Síť očních klinik LEXUM

(14 názorů)

Síť očních klinik LEXUM poskytuje díky specializovaným lékařským týmům a nejmodernějšímu přístrojovému vybavení komplexní špičkovou péči ve všech oblastech očního lékařství. Výjimečné postavení LEXUM ... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Síť očních klinik LEXUM

Masná 3a

70200 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Síť očních klinik LEXUM

Bezručova 22

60200 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Síť očních klinik LEXUM

Kvapilova 2060

39001 , Tábor , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Síť očních klinik LEXUM

Česká 66

37001 , České Budějovice , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Síť očních klinik LEXUM

Antala Staška 1670/80

140 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Síť očních klinik LEXUM poskytuje díky specializovaným lékařským týmům a nejmodernějšímu přístrojovému vybavení komplexní špičkovou péči ve všech oblastech očního lékařství. Výjimečné postavení LEXUM v rámci České republiky tvoří nejen více než 25letá historie, přes 500.000 provedených úspěšných zákroků a špičkový tým lékařů, optometristů a zdravotních sester, ale především nadstandardní a individuální přístup ke každému pacientovi.

Účty sociálních médií

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  J
  Lékař: MUDr. Martin Choleva Jiný

  Tento týden jsem absolvoval lékařské ošetření na oční klinice Lexum. Již od předoperačních vyšetření na mne dýchla báječná atmosféra ze stran veškerého personálu, kde prioritou byla ochota, vstřícnost a naprostá profesionalita. Samostatnou kapitolou byl koncert na operačním sále pod taktovkou primáře MUDr. Martina Cholevy. Bravurní výkon jeho zlatých rukou byl okořeněn milým přístupem navýšeným o humor. K mému pocitu naprosté spokojenosti není co dodat. Před prací pana primáře smekám a dekuji

  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Iva Krejčí Jiný

  Chci poděkovat p.doktorce Ivě Krejčí za naprostou kvalitu, profesionalitu, lidskost a empatii při mé operaci očních víček. Velmi příjemná a lidská lékařka.

  D
  Lékař: MUDr. Martina Rubešová Jiný

  14.7.2021 Anaméza:přichází ke konzultaci pro VPDM,čerstvě zjištěna.
  Následovalo vyšetření očí,poté konzultace- dvě věty. Vše je v počátku,v dotazníku jste uvedla,že rodiče měli katarakt,takže máte předpoklady pro toto onemocnění.Následovalo předání nálezu,snímků, bez dalšího vysvětlení. Asi si to mám doma přečíst a pokud tomu nerozumím,tak mám smůlu. Toť vše. Kvůli tomu jsem jela 100km, takže NESPOKOJENOST.

  M
  Lékař: MUDr. Eugen Butela Jiný

  Děkuji panu doktorovi a celému ostravskému týmu Lexum za naprosto profesionální a lidskou péči. Vřele doporučuji.

  L
  Lékař: MUDr. Martina Rubešová Jiný

  Skvělá, empatická oční lékařka, skvělý oční chirurg, zlaté ručičky. Hodně jsem se bál operace, ale přístup a chování lékařky na operačním sále mě uklidnil natolik, že jsem málem i vtipkoval. :)

  M
  Lékař: MUDr. Martin Fučík Jiný

  Je to opravdu Pan doktor na svém místě Veliký dík za jeho přístup k pacientům Vysvětlí lidským způsobem , promluví s pacientem o různých věcech a to velice pomáhá když se pacient bojí. Prostě jen chvála a díky bohu že takový lékaři jsou Díky pane doktore pacientka Milada

  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Iva Krejčí

  Jsem velice ráda, že jsem na paní doktorku při své cestě za uzdravením narazila. Je to jak úžasný člověk s lidským a empatickým přístupem, tak skvělá lékařka. Po konzultacích s ní věřím, že se mé problémy jednoho dne vyřeší, dokáže na mě přenést svůj optimismus a vím, že u ní jsem v těch nejlepších rukou. Přestože mé problémy nejsou úplně jednoznačné a i paní doktorka to se mnou má asi těžké, vždy mě dokáže vyslechnout, trpělivě zodpoví mé otázky a navrhne další postup. Je vidět že má opravdu zájem mi pomoct a bere mě vážně - to není v dnešní době samozřejmost.

  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Tavandzi Urania

  Po mých vleklých problémech s okem jsem se dostala do péče paní primářky a nemohu než se přidat ke spokojeným pacientům. Jak z lékařského tak lidského hlediska je paní primářka naprosto skvělá, profesionální a nikde jinde jsem se s tak úžasným přístupem nesetkala. Po několika pro mě stresujících týdnech jsem odcházela od ní z ordinace konečně v klidu s pocitem, že někoho opravdu zajímá, co je se mnou v nepořádku. Přestože má léčba ještě není u konce paní primářce naprosto důvěřuji a jsem přesvědčená, že u ní jsem v těch nejlepších rukou.

  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Tomáš Jurečka operace šedého zákalu

  Velice děkuji za perfektně provedené operace a také za příjemný a vstřícný přístup. Za sebe mohu jen doporučit. Díky, pane doktore.

  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martin Choleva operace šedého zákalu

  Jsem štastná, že mě operoval právě pan dr. Choleva. Odborník na slovo vzatý, příjemný, vtipný, nad věcí, díky jeho přístupu se stalo, že jsem se operace druhého oka už vůbec nebála. Vše proběhlo rychle, odborně, ve spolupráci, neuvěřitelné časy zatížení oka při odsátí staré čočky. Řekl mi, slyšíte tu hudbu ? No ano, slyším. Nevadí vám ? Nevadí. Tak prosím uvolněte se, poslouchejte hudbu, to je ted jediný úkol, který máte, za 10 min jsme hotovi. A jak řekl, tak se stalo. K neuvěření ! Vidím, vše proběhlo bez očekávaných komplikací, ten nadhled, sportovní přístup, pohoda na sále. Děkuji Vám, pane doktore. A celému Vašemu operačnímu týmu. Budu na Vás vždycky ráda vzpomínat. Já zase vidím. Prozřela jsem.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu