Chirurg Brno

• „Výborný odborník léčba zabírá.Doporučuje rehabilitaci a další vyšetření. Prodiskutoval se mnou problémy s bolestmi na hrudní kosti.Ohledně padání dozadu/při náhlém ochabnutí nohou/mne doporučil vyšetření na neurologii.Bolesti na hrudní kosti mají souvislost s refluxem jícnu,už řešíme. Více

Žlutý kopec 6, Brno Mapa

Ortopedická ordinace

• Chirurg, Plastický chirurg

„Byla jsem spokojená není co vytknout. Pan docent poskytl veškeré informace k operaci. Čekací doba v čekárně žádná milá sestřička i přístup. Více

Viniční 235, Brno Mapa

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie

Operace očních víček

15 000 Kč

• „Skvělý a profesionální přístup i příjemné prostředí, operace proběhla rychle a bez komplikací. Nemám žádné výhrady.

Vídeňská 1021/6, Brno Mapa

VASCUMED s.r.o., Centrum žilní chirurgie

Chirurgická konzultace

od 500 kč

• „Byla jsem u pana doktora Bošky v květnu a červnu 2021 na odstranění dvou osmiček, zákrok jsem odkládala snad dva roky, teď už vím, že bezdůvodně. Pan doktor i sestřička si mě okamžitě získali svým klidným vystupováním a profesionalitou. Zákrok proběhl v obou případech rychle a naprosto bezbolestně (přitom jeden zub byl silně poškozený kazem, objevila se u něj zánětlivá ložiska a hrozilo, že se zlomí v kořeni). Vzhledem k tomu, že mi bylo srozumitelně vysvětleno jak se o rány starat, abych se vyvarovala zánětu a jiným komplikacím, proběhla následná rekonvalescence na výbornou. Více

Dobrovského 23, Brno Mapa

Poliklinika Dobrovského

• Chirurg, Anesteziolog, Derma… tolog, Diagnostik, Plastický chirurg Více

Viniční 235, Brno Mapa

• „Pan doktor Šamlot mě vzal s akutním zánětem v místě páteře ještě v ten den, kdy jsem se dotazoval a hned jsem podstoupil vyšetření, zákrok i vysvětlení co se dělo a jak bude vše probíhat. Na jiném pracovišti jsem byl informován, že zánět ještě není akutní a že mám dojít za pár dní. Podle pana Šamlota jsem došel 5 minut po dvanácté. A i když bylo vše narychlo, proběhlo vše s profesionálním přístupem. Pokud Vás cokoliv trápí, pana doktora doporučuji všema deseti. Více

Kounicova 26, Brno Mapa

Chirurgická ordinace MediClinic a.s.

• „Pana Doc. MUDr. Libor Paša jsem kontaktoval před pár lety ohledně transplantace menisku. Jsem velice aktivní sportovec a mám pár artroskopií za sebou. Jelikož už mě bolesti kolena narušovali životní komfort , šel jsem na ortopedii v Karlových Varech s touhou po pomoci, zde mi řekli, ať už se na vše vykašlu, že koleno je v háji a že mi není pomoci. S dotazem na transplantaci menisku mě odbyli s tím, že to mi nikdo neudělá a že to nemá smysl A ŽE JE TO NAPROSTÝ NESMYSL. Zde přichází na řadu pan Doc. MUDr. Libor Paša. Zkrátím to, mám transplantovaný meniskus, který mě absolutně vrátil do sportovního/osobního života, samozřejmě už s trochou té chytrosti a ohleduplnosti na své tělo. Bohužel po dvou letech jsem uklouzl v lese a meniskus si natrhl, zde opět přichází pan Doc. MUDr. Libor Paša, který mě okamžitě zařadil na operační den a meniskus mi zachránil. Takže ještě jednou VELKÉ VŘELÉ DÍKY jste profesionál na správném místě. S pozdravem Martin Zemianek Více

Viniční 4049/235, Brno Mapa

Poliklinika Viniční

Kouty 42a, Brno Mapa

Sport.medica, s.r.o.

• Chirurg, Oční lékař, Plastic… ký chirurg Více

Nové sady 25, Brno Mapa

OFTAL OČNÍ KLINIKA BRNO

• „K panu doktoru můžu říct jen to, že je velice profesionalni, laskavý, mily, pratelsky, kvalifikovany odborník. Je to člověk na pravém místě !!! Preji mu jen Vsechno Dobré, Lucie Koukalova Více

Mendlovo náměstí 1a, Brno Mapa

NCA-KEPHAS, s.r.o.

• „Pan doktor se narodil pro své povolání. Děkuji mu moc za perfektně provedený zákrok - operaci karpálního tunelu. Navíc jemu i sestřičkám děkuji za milé přijetí a skvělou péči. Více

Gajdošova 54, Brno Mapa

Privátní chirurgická ambulance

• „Pan doktor mi odoperoval znamínko, které bylo blízko tetování a byl naprosto úžasný, nechápu dodnes jak se mu podařilo nepoškodit delfíní ploutvičku a jak mohlo z tak velkého znamínka zůstat minimální jizvička s perfektními stehy.........a jak byl milý a profesionální on i jeho personál. Pane doktore ještě jednou díky. Pokud bych někdy něco potřebovala z oblasti chirurgie tak se obracím hned na Vás. Veronika Minaříková Více

Svatoplukova 14, Brno Mapa

Privátní chirurgická ambulance

Drobného 38-40, Brno Mapa

SurGal Clinic s.r.o.

• „Precizní lékař a úžasný člověk. Pan doktor mě před téměř 25 lety jako desetiletého po těžkém úrazu hlavy několikrát operoval a dodnes na něho v superlativech vzpomínám. Tímto ještě jednou děkuji, pane doktore! Více

Černopolní 9, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno - Klinika dětské chirurgie, ortop. a traumatologie

• Bezručova 22, Brno Mapa

Síť očních klinik LEXUM

• „Je to doktor, ke kterému se opravdu těšíte. U něj nikdy nejste ve stresu, příjemnějšího člověka neznám. Navíc nejenže perfektně odvede svou práci, ale i důkladně a ochotně (myslím skutečně ochotně, nesnaží se vás jen tak odbýt) vysvětli zákroky, které sám neprovádí, a doporučí vhodného odborníka. K panu doktorovi chodím roky a neměnila bych ani za nic. Více

Berkova 38/34, Brno Mapa

Fakultní nemocnice U sv. Anny

• „Pan doktor je velmi příjemný. Jeho lidský přístup je nejlepší s jakým jsem se setkala. Ať jsem měla jakoukoliv otazku,vždy mi ochotně odpověděl do nejmenších detailů. Jsem moc ráda že jsem se svými zády u pana doktora v péči Díky svému přístupu si získal moji plnou důvěru. Více

Černopolní 9, Brno Mapa

FN Brno, Dětská nemocnice, Klinika dětské chirurgie

• „Byl jsem u pana doc. Čižmáře s artrózou na zápěstí a už jen to, jak mi pan doktor při první návštěvě řekl, že jelikož jsem akrobat a dělám i několik hodin denně stoje na rukou, tak to nemůže zpravit "jen" na 99%, ale na 110%. A to mě moc potěšilo a dodalo maximální důvěru. Než jsem na pana doc. Čižmáře dostal doporučení od známého, tak předtím jsem navštívil 2 ortopedy a ti mi řekli, že už mám odcvičeno a že rekonvalescence pude asi 1 rok. Po chirurgickém zákroku u pana doc. Čižmáře jsem již 3 měsíce po zákroku mohl opět plně trénovat a dělat opět stojky na 1 ruce. Tzn. že ruka je nyní bez problémů schopna udržet 73 kg mé váhy při 2,5 hod tréninku 6 dní v týdnu. Kdo ví, jak bych dopadl, kdybych skončil v rukou někoho jiného... Pana doc. Čižmáře můžu jen vřele doporučit. Více

Bulharská 29, Brno Mapa

IC Klinika Brno

• „Pani doktorku mozem s cistym svedomim doporucit. Absolvovala som u nej extrakciu osmiciek, ktora prebehla rychlo a uplne bezbolestne, po tyzdni bolo vsetko zhojene, bez zanetu alebo akehokolvek problemu. Pani doktorka svoj postup vzdy dopredu vysvetli, je prijemna a ochotna zodpovedat akykolvek dotaz. Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

DENTINO Clinic s.r.o.

• „Kdykoliv jsem byl panem doktorem Vyskočilem ošetřen, vždy jsem byl klidný že jsem ve skvělých rukách odborníka a nemusím se ničeho obávat. Profesionalní,empatický...co víc si od lékaře přát. Většinou má plnou čekárnu a to hovoří samo za sebe. Miroslav Černohlávek Více

Jugoslávská 11/769, Brno Mapa

MUDr. Libor Vyskočil, s.r.o. privátní chirurgická ambulance