Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Síť očních klinik LEXUM poskytuje komplexní a prémiovou péči ve všech oblastech očního lékařství. Výjimečné postavení LEXUM v rámci České republiky tvoří nejen 30letá historie, přes 650 000 provedených zákroků a špičkový tým lékařů, optometristů a zdravotních sester, ale především nadstandardní a individuální přístup ke každému pacientovi.

Na 7 očních klinikách v České republice provádíme laserové operace očí (odstranění dioptrií), operace šedého zákalu, léčbu sítnice a sklivce a věkem podmíněné makulární degenerace, léčbu šilhání, zeleného zákalu, onemocnění rohovky či estetické operace očních víček.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (17)

Obecné skóre

  M
  MUDr. Iva Krejčí Jiný

  Chtěla bych poděkovat paní doktorce Krejčí za velmi profesionální a odborný přístup. Není to běžné aby byl odborník jak profesně výborně erudovaný tak i velmi lidský a příjemný. 100%.

  M
  MUDr. Martina Rubešová Jiný

  Jsou to dva dary - Empatie a usmev, které dnes pomáhají paní doktorce vracet světlo do očí pacientům Lexumu

  K
  MUDr. Martina Rubešová Jiný

  Velmi dobry přístup k pacientovi, pani doktorka vse vysvětlila, uklidnila. Cením především její velkou profesionalitu a odbornost. Celkove jsou me zkušenosti s klinikou lexum skvele - moderní prostředí, dostupnost MHD.


  J
  MUDr. Martin Choleva Jiný

  Tento týden jsem absolvoval lékařské ošetření na oční klinice Lexum. Již od předoperačních vyšetření na mne dýchla báječná atmosféra ze stran veškerého personálu, kde prioritou byla ochota, vstřícnost a naprostá profesionalita. Samostatnou kapitolou byl koncert na operačním sále pod taktovkou primáře MUDr. Martina Cholevy. Bravurní výkon jeho zlatých rukou byl okořeněn milým přístupem navýšeným o humor. K mému pocitu naprosté spokojenosti není co dodat. Před prací pana primáře smekám a dekuji


  L
  Ověřený profil
  MUDr. Iva Krejčí Jiný

  Chci poděkovat p.doktorce Ivě Krejčí za naprostou kvalitu, profesionalitu, lidskost a empatii při mé operaci očních víček. Velmi příjemná a lidská lékařka.


  D
  MUDr. Martina Rubešová Jiný

  14.7.2021 Anaméza:přichází ke konzultaci pro VPDM,čerstvě zjištěna.
  Následovalo vyšetření očí,poté konzultace- dvě věty. Vše je v počátku,v dotazníku jste uvedla,že rodiče měli katarakt,takže máte předpoklady pro toto onemocnění.Následovalo předání nálezu,snímků, bez dalšího vysvětlení. Asi si to mám doma přečíst a pokud tomu nerozumím,tak mám smůlu. Toť vše. Kvůli tomu jsem jela 100km, takže NESPOKOJENOST.


  M
  MUDr. Eugen Butela Jiný

  Děkuji panu doktorovi a celému ostravskému týmu Lexum za naprosto profesionální a lidskou péči. Vřele doporučuji.


  L
  MUDr. Martina Rubešová Jiný

  Skvělá, empatická oční lékařka, skvělý oční chirurg, zlaté ručičky. Hodně jsem se bál operace, ale přístup a chování lékařky na operačním sále mě uklidnil natolik, že jsem málem i vtipkoval. :)


  M
  MUDr. Martin Fučík Jiný

  Je to opravdu Pan doktor na svém místě Veliký dík za jeho přístup k pacientům Vysvětlí lidským způsobem , promluví s pacientem o různých věcech a to velice pomáhá když se pacient bojí. Prostě jen chvála a díky bohu že takový lékaři jsou Díky pane doktore pacientka Milada


  A
  Ověřený profil
  MUDr. Iva Krejčí

  Jsem velice ráda, že jsem na paní doktorku při své cestě za uzdravením narazila. Je to jak úžasný člověk s lidským a empatickým přístupem, tak skvělá lékařka. Po konzultacích s ní věřím, že se mé problémy jednoho dne vyřeší, dokáže na mě přenést svůj optimismus a vím, že u ní jsem v těch nejlepších rukou. Přestože mé problémy nejsou úplně jednoznačné a i paní doktorka to se mnou má asi těžké, vždy mě dokáže vyslechnout, trpělivě zodpoví mé otázky a navrhne další postup. Je vidět že má opravdu zájem mi pomoct a bere mě vážně - to není v dnešní době samozřejmost.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Antala Staška 1670/80, Praha 140 00 Zobrazit v Goole Maps
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Soukalova 3355, Praha 14301 Zobrazit v Goole Maps
Bezručova 22, Brno 60200 Zobrazit v Goole Maps
Masná 3a, Ostrava 70200 Zobrazit v Goole Maps
Česká 66, České Budějovice 37001 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Na Celně 885, Mladá Boleslav 29301 Zobrazit v Goole Maps
Kvapilova 2060, Tábor 390 01 Zobrazit v Goole Maps
Související vyhledávání