(11 názorů)

Česká 66

37001 , České Budějovice , jihočeský

Antala Staška 1670/80

140 00 , Praha , hl. město Praha

Síť očních klinik LEXUM poskytuje díky specializovaným lékařským týmům a nejmodernějšímu přístrojovému vybavení komplexní špičkovou péči ve všech oblastech očního lékařství. Výjimečné postavení LEXUM v rámci České republiky tvoří nejen více než 25letá historie, přes 500.000 provedených úspěšných zákroků a špičkový tým lékařů, optometristů a zdravotních sester, ale především nadstandardní a individuální přístup ke každému pacientovi.

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Eugen Butela Jiný

Děkuji panu doktorovi a celému ostravskému týmu Lexum za naprosto profesionální a lidskou péči. Vřele doporučuji.

• L
    Lékař: MUDr. Martina Rubešová Jiný

Skvělá, empatická oční lékařka, skvělý oční chirurg, zlaté ručičky. Hodně jsem se bál operace, ale přístup a chování lékařky na operačním sále mě uklidnil natolik, že jsem málem i vtipkoval. :)

Lékař: MUDr. Martin Fučík Jiný

Je to opravdu Pan doktor na svém místě Veliký dík za jeho přístup k pacientům Vysvětlí lidským způsobem , promluví s pacientem o různých věcech a to velice pomáhá když se pacient bojí. Prostě jen chvála a díky bohu že takový lékaři jsou Díky pane doktore pacientka Milada

• A
    Lékař: MUDr. Iva Krejčí

Jsem velice ráda, že jsem na paní doktorku při své cestě za uzdravením narazila. Je to jak úžasný člověk s lidským a empatickým přístupem, tak skvělá lékařka. Po konzultacích s ní věřím, že se mé problémy jednoho dne vyřeší, dokáže na mě přenést svůj optimismus a vím, že u ní jsem v těch nejlepších rukou. Přestože mé problémy nejsou úplně jednoznačné a i paní doktorka to se mnou má asi těžké, vždy mě dokáže vyslechnout, trpělivě zodpoví mé otázky a navrhne další postup. Je vidět že má opravdu zájem mi pomoct a bere mě vážně - to není v dnešní době samozřejmost.

• A
    Lékař: MUDr. Tavandzi Urania

Po mých vleklých problémech s okem jsem se dostala do péče paní primářky a nemohu než se přidat ke spokojeným pacientům. Jak z lékařského tak lidského hlediska je paní primářka naprosto skvělá, profesionální a nikde jinde jsem se s tak úžasným přístupem nesetkala. Po několika pro mě stresujících týdnech jsem odcházela od ní z ordinace konečně v klidu s pocitem, že někoho opravdu zajímá, co je se mnou v nepořádku. Přestože má léčba ještě není u konce paní primářce naprosto důvěřuji a jsem přesvědčená, že u ní jsem v těch nejlepších rukou.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Tomáš Jurečka operace šedého zákalu

Velice děkuji za perfektně provedené operace a také za příjemný a vstřícný přístup. Za sebe mohu jen doporučit. Díky, pane doktore.

Lékař: MUDr. Martin Choleva operace šedého zákalu

Jsem štastná, že mě operoval právě pan dr. Choleva. Odborník na slovo vzatý, příjemný, vtipný, nad věcí, díky jeho přístupu se stalo, že jsem se operace druhého oka už vůbec nebála. Vše proběhlo rychle, odborně, ve spolupráci, neuvěřitelné časy zatížení oka při odsátí staré čočky. Řekl mi, slyšíte tu hudbu ? No ano, slyším. Nevadí vám ? Nevadí. Tak prosím uvolněte se, poslouchejte hudbu, to je ted jediný úkol, který máte, za 10 min jsme hotovi. A jak řekl, tak se stalo. K neuvěření ! Vidím, vše proběhlo bez očekávaných komplikací, ten nadhled, sportovní přístup, pohoda na sále. Děkuji Vám, pane doktore. A celému Vašemu operačnímu týmu. Budu na Vás vždycky ráda vzpomínat. Já zase vidím. Prozřela jsem.

Lékař: MUDr. Iva Krejčí keratokonus

Chci touto cestou poděkovat paní doktorce za profesionální zdvořilé vstřícné chování k pacientům. Ona byla mým prvním kontaktem při rozhodování, zda je operace šedého zákalu žádoucí. Nejenže mě zbavila hned při první návštěvě šíleného strachu, ale měla odpovědi na všechny moje zvědavé technické otázky, proběhlo to pak přesně dle jejího popisu. Paní doktorko moc moc moc Vám děkuji, že zase vidím. Máte na tom lví podíl. MK

Lékař: MUDr. Martin Fučík Glakom po uraze

Pre mna ???????????????? lekar , mily , ochotny , ludsky . Tento lekar mi zachranil oko . To co uz na sk neslo zmakol on lavou zadnou. Dokonca som bola jeho projektom ???? prednasal o mne v USA . Pre mna clovek , ktoremu budem do konca zivota nesmierne vdacna . V Lexum by mali byt pysny ze taky lekar u nich je. Skoda len ze ich je malo..teda aspon u nas na SK .

• N
    Lékař: MUDr. Tomáš Jurečka operace šedého zákalu

Velice děkuji MUDR.Tomáši Jurečkovi, Ph.D. za odoperování šedého zákalu na obou očích. Vysvětlil vše o průběhu operace a dodal mi odvahu svým klidným a citlivým přístupem. Mám jen pár dní po operaci, vidím dobře a bez jakýchkoliv potíží. Panu doktorovi moc děkuji.
    Pavla Nahodilová

• Došlo k chybě, zkuste to znovu