je dosti trpělivý a ochotný, chodim k němu již téměř 30 let a rozhodně bych neměnil, ba naopak bych k němu dotáhl nejraději celou rodinu kdyby neměl plnej stav :(

Lékař: MUDr. Jiří Cafourek Jiný

U pana doktora Cafourka jsem byl prvně na pohotovosti a pak ještě na dalším ošetření.
    Vždy byl velmi příjemný, ochotný a profesionální.
    Sestřička u pana doktora je rovněž výborná, s panem doktorem tvoří perfektní tým.
    Jen škoda, že další pacienty neregistrují, ale tak je to v Třebíči bohužel všude.

Lékař: MUDr. Dana Vícenová diagnostické testy

Sestřičky jsou moc milé, ale už jsem na další objednání nepřišla z důvodu povrchního a nepříjemného vystupování paní doktorky. Nic mi nevysvětlila, nezajimala se, ještě jsem dostala nevhodnou připomínku za to, že jsem v minulých letech navštěvovala jinou alergologii, a pokárala mě slovy, ať se laskavě rozhodnu, kam budu chodit. Přitom je to moje právo, na výběr lékaře. Nedoporučuji. Paní doktorka vypadá, že má syndrom vyhoření a rozhodně to není profesionální péče. Radši si připlatím a půjdu k soukromému lékaři, než toto.